MediaExpert Opinie

2.2 - poziom obsługi
2.3 - jakość usług / cena
2.2 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 939
Średnia ocen:
2.2 / 5

Kategoria:
AGD i RTV

Strona internetowa:
www.mediaexpert.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Barbara
link | zgłoś
2020-08-07
*:ffd9:215e:*
Towaru zamówionego nie otrzymałam, oczywiście nikt nie wie dlaczego. Cały dzień czekania na kuriera A tu wałek.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Jacek
link | zgłoś
2020-08-06
*.232.45.*
oczywiście 29.07.2020 zakupiłem i do 6.08 nie otrzymałem.
brak
brak wydania zakupionego produktu, brak informacji co się z nim dzieje
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
jacek
link | zgłoś
2020-08-06
*.232.45.*
Zakupiłem 29.08.2020 w sklepie internetowym lodówkę. Do 6.08 nie została do mnie dostarczona. Dział Obsługi Klienta pomimo wielokrotnych telefonów nie potrafi wyjaśnić sprawy. Chyba będę zmuszony zgłosić sprawę na Policję. Nadmienię za produkt zapłaciłem!
brak
brak wydania zakupionego produktu, brak informacji co się z nim dzieje
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Rybkaaa
link | zgłoś
2020-08-06
*.248.214.*
Nigdy więcej nie zrobię zakupów online w tym sklepie. Przysłali uszkodzony towar (zamrazalke), na odbiór czekałam prawie tydzień (gdyby nie moja interwencja też by go mi nie odebrali), ponad to nie było drugiego artykułu na magazynie i po dziś dzień czekam na zwrot gotówki.Trwa to wszystko ponad mie [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
gosc1
link | zgłoś
2020-08-05
*.173.32.*
Zamowiony przez internet towar przyszedl o 50 zl drozszy niz na zamawianej stronie. Proba reklamacji trwala ponad 3 tygodnie a obsluga klienta twierdzila, ze nie maja terminu na odpowiedz na reklamacje. Obsluga klienta ani dzial reklamacji nic nie moze zrobic a opiekun sprawy sie nie odzywal i nie b [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
vikeon
link | zgłoś
2020-08-05
*.184.23.*
Szybko dotarło
szybko
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
nataniel
link | zgłoś
2020-08-05
*.221.120.*
Dokonałem zakupu smartfona Nawet dałem się namówić na dodatkowe ubezpieczenie , a niech tam to był prezent więc niech będzie. Po pół roku smartfon przestał działać. I zaczęło się typowe zbywanie klienta. Gwarancja nie obejmuje , dodatkowe ubezpieczenie nie obejmuje itp,itd, Tak, że po pół ro [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Fran
link | zgłoś
2020-08-05
*.253.206.*
Świetna obsługa, warto polecić
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Bella
link | zgłoś
2020-08-05
*.120.211.*
Dostawa na czas, dobrze zapakowana. Odebrałam w paczkomacie w 21 sekund ;)
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Krzysztof
link | zgłoś
2020-08-04
*.187.242.*
Zamówiłem drukarkę za 1299 zł. Miała dotrzeć za 2 dni, faktycznie planowanego dnia dostawy okazało się, że produktu nie ma. Zaproponowano mi zamiennik za 1099 zł i zwrot różnicy (200 zł), niestety zgodziłem się. Po kilku dniach okazało się, że zamiennika nie ma i zamówienie anulowano. Wg stanu magaz [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
ML
link | zgłoś
2020-08-04
*.172.113.*
Nigdy więcej nic tam nie kupię. Reklamuję płytę ceramiczną trzeci raz, żądam zwrotu pieniędzy i co, reklamacja nie ma uzasadnienia. Dwa razy wymienili szkło, które pękło podczas gotowania (oczywiście po żmudnej walce) a teraz ,po raz kolejny kiedy się to zdarzyło, wmawiają mi, że gotuję pusty garnek [rozwiń/zwiń]
BRAK
Słabe podejście do klienta
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
wektor
link | zgłoś
2020-08-03
*:6645:d73d:*
polecam. mój ulubiony sklep z agd. Dobre zaopatrzenie, porządek na sali, pomocni pracownicy.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
JAKUB
link | zgłoś
2020-08-03
*.56.211.*
KUPIŁEM W MEDIA EXPERT W KRAKOWIE 25 LIPCA TELEFON, NAKŁONIONO MNIE DO ZAKUPU SŁUCHAWEK ZA 140 ZŁ, KTÓRE KOSZTUJĄ 14 ZŁ , ZOSTAŁEM OSZUKANY NA 126 ZŁ, NIE PRZYSŁUGUJE MI PRAWO ZWROTU
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
andre
link | zgłoś
2020-08-03
*.238.126.*
bombardują reklamami , niby niskie ceny i promocje , a to po prostu sztuczki marketingowe , gdzie indziej gdzie się nie reklamuje kupisz taniej i po co płacic za reklamę takim ćwaniakom.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Heniu
link | zgłoś
2020-08-01
*.228.140.*
Najbardziej gówniana firma w jakiej robilem zakupy. Po sprzedaży mają klienta w ***. Reklamuję już 6 raz tą samą wadę w telefonie, awaria glosnika. Przez pół roku urzytkowania 2 miesiące spedził w naprawie. Sklep się wypina. Nie polecam nikomu sklepu w Ropczycach ale pewnie gdzie indziej też dramat
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Brunon
link | zgłoś
2020-07-31
*.45.118.*
Jestem bardzo zadowolony
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Paweł
link | zgłoś
2020-07-30
*:79f9:e9b7:*
Wysiadł mikrofon w telefonie Huawei - reklamacja i naprawa zajęła MIESIĄC co do dnia, telefon wrócił porysowany, ze zniszczonym ekranem. Sklep przepychał się MIESIĄC co do dnia z serwisem, potem sprawa trafiła do Centrali, która po 14 DNIACH za zniszczony telefon dała 50 pln zniżki. ŻENADA !!! Uważa [rozwiń/zwiń]
NĘDZA...
FIRMA NISZCZY SPRZĘT KLIENTA PODCZAS REKLAMACJI
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
ok
link | zgłoś
2020-07-30
*.184.56.*
ok
ok
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
duby
link | zgłoś
2020-07-27
*.184.56.*
zakupy ok skorzystane z promocji
spoko
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Darek Pl
link | zgłoś
2020-07-25
*.188.138.*
Dzień Dobry, nie polecam tego sklepu internetowego a nawet wręcz odradzam, jeżeli nie chcecie Państwo mieć problemów. W dniu 10.07 br zakupiłem pralkę z dostawą na sobotę ( opcja dodatkowo płatna) , do godz. 16: 00 brak żadnej informacji czy towar zostanie dostarczony , dopiero po kilkunastu minutow [rozwiń/zwiń]
Brak
Brak poszanowania Klienta
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

MediaExpert Opinie