MediaExpert Opinie

2.2 - poziom obsługi
2.3 - jakość usług / cena
2.2 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 939
Średnia ocen:
2.2 / 5

Kategoria:
AGD i RTV

Strona internetowa:
www.mediaexpert.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Tomasz
link | zgłoś
2019-11-15
*.40.242.*
Niestety wszystkie negatywne opinie potwierdziły się i w moim przypadku. Na zamówiony sprzęt (kuchenka) czekałem cierpliwie ponad tydzień. Żadnych informacji. Nagle wiadomość, że nie przyjąłem towaru! Zaznaczę, że cały czas byłem pod adresem wskazanym w zamówieniu. Nikt nie zadzwonił, nikt w żaden s [rozwiń/zwiń]
brak
brak informacji, kradzież
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Rozczarowany
link | zgłoś
2019-11-15
*.25.153.*
Przestrzegam wszystkich przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu z Media Expert. Zakupiłem kuchnię elektryczną, która zgodnie z opisem na stronie internetowej nadaje się do podłączenia pod 230. Przyszedł elektryk podłączył kuchnię i niestety ale kuchnia się spaliła. Serwis przyjechał wymienił części i p [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Anna
link | zgłoś
2019-11-14
*.184.125.*
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE Właściwie tylko takie określenia przychodzą mi do głowy, kiedy pomyślę o MEDIA EXPERT. UNIKAJCIE JAK OGNIA! Zamieszczam poniżej korespondencję, z której wszystko wynika: „Szanowni Państwo, 30 września zakupiłam u państwa lodówkę, zmywarkę i kuchenkę (nr zamówienia xxx). Ni [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Nightmare
link | zgłoś
2019-11-14
*.189.244.*
Uwaga na zakup na raty przez Alior Bank w tym sklepie. Zakupiliśmy suszarkę na raty, kosztowała 2600, do tego ubezpieczenie plus rozszerzenie gwarancji do 5 lat. Razem wyszło 3400 zł. Czego nie powiedziano przy zakupie, to fakt, że Alior dorzucił sobie 1400 zł prowizji za udzielenie kredytu plus ods [rozwiń/zwiń]
Fajny sprzęt
System ratalny to kpina z klienta
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Marta
link | zgłoś
2019-11-13
*.66.93.*
Nie polecam nikomu tego sklepu, tragedia, przy reklamacji trzeba mieć zdrowe nerwy żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Dział reklamacji to porażka, niekompetentni ludzie, którzy kłamią i nie umieją odpowiedzieć na pytanie, na kuriera czeka się ponad 3 dni jak w końcu łaskawie się zjawi. Totalna porażk [rozwiń/zwiń]
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Robert
link | zgłoś
2019-11-10
*.208.93.*
W dniu zakupu suszarki Electrolux była promocja polegająca na tym że po zakupie kupujący musi zarejestrować dokument zakupu i otrzyma karte o wartości 400zł promocja miała działać do 30.11.2019 r. w dniu 08.11.2019 r. chciałem zarejestrowac dokument zakupu i tu zonk okazało się że pula kart została [rozwiń/zwiń]
BRAK
Oszukany informacją o rabacie
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Sylwia
link | zgłoś
2019-10-21
*.15.72.*
zamowienie zlozone w dniu 17,10 i expres dostawa na nastepny dzien.....dzis jest 21.10 i nadal nie wiem kiedy moje zamówienie dotrze do mnie, zamowienie złożone za parwie 7 tyś.....nikt na infolini nie potrafi mi odpowiedziec na moje pytanie, brak odpowiedzi na emaile, zgłoszenia i reklamacje !!!! K [rozwiń/zwiń]
brak infomracji
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Bizi1978
link | zgłoś
2019-10-12
*:a530:f805:*
Drakar. Zamówienie online na zajutrz info ze przesyłka wyszła 8 będzie do odbioru. Czekam calu dzień dzwonię na infolinię dostaje potwierdzenie ze będzie... Zmarnowalem cały dzień po czym godzinę przed zamknięciem sklepu dostaje info ze za 2 dni będzie.... To jest zwyczajna kpina nie polecam tego sk [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
szpaQ
link | zgłoś
2019-10-07
*.182.48.*
Dostawa transportem Media expert tragedia!!!!!!!!!!!!!!! 04.10.19 powinienem otrzymać zamówienie czekałem cały dzień i nic cisza.14.10.2019 dzwonię na infolinię.I co!? mam czekać na info od kierowcy.Pytam w jakich godzinach może być Pani odpowiada że będzie do 21:00 dodam że dzwoniłem o godzinie 11 [rozwiń/zwiń]
Słaba strona dostaw
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Alex
link | zgłoś
2019-10-01
*.221.132.*
