MediaExpert Opinie

2.2 - poziom obsługi
2.3 - jakość usług / cena
2.2 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 939
Średnia ocen:
2.2 / 5

Kategoria:
AGD i RTV

Strona internetowa:
www.mediaexpert.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
RadKru
link | zgłoś
2026-05-13
*.27.173.*
Chętnie bym dodał opinie o produkcie, ale jest jeden problem. Rozwielitka przygotowująca zamówienie wysłała tylko głośniki. To było moje drugie i ostatnie zamówienie że sklepu online. Nie polecam tego typu zakupów, sklep stacjonarny wypada dużo lepiej. Tam najwyraźniej w przeciwieństwie do wysyłek m [rozwiń/zwiń]
Brak zalet
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Łukasz
link | zgłoś
2026-03-17
*.33.44.*
Sklep internetowy Media Expert to prawdziwa katastrofa. Sprzęt za kilka tysięcy zł. Zamówiony z extra płatną opcją dostawy po godzinie 16stej . Kurier dzwoni o godzinie 13stej , że zaraz będzie i nie ma możliwości bycia później tak jak było zaplanowane bo tak ułożył sobie trasę. Następnie dostawa pr [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
przemyslaw
link | zgłoś
2026-03-06
*.112.73.*
wyswietlacz w liczniku uszkodzony po wyjeciu z pudelka. brak dotkniecia na sprzecie a mediaexpert zaproponowalo 80zl bon za zakupy w ich sklepie. ws zbiorowego pozwu do kogo sie zglaszamy?
nieuczciwi oszusci
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
monia
link | zgłoś
2026-02-28
*.183.159.*
Tak denerwującej i beznadziejnej, jak robi ta cleo z tym swoim wrzaskliwym głosem, dawno nie widziałam. Gdy tylko ją słyszę przełączam program, a w tej firmie nigdy nie zrobię choćby najmniejszego zakupu. Pieniądze wydane na tą reklamę to pieniądze wyrzucone w błoto.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Maria
link | zgłoś
2026-02-25
*.30.52.*
HP Smart Tank 750 - 10 dni temu sprzedano niekompletny sprzęt. W opakowaniu brakowało zestawu tuszy!!!! i dokumentów - gwarancji i instrukcji. Reklamacja beznadziejnie realizowana, od 10 dni nie ma możliwości wymiany wadliwego sprzętu. Nie polecam mediaexpert!!!!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Katarzyna
link | zgłoś
2025-12-08
*.112.97.*
Zamawiając pralkę, naiwnie sądziłam, że ją po prostu dostanę. Tymczasem trafiłam na dostawę tak innowacyjną, że spokojnie mogłaby dostać nagrodę za „Wybitny wkład w rozwój logistyki… odwrotnej”. Kurier pojawił się niczym syrena alarmowa – już od bramy wjazdowej informował mnie, że „za wniesienie [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Grażyna
link | zgłoś
2025-11-27
*.205.205.*
Jestem zadowolona z jakości obrazu i dźwięku, oraz z możliwości podłączeń.
wspaniały obraz i dźwięk
nie widzę
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Magdalena
link | zgłoś
2025-08-14
*.31.10.*
Poszukuję poszkodowanych przez Media Expert – naruszenie praw konsumentów Zbieram osoby, które zostały poszkodowane przez Media Expert w związku z niezgodnym z prawem rozpatrywaniem reklamacji, w szczególności poprzez: jednostronne narzucanie kodów rabatowych, które są sprzeczne z obowiązujący [rozwiń/zwiń]
Oszustwa notoryczne
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
DOROTA
link | zgłoś
2025-02-10
*.87.76.*
Ich firma dostarczająca towar to dno. Nie chce mi się opisywać po raz kolejny całej sytuacji. Nie mogę odzyskać pieniędzy. Sprawę zgłoszę na policję.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Dmytro
link | zgłoś
2024-12-11
*.160.58.*
Nie polecam. Bardzo straszna obsługa. Sprzedali mi wadliwy produkt. Dział reklamacji działa fatalnie, nie odpowiada na pytania i nie rozwiązuje problemu. Reklamacja trwa od 22 dni. Złożę skargę do ochrony konsumentów i policji.
nie ma
Po prostu straszna obsługa
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Diana
link | zgłoś
2024-12-06
*.36.244.*
Z moich poprzednich doświadczeń nie miałam nigdy problemów z zakupami w tym sklepie. Natomiast ostatnio nie udało mi się kupić okapu kuchennego, mimo że na stronie internetowej rzekomo był dostępny w 4 sklepach we Wrocławiu. W 2 z nich znajdował się na ekspozycji, dlatego sprzedaż była niemożliwa, w [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Katarzyna
link | zgłoś
2024-11-22
*.235.184.*
Nigdy nie skorzystam z tego sklepu. Wprowadzają klienta w błąd . Promocja Amica- Opinia Warta Blika to jakieś nieporozumienie :). Ściemniają, że to promocja , gdzie na pewno pieniądze jako rabat zostaną zwrócone. Z akceptacją wystawionej opinii czekają do ostatniej chwili po czym okazuje się , że [rozwiń/zwiń]
Brak
Ciężki kontakt ze sklepem, Zawyżanie cen (śmieszne kody rabatowe, które i tak nie działają).
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Mag
link | zgłoś
2024-11-13
*.43.134.*
Nigdy wiecej nie skorzystam z tego sklepu i radze omijac szerokim lukiem. Zakupiony odkurzacz , oczywiscie zachwalany przez obsluge , w czasie pierwszego uzycia popsul sie ,zwrot towaru oczywiscie wykluczony przez sprzedajacego , czekam 4 tyg.Jedyna inf. to to ze produkt zostal przyjety do reklama [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Seba
link | zgłoś
2024-11-10
*.173.182.*
Zwróciłem się o naprawę gwarancyjną, czekam pół roku i nic nawet nie odpowiadają , po kilku próbach kontaktu zero odzywu.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Danuta
link | zgłoś
2024-11-05
*.3.104.*
Odradzam sklep ,omijajcie duzym łukiem.Ludzie tam pracujący(mam na myśli internetowy) są niekompetetni.Od kilku tygodni zmagam się z załatwienie odbioru zareklamowanego towaru,a co za tym idzie brak środków na koncie.Nie ma z kim rozmawiać ,a Pani opiekun Klienta zupełnie nic nie zrobiła oprócz info [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Artur
link | zgłoś
2024-10-26
*.137.34.*
Witam podzielę się wrażeniem z próby zakupu pixela 9 pro xl . A więc znalazłem sklep który posiada pixela na stanie i skorzystać z promocji rabat po odkupie używanego smartfona. Po przejechaniu ponad 30 km poświęconym czasie dowiedziałem się na miejscu że smarfon którego przywiozłem nie może być odk [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Beata P
link | zgłoś
2024-10-25
*.220.123.*
Polecam sklep MediaExpert w Jarosławiu na ul. Pruchnickiej ze względu na profesjonalizm ludzi tam pracujących. W środę 23.10 kupowałam skuter. Osoby, które obsługiwały mnie wykazały się wysokim stopniem odpowiedzialności, troski o klienta i zakupu skutera wraz z niezbędnymi dokumentami i dopełnienie [rozwiń/zwiń]
profesjonalizm, troskliwość
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Krzysztof
link | zgłoś
2024-10-15
*.254.151.*
15 dni temu zakupiliśmy pralkę z suszarką. Firmie nie udało się dostarczyć pralki i w dalszym ciągu nie zwrócili pieniędzy. Na reklamację nie odpisują, a na infolinii ściemniają.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Marcin
link | zgłoś
2024-10-02
*.46.186.*
Nie polecam sklepu. Ewidentna i widoczna usterka zegarka kwitowana jest przez sklep i działający w jego imieniu serwis stwierdzeniem: "Serwis nie potwierdził występowania usterki". sprawa u Rzecznika praw konsumenta.
brak
ignorowanie klienta
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Oliwia
link | zgłoś
2024-09-25
*.13.185.*
#Haier_ubezpieczenie Pralko-suszarka Haier to doskonały wybór dla osób ceniących wygodę i oszczędność czasu :) Urządzenie działa cicho, a jednoczesne pranie i suszenie w jednym cyklu to ogromne ułatwienie.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

MediaExpert Opinie