GlobKurier Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 646
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33]
Krzysztof
link | zgłoś
2020-07-30
*:::*
Zintegrowałem swój sklep z globkurier. Wszystko działa, to była dobra decyzja. Jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego operatora to powinien wybrać właśnie ich.
sprawność działania 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojtek
link | zgłoś
2020-07-30
*:1::*
Polecam :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karol
link | zgłoś
2020-07-30
*:::*
Super! Kolega polecił mi wysyłkę globkurier. Musiałem wysłać pilnie paczkę do Niemiec i szukałem jakiegoś sprawdzonego przewoźnika. Przesyłka dotarła na czas, a ja dodatkowo zaoszczędziłem pieniądze.
Profesjonalizm, dobre ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata
link | zgłoś
2020-07-30
*.10.99.*
Nigdy nie sądziłam, że wysłanie przesyłki będzie tak proste i szybkie. Polecam wszystkim, ja jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanej usługi.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kaska
link | zgłoś
2020-07-27
*.0.46.*
Porazka... Kuriera brak, szkoda kasy. Mega nie profesjonalna firma.
Brak
Porazka, kuriera jak nie bylo tak nie ma. Nie polecam! Strata kasy.... Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



adam
link | zgłoś
2020-07-27
*.1.91.*
Nie wykonali usługi a teraz jeszcze żądają dodatkowej zapłaty i straszą sądem - nie polecam !!!
brak
niedostarczenie paczkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ann
link | zgłoś
2020-07-17
*.14.116.*
Pierwsza raz zdecydowałam się na wysłanie paczki za granicę i to do Chin za ich pośrednictwem. Jestem bardzo zadowolona, pani na infolinii pomogła załatwić mi formalności, a na blogu znalazłam informacje dotyczące procedur wysyłki do Chin. Super! Paczka dotarła bez opóźnień.
Miła obsługa, sprawna dostawa, pomocne inforamcje
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ATEXIM
link | zgłoś
2020-06-25
*.248.152.*
Firma PORAŻKA. Mieli zwrot pobrań w 2 dni od dostarczenia i nagle ta opcja znikneła. Teraz zwrot pobrań 14 do 21 dni. Ktoś kto dużo wysyła a szczególnie małe firmy żyją z obrotu na bieżąco. To jakieś chore czekać tyle na zwrot pobrania, a przez ten czas Globkurier obraca naszymi pieniędzmi.
wady
wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Danuta
link | zgłoś
2020-06-08
*.173.49.*
genialna firma. łatwy kontakt, wszystko bezproblemowo, dodatkowo to tam znalazłam najlepszą ofertę dla siebie (wysyłka poza UE). polecam każdemu
ceny, profesjonalne podejście do klienta, dostępność i pomoc na infolinii i czacie online
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Henryk
link | zgłoś
2020-06-04
*:95b4:ba7d:*
witam proszę o podpowiedż czy wy też macie tak że drukując list przewozowy drukuje jednoczesnie jakąś reklamę min. polska akademia dzieci i poł maila ??
no i chyba przekazuję nr telefonów innym podmiotom, bo odkąd zarejestrowałem się mam znowu niechciane telefony


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Henryk
link | zgłoś
2020-06-04
*:95b4:ba7d:*
miał być dziś kurier ale chyba go śnieg zasypał to poco w systemie wymagane jest kiedy kyrier ma przyjechać dokładnie w godzinach, wymagane .. a i tak niebyło go wcale..


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ellaban
link | zgłoś
2020-05-18
*.151.36.*
Stanowczo odradzam korzystanie z tego serwisu przy wysłaniu paczek do USA. Globkurier nie przysyła poprawnych dokumentów niezbędnych do odprawy celnej, co powoduje szereg komplikacji i paczki są zwracane do nadawcy, Co więcej przy takich zwrotach globkurier nalicza sobie opłaty, mimo że usługa nie z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika
link | zgłoś
2020-05-12
*:391:3996:*
Bardzo fajny portal na którym można wysyłać taniej przesyłki. Super ceny. Zamówiłam paczkę w ruchu i odebrałam bezpiecznie w kiosku.
Szybko i tanio
brak Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paul
link | zgłoś
2020-04-27
*:beef:ca1f:*
Good job. Shipments delivered safely and on time, I am satisfied


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ola
link | zgłoś
2020-04-27
*:beef:ca1f:*
Fajne. Kurier przyjechał do domu po przesyłkę. Mogłam monitorować na bieżąco na stronie co się z nią dalej dzieje, dzięki czemu wiedziałam, że dotarła na czas. polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mistrz
link | zgłoś
2020-04-27
*:::*
tak trzymać globkurier! I w tych ciężkich czasach mnie nie zawiedliście. Poziom usług ponad skalę.
sprawna realizacja usług, wysyłka międzynarodowa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kate
link | zgłoś
2020-04-27
*:::*
Koleżanka mi poleciała i od tamtej pory korzystam z usług. Wysyłam paczki do siostry, która mieszka w Stanach. Nigdy nie mialam problemów. Kurierzy punktualni, przyjeżdżają na czas po przesyłkę - super


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2020-04-19
*.70.135.*
Witam ja tez zamówiłam kuriera ale sie nie zjawił. Ciekawa jestem czy jutro się zjawi. Miał byc w piątek między 12 a 16 i nic . A do firny nie można się dodzwonić.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Biały Królik
link | zgłoś
2020-04-09
*::1dd:*
Korzystałem wcześniej z innego brokera, ale dowalił mi jakieś prowizje od czapy. Więc zdecydowałem się na skorzystaniem z globkurier i na razie jestem bardzo zadowolony.
brak ukrytych opłat
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karol
link | zgłoś
2020-04-09
*:::*
Doładowuje swoje konto na stronie, a po opłaceniu moje zlecenia są ekspresowo wysyłane do realizacji. Złożyłem zamówienie wieczorem w niedzielę, a w poniedziałek rano kurier był już u mnie. Wow, jeszcze nie korzystałem z tak szybkiej usługi.
szybkość i sprawność działania 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt