MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Sławek
link | zgłoś
2024-01-29
*.238.119.*
Czyste oszustwo ludzi. Nie uznają gwarancji foljimimo,że się płaci tyle pieniędzy. Twierdzą że minęło 48 godz i nie mogą uznać. Paranoja.Nie polecam tego sklepu. Tylko oszukują i nie znają się na produktach. Na pytanie o jakie kolwiek informacje na temat produktu doradca nic nie umie odpowiedzieć Wi [rozwiń/zwiń]
Brak
Obsługa -100Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna
link | zgłoś
2024-01-29
*.220.36.*
Nie polecam. Zareklamowany odkurzacz oddali po 2 tygodniach w takim samym stanie - czyli dalej z usterką. Nic nie naprawili. Brak słów.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Przemysław
link | zgłoś
2024-01-05
*.255.102.*
Postanowiłem zakupic smartwatch przed Świętami. Zależało mi na czasie, odbiór tego towaru był tylko osobisty, więc zamówiłem w sklepie ok. 100 km od mojego miejsca zamieszkania. Otrzymałem potwierdzenie mailowe, że produkt czeka na mnie. Pojechałem do sklepu. Pokonałem ok. 100km w jedną stronę, a w [rozwiń/zwiń]
BRAK
niedziałący system reklamacjiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika K.
link | zgłoś
2024-01-01
*.11.188.*
Nigdy więcej! Totalna porażka jeśli chodzi o obsługę (infolinia). Osoba w dziale sprzedaży zapewniała, że dostawa zostanie zrealizowana w danym, umówionym dniu (na czym szczególnie zależało mi z uwagi na logistykę - demontaż starej lodówki i montaż nowej, więc wszystkie produkty żywnościowe należał [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sławomir
link | zgłoś
2023-12-30
*.8.109.*
13 listopada kupiliśmy bieżnię elektryczną Horizon Fitness 7.0 AT. 21 listopada 2023 roku bieżnia została przywieziona i zmontowana. Tego samego dnia podczas pierwszego użycia przestała działać. Następnego dnia złożyłem reklamację. Opiekunka klienta Małgorzata przesłała informację, że bieżnia będzie [rozwiń/zwiń]

Fatalna obsługa reklamacji.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krzysztof
link | zgłoś
2023-12-30
*.237.102.*
Nie polecam. Wszystkie promocje i rabaty ładnie brzmią tylko w tv. W rzeczywistości wybiórczość komu przysługuje rabat, np nie rozumiem dlaczego jestem dyskryminowany jako kupujący na fakturę EU, robiąc zamówienie oczywiście wszystkie rabaty i promocje wskakują ale już przy płaceniu okazuje się że n [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anita
link | zgłoś
2023-12-02
*.214.3.*
Zakup pralki i suszarki firmy Hisense uważam za strzał w 10. Super zestaw , wizualnie i technicznie. Zarówno pralka jak i suszarka łatwe w obsłudze , ciche , dobry wybór programowy . Obsługa w sklepie również pomocna. Polecam . #HisenseBlackNovember
Estetyka, łatwość w obsludze
Póki co brak Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Radek
link | zgłoś
2023-12-01
*.75.84.*
Nie polecam tego sklepu
Ostatnio kupiłem w Media Expert słuchawki które po 2 miesiącach się zepsuły, a używałem je sporadycznie.
Złożyłem więc jak najszybciej reklamację przez sklep online, na drugi dzień przyjechał kurier i odebrał słuchawki.
Procedura reklamacyjna ciągnie się już prawie następn [rozwiń/zwiń]
brak
cała masaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Medion
link | zgłoś
2023-11-30
*.160.247.*
Bardzo lubię ten sklep


