GlobKurier Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 646
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33]
Magda
link | zgłoś
2018-02-21
*.14.116.*
Nie rozumiem tych opinii, serio. Mam sklep nadaje nimi od 3 lat i nie wszytko jest ok. A pan Lukasz i Pani Madzia są moimi neizastapionymi doradcami klienta. Fakt kilka razy mieli opoznienie z cod, ale ja po prostu nie oferuje pobrania a stawki maja spoko.
Małe koszty w porównaniu do jakości obsługi
COD Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dariusz
link | zgłoś
2018-02-16
*.40.246.*
oszuści . nie oddają kasy z pobrań


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tadeusz
link | zgłoś
2018-02-16
*.146.196.*
Nie polecam szczególnie jeżeli chodzi o zwrot pobrania. Czekam ponad 4 tygodnie na zwrot i nie mogę uzyskać informacji kiedy przeleją mi pieniądze. Z działem finansowym nie można się połączyć. Odradzam
brak
nie przestrzeganie regulaminu odnośnie zwrotu pobrania.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ZENON
link | zgłoś
2018-02-07
*.254.173.*
Banda oszustów. Po trzech dniach oczekiwania na kuriera dałem sobie spokój.Straciłem kontrahenta ale będę przestrzegał wszystkich przed tą bandą.
Brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



oszuscizglobkupy
link | zgłoś
2018-02-07
*.169.10.*
Uwaga na te pseudofiremke, oszusci nic wiecej nie dodam. W regulaminie mają jakis dziwny zapis o 14 dniach roboczych na zwrot środków z pobrania. I te gnoje trzymaja pieniadze nawet dwa razy dłużej. Sami niekompetentni ludzie tam pracują, dla mnie to firma krzak, z resztą spójrzcie sobie na siedzibe [rozwiń/zwiń]

oszusci, niewyplacalni, chamscy, ćwierćinteligentniPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystyna
link | zgłoś
2018-01-30
*.76.47.*
Polecam usługi tej firmy, paczka z prezentem dla wnuka z Niemiec doszła w dwa dni, infolinia pomocna, Pan kurier miły. Jeszcze pewnie z nich skorzystam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marian
link | zgłoś
2018-01-28
*.254.182.*
zamówiłem w srode rano kuriera, o 13 w ten sam dzien mailem odbior przesylki a doręczenie w czwartek. Kurier co odbierał mial z dpd mail starszy samochód, ale pobranie dostalem na czas.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Barbara
link | zgłoś
2018-01-25
*.30.221.*
Uważajcie na ta firme jedno wielkie oszustwo nie wysylajcie pączek za pobraniem proszę się o swoje pieniądze od 2 tygodni po mimo tego że oplacilam dodatkową kwotę żeby przelew przyszedl w ciągu 3 dni.Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tymi oszustami ODRADZAM WSPÓŁPRACE Z TĄ FIRMĄ

Największą wadą jest kretactwo i oszukiwanie klienta Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2018-01-18
*.43.145.*
Firma ktorej nie polecam.Moja sprawa z przesylka trwa juz 6 miesiac.Przez niekompetencje pracujacych tam ludzi niestety przesylka przeszla na wlasnosc panstwa. Firma tlumaczyla sie ze nie moze nawiazac kontaktu z zagranicznym oddzialem przez 4 miesiace ciagle wymyslala jakies wymowki co kompletnie b [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Nelliana
link | zgłoś
2018-01-15
*.69.186.*
Najgorsza firma kurierska, z ktora mialam do czynienia! Nie otrzymalam pieniedzy od ponad 3 tygodni. Nie odpowiadaja na maile, telefonowalam i upominalam sie o swoje juz kilkakrotnie, obiecuja, ale slowa nie dotrzymuja. Chetnie bym sie zwrocila do swojego RAwnika, nalezy im sie nauczke za ten brak p [rozwiń/zwiń]
brak
wszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewelina
link | zgłoś
2018-01-11
*.65.86.*
Odradzam korzystania z usługi "płatność za pobraniem". Przetrzymywane są pieniądze ponad termin zapisany w regulaminie!! Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy zwrotu pobrań z 2017r.!
Prośby mailowe o zwrot pobrań są ignorowane - automat przysyła potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia (bez załączonej ko [rozwiń/zwiń]

NieuczciwośćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rafał
link | zgłoś
2018-01-02
*.52.154.*
Odradzam korzystania z usługi "płatność za pobraniem". Przetrzymywane są pieniądze ponad termin zapisany w regulaminie!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ryszard
link | zgłoś
2017-12-29
*.47.206.*
30.11.2017 wysłałem paczkę za pobraniem i do dzisiaj nie otrzymałem pobrania to już miesiąc i nie oddają mi 77,00 pln. nie polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2017-11-23
*.12.74.*
Zdecydowanie odradzam ta firmę to jakaś porażka paczka z Pl do Uk ponad tydzien


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ola
link | zgłoś
2017-11-07
*.254.181.*
ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Dostawa pomimo zapewnień że będzie trwała 2-3 dni trwała prawie 2 tygodnie. Reklamacji oczywiście złożyć nie można bo „podany czas transportu był deklarowany a nie gwarantowany”. Ceny takie jak wszędzie, zatem ja na pewno już nie będę ryzykować i korzystać z ich usług, tym bar [rozwiń/zwiń]

spore opóźnienie, brak możliwości złożenia reklamacjiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Gość
link | zgłoś
2017-09-06
*.14.116.*
Wysyłałam paczkę dla chrześniaka. Odbiór na następny dzień, paczka dotarła bez problemu.
szybkość
brak możliwości dostawy po 19:00Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ZIOM
link | zgłoś
2017-09-06
*.14.116.*
Przeprowadzałem się z Dover do pl i przesyłałme dobra: meble, RTV i AGD, rower. Doszło wszytko w niecałe 4 dni. Sprzęt nienaruszony, na wszelki wypadek ubezpieczyłem bo tanio można to u nich zrobić. Polecam.
szybko i tanio
list przewozowy trzeba wydrukować samemu Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Miki
link | zgłoś
2017-09-06
*.14.116.*
Paczka dotarła bez problemów. Polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kasiak
link | zgłoś
2017-09-06
*.14.116.*
Zamówiłam transport na przesyłkę niestandardową w niedzielę a kurier przyjechał w poniedziałek do południa. Pomyliłam się w numerze telefonu odbiorcy przesyłki i też mi sprawnie poprawili. Kurier przyjechała w wyznaczonych godzinach. Firma całkiem spoko.
czas dostawy 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Pat
link | zgłoś
2017-09-05
*.254.165.*
Szczerze Odradzam tą firmę!!! Na przesyłkę na palecie czekaliśmy półtora tygodnia i się nie doczekaliśmy. Pracownicy nie kompetentni. Codziennie dzwoniliśmy aby dowiedzieć sie co z przesyłką, ponieważ ze strony firmy nie było żadnego odzewu mimo obietnic. Codziennie obiecano nam, że paleta zostanie [rozwiń/zwiń]
brak
wszystkie możliwePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt