Usterka Opinie

4.4 - poziom obsługi
4.3 - jakość usług / cena
4.3 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 437
Średnia ocen:
4.3 / 5

Kategoria:
AGD i RTV

Strona internetowa:
usterka.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Tetiana
link | zgłoś
2025-08-30
*:7fad:ad9:*
Pan Wojciech bardzo pomógł, wszystko wyjaśnił i doradził, szczerze dziękuję i polecam
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Joanna
link | zgłoś
2025-08-20
*.241.214.*
Polecam Pana Dariusza, bardzo sprawnie znalazł usterkę, naprawił i przejrzał możliwe miejsca które mogły spowodować zwarcie , profesjonalnie i miło !
Profesjonalizm,punktualność
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Robert
link | zgłoś
2025-08-12
*.159.3.*
Fachowiec Oleh , bardzo miły i sympatyczny. Pomimo niekorzystnej dla mnie diagnozy- zakup nowej pralki jestem zadowolony z usług. Dziękuję
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Paula
link | zgłoś
2025-07-31
*:ca19:1062:*
Pan Oleh to fachowiec! Bardzo sympatyczny, schludny i kulturalny, od razu wiedział w czym problem - wszystko dokładnie sprawdził mimo juz wskazanej od razu przyczyny usterki w zmywarce. Na plus dodatkowo, że jako kobieta często mam problem z fachowcami, a Pan Oleh wszystko ładnie i zrozumiale wytłu [rozwiń/zwiń]
WIEDZA, DOŚWIADCZENI, SYMPATYCZNY, SCHLUDNY, KULTURALNY
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Nina
link | zgłoś
2025-07-17
*.159.63.*
Świetna obsługa i pełen profesjonalizm! Pan Oleh naprawił naszą zmywarkę w dwóch wizytach – podczas pierwszej szybko zdiagnozował problem i zamówił potrzebne części, a przy drugiej wizycie wszystko sprawnie zamontował i zakończył naprawę. Był punktualny, uprzejmy i bardzo dokładny. Zmywarka działa [rozwiń/zwiń]
Wszystko super! Zaznaczyłam wyżej: punktualny, uprzejmy, rzetelny
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Wojtek
link | zgłoś
2025-07-16
*:fcd3:14ec:*
Pan Oleh, bardzo sympatyczny, pomocny i profesjonalny. Szybko, terminowo, kulturalnie i profesjonalnie. Rzeczowe i przystępne wyjaśnienia. Doradztwo plus nawet po usludze dosyłka smsem dobrych rad. Bajka, oby Takich fachowców więcej. Świat byłby lepszy. Pozdrawiam Pana Oleha
Opisane powyzej. Sumiennnośc, dokładniśc, punktualnosc
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
KATARZYNA
link | zgłoś
2025-07-14
*:6cae:69e7:*
Kolejny raz korzystałam z pomocy Pana Krzysztofa,profesjonalnie,szybko,miło i po usterce,polecam wszystkim.
Możliwość umówienia wizyty w swoim wolnym czasie
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Karolina
link | zgłoś
2025-06-30
*.64.21.*
Sprawna i fachowa pomoc. Bez żadnych zastrzeżeń.
Czas, jakość, cena
Bram
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Krzysztof
link | zgłoś
2025-06-11
*.127.251.*
Skorzystałem z usługi pogotowia elektrycznego i jestem bardzo zadowolony. Usterkę usuwał Sergiei i zrobił to profesjonalnie a problem nie był łatwy do rozwiązania. Bardzo polecam tego profesjonalistę ????. Dla mnie ekspert ????.
Ekspert
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Agnieszka
link | zgłoś
2025-05-10
*:c71c:c527:*
Sprawnie i szybko przeprowadzona diagnoza i zamówiona część, która się zepsuła. Dostałam wszystkie informacje na temat kosztów i dalszych krokach naprawy. Pan Jan bardzo sympatyczny i profesjonalny.
sprawnie, fachowo
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Mila
link | zgłoś
2025-05-07
*:631b:31e9:*
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej usługi wykonanej prze Pana Krzysztofa, już druga usługa która Pan Krzysztof wykonał dla mnie , z której jestem bardzo zadowolona, fachowiec godny polecenia ????
Szybko skutecznie w miłej atmosferze
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Tomek
link | zgłoś
2025-03-14
*.70.41.*
Pan Michał fachowo załatwił problem, szybko, czysto, wszystko tłumaczył. Gorąco polecam.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Paulina
link | zgłoś
2025-03-13
*:67fc:e811:*
Pan Krzysztof sprawnie i szybko znalazł przyczynę usterki. Wymienił gniazdko i jeszcze wszystko dokładnie sprawdził. Polecam.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Magdalena
link | zgłoś
2025-02-13
*:6f79:c8f1:*
Pan Krzysztof szybko i sprawnie namierzył problem popsutej pralki i go rozwiązał. Pralka działa jak dawniej. Poza tym pan Krzysztof jest bardzo sympatyczny. Polecam!
Szybko i fachowo
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Agnieszka
link | zgłoś
2025-01-28
*:5f:b7e8:*
Oceniam pracę Pana Marcina na 6 polecam zarówno za jego konkretność fachowość jak również pomoc cierpliwie odpowiadał na pytania bardzo sympatyczny i konkretny jeszcze raz gorąco polecam
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Sonia F
link | zgłoś
2025-01-22
*:a04d:6e96:*
Wszystko super! Dziękuję za szybką pomoc!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Artur
link | zgłoś
2025-01-20
*.173.155.*
Bardzo rzetelny i miły fachowiec. Problem udało się rozwiązać oraz przy okazji porozmawiać o pomysłach w zakresie co jeszcze można by poprawić w instalacji. Super, bardzo polecam Pana Michała.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Gracjan
link | zgłoś
2025-01-14
*:d275:93ab:*
Bardzo rzeczowa usługa, przeprowadzona w profesjonalny sposób, bardzo polecam usługi Pana Jana!
Profesjonalne podejście i przygotowanie do naprawy
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Szymon
link | zgłoś
2025-01-08
*.254.239.*
Punktualnie, sprawnie i fachowo! Śmiało mogę polecić Pana Krzysztofa. Jestem bardzo zadowolony z usługi, ponieważ usterka dała mi się mocno we znaki.
Sprawnie, fachowo
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Marta
link | zgłoś
2025-01-07
*:bc1e:16:*
Serdecznie polecam! Jestem bardzo zadowolona. Pralka przestała działać, od razu tego samego dnia był dziś termin w ciągu kilku godzin. Cały czas miałam powiadomienia o wizycie i sms i telefonicznie. Naprawa przebiegła sprawnie, profesjonalnie i bez zarzutu. Pan Krzysztof bardzo sympatyczny. Jestem b [rozwiń/zwiń]
Szybko, sprawnie, profesjonalnie.
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Usterka Opinie