Nie polecam nikomu obsługa klienta który przychodzi z reklamacja jest żenująca to wręcz warczenie na niego wszystkie pytania maja jedna odpowiedź nie bo nie. Standarty tej firmy sa z okresu kiedy llienta witalo SIĘ "czego"
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Blanka
link | zgłoś
2019-09-12
*.173.26.*
Jestem strasznie zawiedziona. Przyszłam do sklepu z prośbą o założenie kupił jej niezależnie przeze mnie folii Paperlike na iPada Air. Kiedy zobaczyli, że nie ma w niej montażu na mokro, nie chcieli robić na sucho. W innych miejscach albo nie naklejali folii na tablet albo było za drogo. Więc się zg [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Aneta
link | zgłoś
2019-07-16
*.172.236.*
Mam pytanie ile powinna trwać reklamacja produktu w media expert? 14 czy 21 dni roboczych. Sprawdzając status to raz jest w sklepie raz w serwisie producenta.
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
iwona
link | zgłoś
2019-07-04
*.245.212.*
Kupilam klimator 15/06/2019 oczywiscie towar przyjechał niekompletny wiec nastepnego dnia kurier zabrał go z powrotem I tak walcze z Media Mark zeby odzyskac swoje pieniadze totalna ignorancja z ich strony zero kontaktu z osoba kompetentna Obracaja czyjas gotowka na rynku i nie spieszy im się z [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
ewa
link | zgłoś
2019-06-12
*.29.248.*
Jestem zniesmaczona i oburzona. Chciałam zakupić w sklepie w Gdańsku większą ilość powerbanków. W sklepie nie było takiej ilości więc chciałam złożyć zamówienie. Sprzedawca i chyba kierownik (bo przechodził i sprzedawca zapytał o taka możliwość) odpowiedział,że nie mogę. Na moje pytanie: dlaczego n [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Focus
link | zgłoś
2019-04-17
*.37.150.*
akupiłem expres do kawy delong ok 2400 który po przywiezieniu do domu założyłem filtr do wody zalałem wodą, wsypałem kawę. Po właczeniu menu chciałem przestawić język na polski i włączył sie inny język na "p" a expres się zablokował. Żaden przycisk nie działa. Przywiozłem do sklepu godz. póżniej. Sp [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
dawid
link | zgłoś
2019-03-19
*.130.222.*
Dostawa na 2 dzień.... dobre żarty , zamówiłem TV w pon. aby go otrzymać jak najszybciej z dostawą do sklepu media expert Katowice, wybrałem 24h dostawę , miała być na drugi dzień maksymalnie czyli wtorek. Choć tv wiem że był na stanie , pani z info-lini poinformowała mnie że towar idzie z magazynu [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
wk.....klient
link | zgłoś
2018-11-20
*.172.255.*
TERG S.A ul Za Dworcem 1D, 77 – 400 Złotów (Media Expert) Uwaga na nieuczciwe praktyki handlowe. Ostrzegam wszystkich naiwnych którzy chcą robić zakupy w Media Expert. W przypadku wad zakupionego towaru możecie nie odzyskać pieniędzy. Dnia 06.03.2018r zakupiłam w sklepie Media Ekspert w Si [rozwiń/zwiń]
brak
istnienie na rynku polskim
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Agnieszka
link | zgłoś
2018-09-06
*.43.246.*
Przestrzegam wszystkich przed zamówieniami w tym sklepie - strata czasu i nerwów. Zamawiając coś z MediaExpert możecie zapomnieć o swoich planach. Zamówiłam zmywarkę, opłaciłam z góry i dokupiłam dodatkową usługę dostawy wieczornej (16-20). O 14 dzwoni do mnie kurier (prawdopodobnie obywatel Ukrainy [rozwiń/zwiń]
brak
obsługa, organizacja dostaw
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Daniel Gładki
link | zgłoś
2018-08-25
*.2.83.*
Jakość sprzętu, obsługa, i cały personel, to jedna wielka TRAGEDIA !!!, w sklepie na Kolumny 6/36, 93-342 Łódź, nie oddają pieniędzy jak się zwraca popsutą z winy producenta rzecz !!!, sprzęt się sam rozleciał bo okazał się bublem, a Oni proponują tylko i wyłącznie wymianę towaru na nowy, ten sam w [rozwiń/zwiń]
Brak
Zbyt wiele
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
annaxx14
link | zgłoś
2018-07-09
*.181.253.*
Każdego tygodnia (ba, każdego dnia) słyszę w reklamach o "promocjach", "wyprzedażach", "megapromocjach" itd., a kiedy pójdzie się do tego sklepu, wszystko drożej niż w innych sklepach. Przyciągają klientów masą reklam jakie to niby u nich promocje i niskie ceny, a jak się już odwiedzi ten sklep to o [rozwiń/zwiń]
najwyższe ceny, kłamliwe treści w reklamach odnośnie "najniższych" cen
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

MediaExpert Opinie