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartas
link | zgłoś
2023-11-30
*.45.84.*
Nie polecam, jestem rozczarowany wręcz, skusiłem się ceną a czas realizacji zamówienia kompletnie nie dotrzymany mimo zapewnień i obietnic...
brak
nie dotrzymane terminy zamówieńPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jarek
link | zgłoś
2023-11-25
*.127.95.*
UWAŻAJCIE NA REKLAMCJE - BO WAS OLEJĄ.
Ten cały sklep - siec to kompletna porażka.
Reklamowałem sprzęt, przyznano mi wymianę na taki sam lub inny z dopłatą w sklepie stacjonarnym. Przez dwa tygodnie po mojej wizycie w sklepie nikt z ME nie pofatygował się poinformować mnie o dalszych krokach. Sam [rozwiń/zwiń]
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kris
link | zgłoś
2023-11-21
*.109.166.*
Bardzo dobra pralka. Super promocja #OpiniazPromocjiCashback 10/10 Brak wad. Cicha praca, opcja sterowania ze smartfon to duży plus dla zapracowanych. Dużo opcji, które się przydają, odświeżanie prania gorąca parą, program czyszczenia bębna. Bardzo polecam. To jest dokładnie to, czego szukałem, posi [rozwiń/zwiń]
Same zalety
Narazie brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magdalena
link | zgłoś
2023-11-18
*.113.14.*
Długo zastanawiałam się nad wyborem pralki i suszarki do prania ...szybko uzyskałam pomoc ;)pan z obsługi bardzo dokładnie i konkretnie przedstawił korzystną ofertę towaru urządzenia zostały bardzo dokładnie i szczegółowo przedstawione :)dziś nie żałuje zakupu wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowol [rozwiń/zwiń]
wielofunkcyjność ,oszczędność czasu i energi
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata
link | zgłoś
2023-11-17
*.146.97.*
Jestem zadowolona z zakupu zmywarki HISENSE HV661C60 , zmywarka sprawuje się dobrze, prosta w obsłudze, pojemna dzięki dodatkowej półce na sztućce, cicha, naczynia umyte i lśniące. POLECAM.
POJEMNA
BRAKPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bronisław
link | zgłoś
2023-11-11
*.49.43.*
#HisenseBlackNovember jestem bardzo zadowolony z zakupu telewizora marki Hisense piekny obraz swietny dzwięk super kolory polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek
link | zgłoś
2023-11-10
*.46.36.*
Media Ekspert Lesko leniwa i mało przydatna obsługa. Miałem do wymiany głupią folie na telefonie która zaczęła się odklejać a pan sprzedawca nie uwzględnił reklamacji bo stwierdził uszkodzenie mechaniczne. Będąc w innym punkcie Media Ekspert bez problemu uznano reklamacje, cała operacja trwała może [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kris
link | zgłoś
2023-11-10
*.109.162.*
Bardzo dobra pralka. 10/10 Brak wad. Cicha praca, opcja sterowania ze smartfon to duży plus dla zapracowanych. Dużo opcji, które się przydają, odświeżanie prania gorąca parą, program czyszczenia bębna. Bardzo polecam. To jest dokładnie to, czego szukałem, posiadam dziewięć produktów Samsung ,i na ra [rozwiń/zwiń]
Same zalety
Narazie brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



galdar.tab
link | zgłoś
2023-11-02
*.0.79.*
Witam
Kupiłem suszarkę bębnowa, którą miała połamany
Filtr puchu zamontowany wewnątrz urządzenia. Z zewnątrz opakowanie w stanie idealnym, nienaruszonym. Pozostawiam urządzenie z filiami i proponuje wizję lokalną w mieszkaniu celem potwierdzenia nieużywania sprzętu, dołączam zdjęcia z rozpakowania [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartek
link | zgłoś
2023-10-27
*.231.124.*
Zakupiłem SodaStream Terra towar w zupełności spełnia moje oczekiwania. Wodę można sobie w szybki sposób nasycić dwutlenkiem węgla według własnych preferencji. Dobrym rozwiązaniem są również syropy. Dobrze że w media expert napełniają również butle z gazem.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Daniel
link | zgłoś
2023-10-25
*.42.89.*
Do tej pory uważałem ME za najlepszy sklep tego typu w Polsce, uważałem...jednak najwyraźniej idą śladami innego sklepu, "nie dla idio***" i konkurują z nimi na polu fatalnej obsługi klienta. Rozmowa z Panem na temat opóźnionego zamówienia (zamówione 10.10.2023 07:36) z powodu uszkodzonych nasadek u [rozwiń/zwiń]
??
Fatalny poziom obsługi klienta, bałagan w zarządzaniu, ignorowanie klientów, opóźnienia i braki w zamówieniachPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt