MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Andrzejewski
link | zgłoś
2020-06-01
*.135.2.*
Uwaga!Na odbiór starego sprzętu na infolinii twierdzą że można czekać nawet miesiąc.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



skiplom
link | zgłoś
2020-05-31
*:1490:7276:*
Zdecydowanie polecam każdemu. W moim przypadku nie miałem żadnych problemów z zamówieniami, a nie zamawiam od dzisiaj u nich.
szybka dostawa, szybka realizacja
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Esportowiec
link | zgłoś
2020-05-31
*.156.59.*
Reklamacja zrealizowana w mniej niż 2 tygodnie.
Szybka reakcja na potrzeby klienta, ekspresowa reklamacja i wysyłka na adres
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rafal
link | zgłoś
2020-05-31
*.79.40.*
Sklep mediaexpert zrobił wszystko żebym napisał negatywną opinię. Na rozpatrzenie mojej reklamacji czekam już ponad 4 MIESIĄCE!!! I nie jest to związane z epidemią, ponieważ reklamacje złożyłem zanim się zaczęła. Przyczyną tak długiego okresu jest tylko i wyłącznie niekompetencja pracowników za co o [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej
link | zgłoś
2020-05-31
*.201.55.*
Zgłosiłem odbiór starego sprzętu po zakupie nowej kuchenki. Od dwóch tygodni nikt się nie skontaktował w celu odebrania starej. Na infolinii powiedziano mi że dopiero po dwóch tygodniach można składać reklamacje więc zobaczymy ile to jeszcze potrwa .


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iska
link | zgłoś
2020-05-30
*.253.206.*
Zamówiłam na stronie produkt z odbiorem w punkcie. Po 2(dwóch) godzinach towar był do odebrania.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kara
link | zgłoś
2020-05-30
*.47.37.*
Miałam okazje składać reklamacje w sieci - ekspres (z winy producenta) był po prostu niepelnowartościowy. Nie było żadnego problemu ze zwrotem, na infolinii poinstruowano mnie co i jak (pierwszy raz skłądałam reklamacje), wszystko przebiegło sprawnie, miło, polecam
super obsluga podejscie do klienta wzorowe
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



milena
link | zgłoś
2020-05-30
*.253.206.*
Chyba dużo się zmieniło w tej firmie. Moim zdaniem zdecydowanie na plus, byle było tylko lepiej, a szacun się należy chociażby za wszystkie akcje pomocowe dla służby zdrowia


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tymon
link | zgłoś
2020-05-30
*.244.214.*
Dobrze mnie obsłużono, telewizor dobrany wraz z podwieszeniem i dostawa do domu


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



wolf
link | zgłoś
2020-05-27
*.63.131.*
MOJA OPINIA NEGATYWNA O TEJ SIECI KUPIŁEM TELEFON MARKI HAMMER BOW Z KLAPKĄ DNIA 15.04.2020 MIAŁ BYĆ ODPORNY NA MECHANICZNIE.TELEFON NAWET NIE WYTRZYMAŁ MIESIĄCA WYŁAMAŁ SIĘ ZAWIAS Z KLAPKI A DO TEGO PRZESTAŁA DZIAŁAĆ ŁADOWARKA.TELEFON POSZEDŁ DO SERWISU.DZIŚ PRZYSZEDŁ SMS ŻE EM JEST DO ODEBRANIA T [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Praczka
link | zgłoś
2020-05-27
*.52.226.*
Zgadzam się w 100%. Omijać szerokim łukiem,ja jestem bez pralki od 22.04.2020r., ponieważ przyjechała uszkodzona!!!! Ze zwrotem pieniążków też jakaś tajemnicza historia co konsultant to inny termin zwrotu środków. Zero kontaktu ze strony sprzedawcy, brak odpowiedzi na wiadomości. Dramat!!! Jestem be [rozwiń/zwiń]
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2020-05-26
*.248.166.*
Zakupiłem w tej firmie trzy urządzenia z czego piekarnik który zamówiłem okazało się że jest nie dostępny a po prawie 14 dniach zaproponowali inny tańszy za dopłatą ( oczywiście nie zgodziłem się na dopłatę) mieli dostarczyć jak najszybciej i po trzech dniach pojawił się kurier. Niestety z uszkodzo [rozwiń/zwiń]
BRAK
Sprzedają towar którego nie posiadają, nie potrafią udzielić żadnej informacji, Olewają klienta Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2020-05-24
*.15.82.*
Dodatkowa gwarancja w media expert to jakaś pomyłka która kosztowała nas ponad 700zł......W rozmowie z pracownikiem usłyszeliśmy odpowiedź,, Salon się tym nie zajmuje '' reklamację trzeba zgłaszać na własną rękę..... A jednak tą gwarancję sprzedał nam salon gdzie dokonaliśmy zakupu.....


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stanislaw
link | zgłoś
2020-05-23
*:34ff:ec3c:*
Towar zamówiony onlinie. Niedostarczony w terminie z powodu braku w magazynie. Transakcja została anulowana. Niestety od 20 dni brak zwrotu pieniędzy. Procedura chargeback uruchomiona.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Macjej
link | zgłoś
2020-05-20
*.0.85.*
Tragedia,zero kontaktu, nie polecam. Czekam na zwrot kasy już 13 dni.nawet nie wiedzieli że zrezygnowałem z zakupu...nigdy w życiu nie zakupie już nic z tej firmy.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksander
link | zgłoś
2020-05-19
*.41.174.*
Od 17 kwietnia czekam na zwrot środków za towar ,który nie wyszedł nigdy ze sklepu dzis piszę jest 19 maja 2020. Kilkanascie telefonów na 756 756 756 i maili.Zero .Złodziejstwo w biały dzień .Ciągle w mediach reklamy za nasze pieniadze o właczaniu niskich cen,nie wspominają o posiadania klienta głę [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Asia
link | zgłoś
2020-05-19
*.248.155.*
Katastrofa!!! Nigdy nie zrobię zakupów w tym sklepie. Zamówiony telewizor przez dwa tygodnie, pomimo monitów, nie dotarł. Skończyło się rezygnacją z zakupów.Na infolini codziennie inna informacja. Ode mnie ocena to 0.

Bałagan, dezinformacja i lekceważenie klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sławomir
link | zgłoś
2020-05-13
*:2b4a:a365:*
Nie polecam tego sklepu!! kupiłem tam smartwatcha,którego musiałem reklamować ,oddali mi bez baterii i oczywiście sklep "umywa ręce" - produkt do wyrzucenia....NIE POLECAM zakupów w tym sklepie!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra
link | zgłoś
2020-05-11
*:68ea:aa34:*
Nie polecam sklepu! Odstąpiłam od umowy w ustawowym terminie, towar odesłałam według wskazówek sklepu, wybierając nawet firmę kurierską, którą sklep rekomendował. Towar został odebrany przez sklep, ale nie otrzymałam zwrotu pieniędzy! Sklep nie odpisuje na moje maile, na infolinii nic nie wiedzą! Mi [rozwiń/zwiń]

Niestosowanie się do prawa konsumenckiego, brak kontaktu, lekceważenie prawaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Teo
link | zgłoś
2020-05-10
*.120.156.*
Same pozytywne myśli mam o media expert. Robię zakupy relatywnie często i zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą i niczego tam nie brakuje


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt