MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
IWONA
link | zgłoś
2022-06-10
*.151.35.*
Zakupiłam ekspres do kawy. Wszystko co potrzebowałam o nim wiedzieć dowiedziałam się od sympatycznego i kompetentnego P.Mikołaja pracującego na ul Serbskiej w Poznaniu. Wszystkim polecam obsługę tego sklepu .
kreatywnośc
niemaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika
link | zgłoś
2022-06-09
*.183.226.*
jestem nie zadowolona z dostawy lodówki, panowie kurierzy strasznie niemili,dzwoniąc do mnie, powiedzieli, że oni nie mają czasu na wbijanie w nawigację miejscowości dostawy,
mam podać współrzędne , albo wysłać pineskę, skoro nie wiem, gdzie mieszkam,.....poza tym dzwoniąc dowiedziałam się, że będ [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2022-06-09
*.226.229.*
Kupiłem SmartWatcha na prezent. Wszystko fajnie tylko nikt w sklepie mnie nie poinformował że on wymaga Androida minimum 6.0 i teraz prezent leży i czeka aż obdarowana osoba wymieni smartfona na nowszy. A byłem w sklepie, a pytałem. Powiedziano że z androidem będzie ok. Byle sprzedać, potem klient s [rozwiń/zwiń]
wybór towaru
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



C
link | zgłoś
2022-05-31
*.39.218.*
8 maja złożyłem i opłaciłem u nich zamówienie na robot kuchenny. 9 maja anulowałem to zamówienie, ufając, że zwrot pieniędzy to formalność. Po ponad dwudziestu dniach, nie zwrócono mi pieniędzy, a obsługa klienta ściemnia, że coś z tym robi.
brak
nie zwracają pieniędzyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paulina
link | zgłoś
2022-05-29
*.238.223.*
Zakupilam dwa rowery (dla siebie i Synka) w Media Expert w Lodzi ul.Kolumny - sprzedawca Piotr okazal sie konkretnym profesjonalista.
Pomogl wybrac rower dobrej jakosci, zrobil przeglad rowerow i dodatkowo pomogl w rabacie jesli chodzi o cene.
Super :)
Fachowosc oblusi
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tomasz
link | zgłoś
2022-05-28
*:95d8:ee31:*
Zakupiłem pralkę SAMSUNG WW70T5520DAT oraz suszarkę SAMSUNG DV90T5240AT A+++ za kwotę 4748,99 zł jestem bardzo zadowolony sprzęty usprawniły znacznie czas są bardzo ciche podczas prania oraz suszenia


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra
link | zgłoś
2022-05-28
*.221.142.*
Zakupiłam rower dla córki za 1600 zł i dodatkowe lampki, które nie działały. Zostały oddane do reklamacji
Na drugi dzień pani zadzwoniła i zadała pytanie czy wymieniłam baterie bo są rozładowane. Pojechałam do sklepu i wtedy się zaczęło usłyszałam, że lampki mają baterie chińskie i muszę kupić sob [rozwiń/zwiń]

Zachowanie pracownikówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stefan Boberek
link | zgłoś
2022-05-26
*:13b:806:*
Dzień dobry,
ostatnio zakupiłem Telewizor Sony w Media Expert za kwotę 3500 zł. Pierwszy raz spotkałem się z takim traktowaniem klienta. Telewizor został uszkodzony w sklepie i oczywiście otrzymałem bezużyteczny i zniszczony produkt, bez możliwości naprawy lub zwrotu pieniędzy.
Apsolutnie nie po [rozwiń/zwiń]
żadnych
oszukują klientówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2022-05-25
*.30.44.*
Nie polecam sklepu, wręcz odradzam zakupy w nim. Zamówiłam u nich duże AGD do zabudowy. Zamówienie dotarło z opóźnieniem, chociaż zapewniano mnie, że dostawa nastąpi umówionego dnia ( był to dzień montażu mebli kuchennych). Oczywiście tak się nie stało. Zamówienie udało się w końcu dostarczyć, jedna [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2022-05-22
*.202.222.*
Kupiłem zmywarkę dzięki pomocy Pani Wiolety, która wiedzą i zaangażowaniem spowodowała że przyszedłbym jeszcze raz dokonać zakupów w tym sklepie-myślę że będę musiał bo zakup zmywarki nie był planowany. Sklep znajduje się w Galerii Jastrząb w Jastrzębiu-Zdroju


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tadeusz
link | zgłoś
2022-05-21
*.87.4.*
OSZUŚCI!!!!Kupiłem u nich lodówkę i po 3 tygodniach się rozszczelniła i zaczeła się wydzielać białą substancją zamówili serwis Pan który przyjechał stwierdził że nasza wina iż źle użytkujemy i posypaliśmy specjalnie żółta solą aby zareklamować lodówkę poza tym serwisant był bardzo arogancki i wulgar [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek
link | zgłoś
2022-05-14
*:2bfb:fd59:*
Uważajcie na niby promocje w tym sklepie!!!!! Na stronie internetowej https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-apple-iphone-11-black-64gb?gclid=Cj0KCQjw4PKTBhD8ARIsAHChzRKW_VA5hFOTlBY5ZX9N55a8lxmPv2Ic9xXIonyESLtco-RSRwmeddMaAhMQEALw_wcB nie ma słowa o ty, że jest to sprzęt u [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Arek
link | zgłoś
2022-05-13
*.173.49.*
Zakupiłem kosę przez internet plus montaż i uruchomienie urządzenia koszącego za 29,99
po przyjściu do sklepu otrzymałem informację od pracownika sklepu że kosa jest złozona i może ją Pan sobie wziąść ??? halo a gdzie pierwsze uruchomienia ? na to pracownik, że nie ma oleju ? na to ja, co mnie to o [rozwiń/zwiń]

ŻenadaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek
link | zgłoś
2022-04-28
*.27.16.*
NIE POLECAM!!! Niestety obsługa klienta TRAGEDIA!!! 19.04 zakupiłem towar i do dzisiaj 28.04 nie otrzymałem przesyłki, w dniu wczorajszym złożyłem reklamację z opisem iż nie otrzymałem przesyłki i dostałem odpowiedź, aby spakować rzeczy (które pisałem w reklamacji, że do mnie nie dotarły) i odesłać, [rozwiń/zwiń]
BRAK
Fatalna obsługa klienta, brak dobrych chęciPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joanna
link | zgłoś
2022-04-27
*.55.225.*
Poziom obsługi sklepu Media Expert jest na tragicznym poziomie. Każdy mówi co innego i tak na prawdę nie wiadomo co dzieje się z zamówieniem. Raz przychodzą wiadomości, że zamówienie zostanie dostarczone, raz, że jest opóźnione, później, że dostarczone, a tak na prawdę nic nie dotarło, albo nie ma ż [rozwiń/zwiń]
brak
niekompetenta obsługa, lekceważenie klienta, chaos, brak profesjonalizmu, Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Gorg0
link | zgłoś
2022-04-26
*.160.159.*
Generalnie nie tyle o produkcie, co o jakości obsługi w MediaExpert.
Dostawa (priorytetowa - dodatkowo płatna) jest już opóźniona 2 dzień.
Wczoraj mówiłem z konsultantem dostawę na dziś 10-12. Oczywiście nie dojechała.
Panie z infolinii są bardzo miłe, ale nie potrafią udzielić konkretnej odpowi [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Użytkownik
link | zgłoś
2022-04-19
*.233.24.*
Na stronie internetowej sklepu jest możliwość odbioru wybranych produktów w wybranym sklepie jeszcze tego samego dnia. Złożyłam taką rezerwację, otrzymałam potwierdzenie, że produkt znajduje się w tym sklepie i jest gotowy do odbioru. Na miejscu okazało się, że owego produktu nie ma i mogę jedynie z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata
link | zgłoś
2022-04-19
*.238.0.*
Bardzo nie polecam. Telewizor zakupiony z terminem dostawy na 15.04 piątek, w tym dniu otrzymałam sms że towar odebrany przez kuriera do mnie jedzie. Czekałam do późna, towar nie dotarł, zero informacji. W sobotę zadzwoniłam na infolinię z pytaniem co z moim zamówieniem, infolinia przekonywała że to [rozwiń/zwiń]
brak
fatalna obsługa klienta, fatalny kontakt, logistykaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



darek
link | zgłoś
2022-04-12
*.234.2.*
Fatalna obsługa, pomylone zakupy choć sklep twierdzi że wysłał poprawnie. Na zdjęciu produkt którego nie mają w asortymencie w ogóle. Zamiast wymiany wola zwroty. Głupie i dziwne tłumaczenie że klient końcowy ma znać całą symbolikę towaru i wiedzieć o wszystkich szczegółach produktu.
brak
obslugaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Małgorzata
link | zgłoś
2022-04-07
*.15.239.*
Dzień dobry, absolutnie nie polecam firmy Media Expert.Opisze w skrócie sprawę .Telefon HTC zakupiłam w październiku 2021 r w sklepie Media Expert w Łomży,pod koniec lutego 2022 zepsuł się wyświetlacz w telefonie.Na początku marca dokładnie 2go udałam się z telefonem do sklepu aby zareklamować urząd [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt