MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
nikodem
link | zgłoś
2020-09-01
*.253.206.*
Gdy robię zakupy w me, nie mam zbyt wielu powodów do narzekań. Poziom obsługi i asortyment bez zarzutu


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartłomiej K.
link | zgłoś
2020-09-01
*.120.211.*
Uprzejma obsługa w sklepie


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kwieci
link | zgłoś
2020-09-01
*.110.114.*
Porządna firma, dostarczyli towar w 2 dni


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



July04
link | zgłoś
2020-08-26
*.75.70.*
Znacie skecz o martwej papudze? Właśnie coś takiego mnie spotkało. W telefonie coś grzechocze i składam reklamację- TERG odpowiada- telefon jest sprawny. No ale coś w nim grzechocze. Ale jest sprawny... i tak od 3 miesięcy. W między czasie upłynął termin 2 lat od zakupu i idę do sądu.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marek
link | zgłoś
2020-08-25
*:20f8:4405:*
to nie jest sklep. to siedlisko oszustwa. udałem sie do Media Expert w Czechowicach_ Dziedzicach 25.08 2020 o 9. 10. wybralem telewizor za cene 2500,00. oczekiwałem około 30 minut na obsługe, zajęta obsługą innej klientki.w trakcie zakupu okazało sie,że ten telewizor od dzisiaj rana kosztuje 300 zł [rozwiń/zwiń]
brak. u oszustów nie kupuje
lekcewzacy stosunek do kientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomek
link | zgłoś
2020-08-24
*.22.183.*
Dramat! Robią promocję na smartfony których nie można kupić! Wczoraj zakupiłem przez ich stronę telefon Samsung A10 w promocyjnej cenie 499zł. Cały proces zakupu przebiegł pomyślnie. Dziś rano otrzymałem informację o anulacji mojego zamówienia. Zapytałem dlaczego? Odpowiedź bo jednak jest brak w skl [rozwiń/zwiń]
BRAK
TYLKO I WYŁĄCZNIE WADY!!!!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sebastian
link | zgłoś
2020-08-21
*.146.32.*
Ignorancja bez granic, olewanie klienta który chce odstąpić od umowy kupna. Producent zapewnia że aplikacje z jego sklepu AppGallery będą działać poprawnie, tymczasem kluczowe dla mnie aplikacje mimo iż są tam dostępne wymagają w telefonie usługi Google której nie ma, sklep jako strona umowy(sprzeda [rozwiń/zwiń]
Reklamy :)
Lekceważenie Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Natalia
link | zgłoś
2020-08-21
*.156.96.*
Uprzejmość kończy się w momencie zapłaty za towar!
Są totalnie niekompetentni (przełączanie rozmów od jednego do drugiego "specjalisty", przy akompaniamencie irytującej muzyczki). Owszem starają się być uprzejmi, ale mi nie zależy na słodzeniu, a realnym działaniu. Tu chyba działa zasada "na przecz [rozwiń/zwiń]
brak
długa listaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tadek
link | zgłoś
2020-08-19
*.30.55.*
Reklamacja nr RMA100061671 trwa już 20 dni i nic się nie dzieje.Zakupiony towar zepsuł się po kilkukrotnym użytku.Infolinia to masakra czas oczekiwania 32 min 1 konsultant odebrał ale nic nie zrobił a drugi przy innym połączeniu i czekaniu 30 min po prostu się rozłączył.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tedrose
link | zgłoś
2020-08-17
*.247.180.*
Bardzo miła obsługa. Wybrałem się po iphona i miałem pewien problem z wyborem. Na szczęście sprzedawca podpowiedział mi to i owo i wyszedłem zadowolony mimo, że wybrałem droższy model to nie żałuję


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2020-08-17
*.120.211.*
Zamówiony produkt trafił w moje rączki o czasie w stanie idealnym. Da się ;)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ana
link | zgłoś
2020-08-16
*.47.196.*
Szybki i bardzo sprawny zakup i dostawa
sybko 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2020-08-15
*.41.75.*
Zakup w sklepie internetowym to porażka.Płyta elektryczna zakupiona z dodatkową opłatą i terminem realizacji.Pieniądze za termin pobrane,a płyta została wysłana z 2 dniowym opóźnieniem z magazynu.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2020-08-13
*.147.105.*
Mnie też okradli niestety.Amlitiuner drogi nawalił(wada fabryczna-zdarza się)Złożyłem reklamacje,po kilku tygodniach dostałem powiadomienie o odbiorze-niestety chcieli mi wcisnąć z pogniecioną obudową tłumacząc że im się uszkodził i obniża mi cenę o 200 Pln bo tyle muszą zapłacić serwisowi za uszkod [rozwiń/zwiń]
brak
za krótka rubryka na wymienieniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Justyna
link | zgłoś
2020-08-12
*.254.188.*
Nie kupujcie nic w Media Expert. Mnie okradli! Zabrali zareklamowany sprzęt, nie oddają pieniędzy od wielu tygodni. Nie odpowiadają na wiadomości. Nigdy więcej zakupów w Media Expert!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewanna Wybranna
link | zgłoś
2020-08-12
*.254.232.*
W media nie opłaca się kupować prezentów. Mama mi kupiła prezet na urodziny w postaci zbyt dużego odkurzacza. Jest naprawdę duży. Ponieważ mieszkam w mniejszej miejscowości, bez własnego pojazdu, po odbiór przyjechałam dopiero po dwóch tygodniach. Więc czas na zwrot minął, choć kiedyś w tym samym sk [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



NimitZ
link | zgłoś
2020-08-12
*.89.72.*
Miesiąc temu kupiłem u nich Xboxa One Cyberpunk Edition, przysłali kolekcjonerską limitkę opakowaną tylko w strecz, przez co pudełko było całe rozpieprzone. Odmówiłem przyjęcia, więc od miesiąca nie mam ani kasy, ani konsoli, bo "sprawa jest w toku". Na infolinii wisi się pół godziny słuchając durne [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magdalena
link | zgłoś
2020-08-10
*:59a8:aa3e:*
Złożyliśmy zamówienie tydzień wcześniej - po tygodniu zadzwonił automat z informacją iż pralka i suszarka nie zostaną dostarczone. Po 3 dniach widnieje status wysłane do klienta, zero informacji, zero szacunku do klienta, tak złego doświadczenia ze sklepem internetowym jeszcze nie mieliśmy. Wstyd!
Brak
Brak kompetencji w prowadzeniu biznesu onlinePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Milla
link | zgłoś
2020-08-09
*.243.228.*
Obsługa to jakiś żart,nikt nic nie wie odsyłanie od jednego działu do drugiego a przesyłki jak nie ma tak nie ma a zamówione 27 lipca i do 10 sierpnia jeszcze nie ma.Przesłany na odczepnego list przewozowy jest lipny.BANDA OSZUSTÓW!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



małgorzata
link | zgłoś
2020-08-07
*.146.32.*
ten sklep to jakaś porażka. sprzęty zaraz się psują , nie można się doczekac rozpatrzenia reklamacji i kontaktu z nimi, bo nikt nie odpowiada, po batalii reklamacji ponad 3 miesiące informacja że do zamówienia 02325663073 wystawiono fakturę korygującą i podobno wrócili pieniądze, tylko nie wiem na c [rozwiń/zwiń]
brak
sprzęt psuje się po paru dniach, a o reklamację trzeba walczyc juz ponad 3 miesiacePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt