MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Ewa
link | zgłoś
2020-05-09
*.66.233.*
Towar miał być przesłany w ciągu 1 dnia, potem wydłużono jego wysyłkę do 5 dni i o kolejne dni. Nie polecam !


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klientka
link | zgłoś
2020-05-08
*.238.95.*
Wszystko sprawnie zalatwione, żadnych problemów z produktami i dostawą do domu, dokładnie zapakowane, częste informacje mailowe lub w SMS.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



renu
link | zgłoś
2020-05-08
*.173.80.*
Sprzęt dostarczony w ciągu kilku dni, nie w oryginalnym opakowaniu, niesprawny. Zaczął się długi okres reklamacji, ponad 40 dni. Trudno się dodzwonić, infolinia rozłącza, a jak się już dodzwonisz to reklamacja w toku, brak skutku, brak info, trzeba pisać e reklamację gdzie się tylko da. Status rekla [rozwiń/zwiń]
Nic
Brak kontaktu, e reklamacja nie działa, wadliwy sprzetPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Artur
link | zgłoś
2020-05-07
*.173.228.*
Sklep kompletnie niepoważnie podchodzi do klienta. Smartfon zakupiony w sklepie internetowym miał przyjść do 24h w e-mail przyszła wiadomość że przyjdzie za trzy dni po tym czasie dostałem. wiadosc że przesyłka będzie opóźniona.. a następnie dostałem. informacje że anulowane zostało zamówienie bez p [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojciech
link | zgłoś
2020-05-06
*.91.46.*
nie polecam - brak kontaktu
brak
brak kontaktuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jeckug10
link | zgłoś
2020-05-05
*.97.108.*
Porazka - nie polecam!! W dniu 8.04.2020 zakupilem dlugopis 3D dla dziecka - dotarl do mnie 15.04.2020. Godzine po rozpakowaniu i probie uruchomienia urzadzenia zglosilem reklamacje emailowo. Nastepnego dnia sprzet zostal odebrany i .... slad zaginal po nim. Zero emaili, zero telefonow. 5 wyslanych [rozwiń/zwiń]
ZERO ZALET!!
olewanie klienta, wadliwy sprzet, ignorancja, sero informacjiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra
link | zgłoś
2020-05-04
*.196.114.*
Kompletna porażka. Sprawa wygląda tak: 4.04.2020 kupiłam pralkę przez internet. Pralka przyjechała dopiero po 5 dniach (9.04), ale ważne że przyjechała, prawda? Otóż nie. Jak pralka przyjechała we czwartek, tak po próbie zrobienia pierwszego prania w piątek okazało się, że coś jest nie tak. Pralka w [rozwiń/zwiń]
Żadne
Wszystkie możliwe Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



malina
link | zgłoś
2020-05-04
*.146.96.*
Kupiłam telewizor na którym pojawiły się pionowe pasy. W sklepie autorytatywnie stwierdzili, że to uszkodzenie mechaniczne i nie uznali reklamacji. Nie przekazali telewizora do uprawnionego serwisu, choć reklamacja była w ramach gwarancji producenta. Sprzedawca stwierdził, że uszkodzona jest matryca [rozwiń/zwiń]
brak
towar niskiej jakości, łamanie praw konsumentówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Henryk
link | zgłoś
2020-05-03
*.172.239.*
Sklep w Sulęcinie,Kierowniczka sklepu to totalna pomyłka,za swoją nie udolność w prowadzeniu sklepu obarcza winną pracowników,arogancja w stosunku do klienta na najwyższym poziomie,straszenie że jak odbiorę towar swoim transportem to utracę gwarancje,a pracownicy zostaną ukarani za wydanie towaru,ta [rozwiń/zwiń]
Brak wszystkich !!!!!!!!!
Wszystkie jakie istnieją w branży handlowejPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



WojGol
link | zgłoś
2020-04-30
*.199.250.*
13.04 zamówiłem kuchenkę gazową, piekarnik i zmywarkę z odbiorem 16.04. Zapłacone oczywiście z góry. Przesyłka do mnie nie dotarła do dnia dzisiejszego. Pomimo licznych telefonów na infolinie jestem cały czas zapewniany, że towar jest spakowany i jest w drodze. Mailowo przyjęto zgłoszenie o ponagle [rozwiń/zwiń]
brak
obsługa, przebieg informacji klienta o statusie zamówienia, brak odpowiedzi na mailePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kacha
link | zgłoś
2020-04-29
*.183.190.*
Polityka sklepu fatalna, zapraszam tutaj wszystkich pokrzywdzonych i oszukanych, nie jesteś sam! https://www.facebook.com/groups/267130704419186/


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzynka22
link | zgłoś
2020-04-29
*.183.190.*
Uwaga oszuści! Reklamacja bez rozpatrzenia 1.5 miesiąca sprawa u rzecznika, a Pani rzecznik już doskonale sklep zna... Więcej chyba mówić nie trzeba, dlatego trzymajcie się z daleka, bo zostaniecie oszukani!
Żadnych
Istnienie tego sklepuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewelina
link | zgłoś
2020-04-27
*.64.36.*
Ekspres do kawy za 3500 zl przyszedl uzywany! Mijaja prawie 2 tygodnie i ciagle nie moge sie doprosic o rozpatrzenie mojej reklamacji. Obsluga klienta raz kieruje na zlozenie odstapienia, pozniej reklamacji. Ani na jedno ani na drugie nikt nie odpowiada. Na infolinii obiecuja ze ktos sie zajmie tym [rozwiń/zwiń]
brak
totalny brak profesjonalizmu i poszanowania klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tom
link | zgłoś
2020-04-27
*.112.47.*
Zamówiłem 2 kwiecień 2020 dwa switche i 4 kable RJ termin dostawy 5 dni. Po 10 dzwonię, po godzinie ktoś odebrał, sprawy nie znał, powiedział że oddzwoni do pół godzin. po 4 godzinach dzwoni dziewczyna z biura obsługi i mówi mi, że przesyłki nie realizują bo dostawca wysłał im tylko jeden switch, 5 [rozwiń/zwiń]
Brak
Jedna BRAK ZALET !!!!!!!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mariusz
link | zgłoś
2020-04-24
*:d4b0:598b:*
opakowanie było otwierane w sklepie albo magazynie kupiony towar nie kompletny
Reklamacja nic nie dała firma twierdzi że to nie możliwe
Mają złodzieja który wyciąga co chce z kartonów i tyle można mu zrobić a ty klient jesteś frajer że kupujesz przez internet. kulier wychodzi i zostawia cię z to [rozwiń/zwiń]

Złodzieje w firmie Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Małgorzata
link | zgłoś
2020-04-24
*:2f22:419:*
W dniu 19.04.2020 została zamówiona kuchenka firmy Amica. Dostawa na dzień dzisiejszy. Równolegle został wypełniony i wysłany formularz "odbioru zużytego sprzętu" . Na infolinii uzyskałam informację, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną sklep w moim miejscu zamieszkania nie wykonuje montażu oraz, [rozwiń/zwiń]
Cena
Poziom obsługi, recykling starego sprzętu nieprzemyślany Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2020-04-24
*:a85a:1ef7:*
Nie respektują praw konsumenta. Po zwrocie towaru nie oddaję pieniędzy. wg. ustawy o prawach konsumenta jest na to 14 dni. u mnie dawno już ten termin minął. towar też już dawno jest u nich... zwrotu pieniędzy nie można się doprosić... masakra


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Barbara
link | zgłoś
2020-04-23
*.147.102.*
Zamówiłam rower i czekałam na potwierdzenie zamówienia , zadzwoniłam i pani potwierdziła.Zadzwonilam dzień przed dostarczeniem i okazało się ,że zamówienie anulowano ,natomiast zaproponowano mi kupno tegoż roweru po podwyższonej cenie. Jak dla mnie to jest zwykle oszustwo.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2020-04-22
*.254.227.*
Brak zwrotu pieniędzy za anulowane zamówienie.
Zakupiłem pralkę 2.04 - przez internet - od azu zapłaciłem - 03.04 anulowałem zamówienie KTÓRE NIE WYECHAŁO ZE SKLEPU.
Pieniędzy nie otrzymałem - tylko informację, że Media Expert ma na to 14 dni. Po 14 dniach - cisza - informacja z infolini, że "ktoś [rozwiń/zwiń]
Brak
Brak zwrotu pieniędzy za anulowane zamówienia, totalny rak informacji i ignorowanie klienta.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karol
link | zgłoś
2020-04-20
*.244.214.*
Względy bezpieczeństwa potraktowane z najwyższą powagą, czego nie widuję w innych placówkach, np. w centrach miast. Sprzedawcy i doradcy bardzo uprzejmi i pomocni. Nie ma do czego się przyczepić, przyjemne zakupy :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt