MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Magda
link | zgłoś
2020-01-25
*.248.139.*
jak dla mnie totalna porażka, zamówiłam sprzęt do nowego mieszkania, piekarnik z uszkodzonymi drzwiczkami, złożyłam reklamację 13.12.2019 do tej pory zepsuty piekarnik stoi w pokoju. przy składaniu reklamacji zaznaczyłam opcję że nie życzę sobie naprawy tylko wymiana na nowy towar bądź zwrot pienięd [rozwiń/zwiń]
brak
nie szanowanie klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Leszek
link | zgłoś
2020-01-24
*.114.32.*
Chciałem kupić uchwyt do tableta. W MediaExpert JEST O 30 % droższy niż w innych sklepach. Jak zwróciłem uwagę powiedzieli, że nic nie poradzą. Tak nas oszukują twierdząc, że u nich najtaniej.Uważajcie


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Skarmag
link | zgłoś
2020-01-23
*.128.22.*
Nie polecam. Nie uznają reklamacji. Zrobili zdjęcie oprawki za 200 zł ktora po pół roku wyglada jak szmata i sie poodklejała i na drugi dzień dostałam odp. Ze uszkodzenie mechaniczne. Oszuści....


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jarosław
link | zgłoś
2020-01-22
*.75.76.*
opinie n e g a t y w a
zakupiona pralka on line- dostawa ok, montaż ok
za kilka miesięcy zgłaszam usterkę.( wrzesień 2020)
po kilku tygodniach naprawa serwisowa- decyzja moduł do sprowadzenia z Włoch.
druga naprawa- montaż modułu.
za kilka dni awarai - wyciek z pralki , zatrzymanie bębna, zap [rozwiń/zwiń]
brak
wszelakiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2020-01-17
*.106.130.*
Zdecydowania odradzam, oszukano mnie.
Sprawa dotyczy sklepu w Poczesnej/Nowa Wieś koło Częstochowy. Zrobiłem zamówienie internetowe na płytę indukcyjną z odbiorem w/w sklepie. 23 grudnia odebrałem płytę, była wtedy promocja 60zł za 500zł. Miałem dostać bon na 300zł. Zapłaciłem za towar, dostałem [rozwiń/zwiń]
brak
Cała resztaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lukasz
link | zgłoś
2020-01-14
*.248.210.*
NIE POLECAM MEDIA EXPERT!!!!!!!!!
Kupiłem synowi smartwacha,po upływie około pół roku gumowy pasek pękł, zegarek był normalnie użytkowany.Pani w sklepu stwierdziła że jest to uszkodzenie mechaniczne,sklepowa ze zdolnością oceniania uszkodzeń,nie chciała przyjąć reklamacji,dopiero po interwencji u p [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



JUSTYNA
link | zgłoś
2020-01-12
*.136.153.*
WITAM NIE POLECAM ZAKUPÓW W MEDIA EXPERT W GLOGOWIE UL.PONIATOWSKIEGO DOSTAŁAM OD PRODUCENTA ZWROT GOTÓWKI W RAMACH ZA ZEPSUTĄ PRALKĘ NIESTETY SKLEP OSWIADCZYŁ WYMIANA NA NOWY ZGODZIŁAM SIĘ PONIEWAŻ I TAK KUPIŁABYM NOWĄ PRALKĘ DOSTAŁAM W SKLEPI NOWĄ ORGINALNIE ZAPAKOWANĄ PRALKĘ FIRMY AMICA PRZWIOZŁA [rozwiń/zwiń]

ZEPSUTA OD NOWOSCIPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anonim
link | zgłoś
2020-01-07
*:59bd:9ba0:*
Złodzieje *** *** im w *** roz*** ***nie ***oną niech jeszcze raz te szczury puszczą w tv to im roz*** C4 całą to *** sieć sklepów! Htfu *****
Za ***, ich nie znajdziesz chodzbyś wycisnął 4 kloce ma kiblu na raz.
All *** allin *** im w ***Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek
link | zgłoś
2020-01-04
*.23.241.*
Omijać szerokim łukiem. Drugi raz i zarazem ostatni dałem się nabrać. Zamówiłem telewizor za ponad 9 tyś zł z dopłatą do opcji dostawa na drugi dzień. Godzinę po zapłacie dostałem maila że towar gotowy do wysyłki. Wieczorem miał - towar pobrany przez kuriera. Wydawało by się, iż wszystko jest jak n [rozwiń/zwiń]
Żadnych zalet.
ZlodziejePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ad
link | zgłoś
2020-01-01
*.115.23.*
Jak można wykorzystać osobę w takiej sytatacji!! Mam nadzieję że karma wróci do was do Cb sprzedawco taki miły byłeś!!! Ludzie czytajcie umowy dokładnie!! Oni dobrze mówią każą od razu podpisać A później w papierach coś innego uważajcie ????????????????


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adm
link | zgłoś
2020-01-01
*.115.23.*
Dodam że byłam stałym klientem brałam już tam 4 rzeczy ale na spokojnie i było dobrze wszystko. A teraz mój pośpiech brak czasu A oni to wykorzystali!! Nie popuszcze wam tego ! Jak można tak ludzi wykorzystywać !
Takie promocje mi daliście będzie Pani zadowolona zmieści się Pani jeszcze Pani zost [rozwiń/zwiń]
Najgorsi ludzie!!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adm
link | zgłoś
2020-01-01
*.115.23.*
Nie polecam stanowczo ostatni raz biorę coś u nich na raty
Tragedia o 3 tys mnie oszukali nie informując mnie o tym. Wiedzieli że mam ciężką sytuację i mój pośpiech wykorzystali to. Tak podpisałam umowę nie czytając jej. Moja wina!! Ale wy świnie przez to tracicie klientów żadnych ubezpieczeń mów [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



EdytaU
link | zgłoś
2019-12-28
*.11.131.*
Nie polecam,
zamówiłam pralkę z opłaconą z góry usługą wniesienia. Kurier przyjechał sam i oczekiwał, że sobie tę pralkę sama wniosę (on mi może ewentualnie pomóc). Nie przyjęłam dostawy. Po półgodzinnym oczekiwaniu udało mi się złożyć reklamację, z prośbą o kontakt, kiedy dostawa zostanie zrealiow [rozwiń/zwiń]

fatalna i arogancka obsługa infolini (za wyjątkiem Pana od trzeciego telefonu), brak realizacji opłaconych uslugPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2019-12-19
*.106.25.*
Jedno wielkie oszustwo przy zakupie telewizora miałam dostać bonus 200 zł na kartę bonusów. Oczywiście kartę dostałam tylko pusta. Oszuści 2 miesiące rozpatrując reklamację i mówią że będą pieniądze na karcie nie do dziś


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dominika
link | zgłoś
2019-12-11
*.0.120.*
Wczoraj zkupilam piekarnik i mikrofale porazka pomylonu mikrofale z tanszą .a system ratalny to koszt absurdalnie wysoki wciskanie ubespieczuenia dodatkowego na sile i bez wiedzy klienta jestem niezadowlona i zniesmaczona całą aytuacja????


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rafał
link | zgłoś
2019-12-08
*.47.102.*
Dzisiaj rekord, 68 osób zrezygnowało z zakupów u tych złodziei i kupiło gdzie indziej! Oby tak dalej! Dość robienia idiotów z Polaków, mediaexpert to sieć dla prostaków. Wstyd tam kupować .


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2019-12-06
*.173.182.*
Tragedia. Do tej pory nie ma przesyłki. Praca Infolinii to skandal. Po kilku interwencjach dalej nie wiadomo kiedy będzie przesyłka( chociaż była zamówiona na czas 2 tygodnie wcześniej ) i czy wogle przyjedzie. Straciłam czas, pieniądze i nerwy.
Brak
Cała gama Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2019-11-26
*.189.89.*
Oceniam zakup ekspresu jura ena8.
Zakupiony ekspres przyszedł używany i żeby była jasność, nie były w nim śladowe ilości kawy jak podje producent. Całe pudełko było ubrudzone w środku kawą mieloną, młynek był napełniony 3/4 kawą ziarnistą a mielona była wsypana do 1/3 wysokości, jak dla mnie to ska [rozwiń/zwiń]
Brak
PorażkaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojciech
link | zgłoś
2019-11-25
*.30.31.*
Nie poleca tej sieci.Kupiłem kuchenkę mikrofalową firmy Samsung i po sześciu miesiącach przestała działać.Oddałem do naprawy i po 14 dniach dostałem odpowiedż iż mogę ją odebrać.I do tego miejsca było wszystko o.k.
Gdy zgłosiłem się do sklepu przyniesiono mi kuchenkę,która miała na górze wgniecenie [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartek
link | zgłoś
2019-11-18
*.228.189.*
Nie polecam kupowania w sklepie media expert wciskają dodatkowe ubezpieczenia nie mówiąc o ubezpieczeniu dodatkowym ,,pakiet bezpieczny dom,-,udało mi się zrezygnować z pakietu ubezpieczenia plus na ekran telefonu na który się nie zgodziłem ale po wyjściu ze sklepu jak się zobaczyłem na umowie że ma [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt