MediaExpert Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 939
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
aska
link | zgłoś
2020-04-02
*.4.63.*
NIGDY WIECEJ I NIE DAJCIE SIE NABRAC.. nie wstawiajcie 1 jako niski winno byc 0 jako beznadziejny. Jakos uslugi/ produktu i ceny 1 to slaby , brak 0 bo to zlom. czy polecasz brak 0 - nigdy , nawet wrogowi


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Prężny Buhaj
link | zgłoś
2020-04-02
*.27.187.*
Również nie polecam tej sieci, a konkretnie sklepu w Kętach, woj. małopolskie. Brak możliwości zwrotu towaru, który okazał się drogim bublem niskiej jakości. W sklepie nie ma możliwości sprawdzenia towaru czy jakość nam odpowiada. Jedynie mogłem sobie popatrzeć jak wygląda na pudełku. Produkt był do [rozwiń/zwiń]
brak
obsługa klienta, towar niezgodny z opisem, brak możliwości zwrotu, wysokie cenyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



eriko
link | zgłoś
2020-04-02
*.233.91.*
Paczka doszla w dobrym tempie do mnie. Wsyzstko ogarniete i gitara lecimy dalej


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



bart
link | zgłoś
2020-04-02
*.233.91.*
Moim zdaniem sklep zupełnie dobry. Promocje fajne, wysyłka szybka. Jestem happy.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Niezadowolony
link | zgłoś
2020-03-31
*:4001:5c30:*
Nie polecam robienia zakupów w Media Expert w Kruszwicy, ja zostałem tam dosłownie oszukany.21 marca kupilem czajnik elektryczny z oznaczeniem "Gwarancja satysfakcji 14 dni lub zwrot pieniędzy".Dziś 31.marca pojechałem aby go oddać bo zaczął wydawać głośne piski podczas gotowania wody.A pan z obsług [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Gosia
link | zgłoś
2020-03-30
*.73.203.*
Nie polecam. Dostawa miała być na drugi dzień, czekam ponad tydzień. Dziś przyszła część zamówienia tusz do drukarki. Po wykonaniu telefonu dowiedziałam się że przesyłka podzielona jest na 3 dostawy wyjdą pojutrze! Niewiarygodne. Totalny brak kompetencji.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Gość
link | zgłoś
2020-03-27
*.147.101.*
Uwaga największy oszust na rynku.Tak jak wielu zakupiłam towar przez internet i od razu zapłaciłam w tygodniu dostałam informację, że towar jest w trakcie realizację i proszę oczekiwać dostawy między 27 a 31 marca br, po czym za trzy dni dostałam informację, że zamówienie zostało anulowane i na zwr [rozwiń/zwiń]
Nie ma
Porażka Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mateusz
link | zgłoś
2020-03-27
*.235.32.*
Dostawa na dzień następny to oszustwo zamówiłem produkt w czwartek. W piątek jej niema oszuści naciągacze skroili 14,99 za szybką dostawe na dzień następny i nic złodziejstwo i oszustwo

Oszukują Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wykorzystany
link | zgłoś
2020-03-26
*.25.97.*
Miałem ogromną nieprzyjemność zwrócenia się z reklamacją ewidentnego bubla - czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej, który po paru miesiącach zagotowywania wody na herbatę w kuchni przerdzewiał na wylot!!! Niezależnie od tego spaliły się przewody w podstawce, aż wytopił się plastik! Na drugi dzień [rozwiń/zwiń]

odmowa przyjęcia do reklamacji ewidentnego bubla, który sprzedają.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bruno
link | zgłoś
2020-03-22
*.246.208.*
Nie rozumiem tego hejtu na Was. Robicie świetną robotę z dostarczaniem Polakom setek tysięcy produktów, co nikogo nie dziwi a jak już coś złego się stanie, raz spośród tysiąca zamówień, to przecież Ci najgorsi z ME. Jestem zadowolona z usług, z dostaw i jakości sprzętów. Raz nawet reklamowałam blend [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klient
link | zgłoś
2020-03-18
*:1dde:8a32:*
Nie polecam ,najgorszy sklep,nie chcą zwrócić moich pieniędzy ,przestali odpisywac i się odzywc, towary gdzieś u nich giną , nie docierając do klienta,strach opłacać zamówienie ,potem nie chcą oddać pieniędzy , nie znam drugiego takiego sklepu....


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2020-03-17
*.8.167.*
Nie polecam! Firma, w której pracownicy są niekompetentni.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna
link | zgłoś
2020-03-12
*.108.220.*
Mam złą opinię o sklepie który nie chce wystawiać faktury VAT kupiłam towar który w sklepie zapłaciłam i dostałam rachunek który miał być fakturą nie pisze że to fakturą VAT żebym wiedziała nigdy bym nic nie kupiła od was i dużo ludzi nic już nie kupi u was bo jest problem o wystawieniu VAT jak zam [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Danuta
link | zgłoś
2020-03-10
*.0.126.*
Wspaniała obsługa p. Szymon i p. Piotr. Wymiana towaru trwała 1 dzień.Będę robiła zakupy tylko w tym sklepie {ul. Szczęśliwa 3]. Bardzo polecam.
wspaniała i sprawna obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2020-03-08
*.162.213.*
Bardzo dziękuję Panu Pawłowi z działu IT za fachową i szybką obsługę przy zakupie telefonu komórkowego. Polecam wszystkim tego sprzedawcę.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



aga
link | zgłoś
2020-03-05
*.174.10.*
Nie polecam.Szczegolnie uwazac na zakupy ratalne w sklepie w Zarach. {woj.lubuskie}Naciagaja na niepotrzebne gadzety i dodatkowe ubezpieczenia. Czytajcie umowe i paragony po 10 razy!!!Pracownicy maja klienta za glupiego.. Nigdy wiecej zakupow w Media!!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



martin
link | zgłoś
2020-03-03
*.233.91.*
Jak da mnie wsyztsko super. Dobrze doradzone, sprzęt fajny i cenowo oks. Ogolem to zadowolony jestm


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Niedźwiedź
link | zgłoś
2020-03-01
*.115.126.*
Piszę o Media Expert w Millenium Hall w Rzeszowie.
Trzy dni temu kupowałem tam laptopa. Nic wielkiego, ot, urządzenie do pracy w podróżach.
Nadmienię, bo muszę z uczciwości, że przy tej procedurze pojawiły się na początku pewne drobne problemy dotyczące terminowości realizacji zamówienia. Zost [rozwiń/zwiń]
Bardzo wysoki poziom obsługi. Solidne i fachowe doradztwo. Szczera chęć poprawienia wizerunku Firmy poprzez solidną pracę, a nie sztuczne i udawane działania.
Nie stwierdzam, pomimo wrednego charakteru.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mmak
link | zgłoś
2020-03-01
*.248.161.*
Nie polecam! Firma, w której pracownicy są niekompetentni. Klienta mają za nic. Kontakt przez infolinię w sprawie reklamacji polega na przeczytaniu maila. Na reklamowany towar czekałam prawie miesiąc.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sindor
link | zgłoś
2020-02-28
*.79.105.*
W sklepach jest za głośno (dzial z tv) , współczuje pracownikom, w sklepie Kraków-Bonarka


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt