GlobKurier Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 646
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33]
Wojtek
link | zgłoś
2018-12-21
*:0:8c:*
wow!! wszystki paczuchy dotarły w terminie w tak gorącym okresie!
biuro obsługi klienta
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Szkoła jazdy
link | zgłoś
2018-12-13
*:0:0:*
super! nadane jednego dnia popołudniu iniastępnego dotarło. polecamy
szybkosć działania
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



waldek
link | zgłoś
2018-12-13
*.249.230.*
nie mam uwag. nawet wokresie światecznym nadane i wszystko dotrało na czas. jeden przewoźnik się wypial ale wysłali innego i wszystko w porządku. Szybka reakcja obsługi klienta pomogła!
obsługa klienta
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tomasz
link | zgłoś
2018-12-13
*:0:db1:*
nie mam uwag. plaety nadane za granicę. wsyzstko dotarło na czas.
tanie palety
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



sylwia
link | zgłoś
2018-12-13
*.247.74.*
polecam super działaja nawet w najwiekszym okresie świątecznym - wszyscy klienci podostawali w terminie przesyłki!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klient Wykiwany
link | zgłoś
2018-12-10
*.29.224.*
Aktualizacja: 10.12.2018 Przesyłka paletowa nadal nie odebrana 7 dzień konsultant twierdzi ze o 13.00 była odebrana . Stoi nadal. KPINA - na propozycję wycofania odrazu ze ok wycofa - byle bym spadał. Zero próby pomocy klientowi. W tle rozmowy jakaś impreza na całego. Totalny brak uczciwości.
[rozwiń/zwiń]
Brak
kombinatorzy na prowizji Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



magda
link | zgłoś
2018-12-10
*:0:f290:*
wysyłam z nimi bo mają wygodną integrację z allegro. bez kodowania. wygdne zarządzanie w jednym miejscu z allegro i ze sklepu na prestashop
allegro i prestashop
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



miłosz
link | zgłoś
2018-12-10
*.165.61.*
polecam. wysyłam od at


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



anka
link | zgłoś
2018-12-10
*:0:0:*
bez zastrzezeń. pomagaja w wyborze odpowiedniego kuriera


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



anka
link | zgłoś
2018-11-26
*.107.47.*
na poczatku nie umiałam się odnaleźć we wzystkim. ale teraz myślę, że panel jest dość instuciyjny i wygodny nawet dla takiego laika jak ja. Ceny bardzo dobre szczególnie dla mśp których poprostu nie stać na więcej. ja jestem zadowolona
obsługa klienta
prosty panelPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



malwinka
link | zgłoś
2018-11-26
*:0:0:*
mam maly sklep. na jego potrzeby wszystko ok.
dla mśp ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ola
link | zgłoś
2018-11-26
*:0:0:*
wysłalam ostatnio 2 paczki i obie dotarły na czas. Nie mam uwag.
spoko obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jarek
link | zgłoś
2018-11-26
*.157.194.*
w sumie ok. bez zastrzeżeń. wszystkei w terminie i na czas


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2018-11-21
*:dc0c:6a1a:*
Firma kpina. Czekam 2 dni na odbiór paczki. Pani na infolinii nic nie może zrobić raczej nie umie nie chce zrobić. Poczym wyłącza i odrzuca połączenie kpina i brak szacunku!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



bartek
link | zgłoś
2018-11-21
*.99.27.*
po ostatniej opinni poprawilo sie, palety i paczki odbieranie w terminie, reklamacja rozpatrzona w tewrminie, tak trzymac
terminowosc
na razie brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rafał
link | zgłoś
2018-11-08
*.170.175.*
Witam nie polecam tej firmy paczka wysłana za pobraniem odebrana przez odbiorcę minęło 22 dni robocze ponad 1 miesiąc a pieniędzy jak nie było tak i nie ma okres 21 dni minął a oni mają to w nosie.Dzwoniłem do nich powiedziano mi że kierują sprawę do działu księgowego i nadal nie ma moich pieniędzy [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



bartek
link | zgłoś
2018-11-08
*.99.24.*
firma krzaczor nie dostarcza w terminie przesylek
zadne
tragediaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MARTA
link | zgłoś
2018-11-02
*.254.160.*
Nie polecam tej firmy.Czekam juz drugi dzien na kuriera zeby odebral paczke.Niestety sie nie pojawil!Stracilam tylko czas.Kontakt z firma jest utrudniony.Nie odpowiadaja na pytania ktore sa dla nich nie wygodne.firma na bardzo niskim poziomie,potrafia tylka zbywac ludzi.Szczerze odradzam!
brak
Firma na niskim poziomie,brak organizacjiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



lucjan
link | zgłoś
2018-10-18
*.175.220.*
Ludzie nigdy w życiu nie wysyłajcie przez nich przesyłki oni i tak tego nie robią tylko wysyłają to przez inną firmę , przesyłki nie otrzymałem musiałem sam odebrać ją sobie z magazynu za koszt y tej operacji już nie zwrócili a musiałem pożyczyć duże auto paczka przyszła uszkodzona , mimo ubezpiec [rozwiń/zwiń]
brak
wziąć kasę i zapomnieć Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



antykwariusz
link | zgłoś
2018-09-26
*.195.221.*
Ubezpieczona przesylka zostala uszkodzona ale nikt nie widzi winy. Nie polecam kategorycznie.

ubezpieczenie nie ma sensu bo nie dzialaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt