FedEx Opinie




1.2 - poziom obsługi



1.2 - jakość usług / cena



1.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 224
Orybazy
link | zgłoś
2018-12-04
*.65.29.*
paczka opóźniona o kilka dni, kurier nie dzwoni, nie zostawia awizo ale w systemie zgłasza ze była próba doręczenia. Infolinia długi czas czekania ale obsługa mila


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2018-11-30
*.173.17.*
Tragedia, 3 razy zamawiam z Decathlonu ale niestety tylko FedEx obsługuje u nich duże przesyłki i od miesiąca nie mam przesyłki. Za pierwszym razem problem z kurierami brak osób, drugim uszkodzona paczka, a teraz od tygodnia w tym samym oddziale. To co można się dowiedzieć to nadanie priorytetu nic [rozwiń/zwiń]
0
Brak dostarczenia w terminie, brak kontaktu z kurieremPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2018-11-30
*:db20:54ad:*
Niestety nie skorzystam, ani nie polecę nikomu tej firmy kurierskiej. Korzystałem, ale po ostatnim zleceniu powiem - szkoda czasu i pieniędzy.
Kiedyś bardzo dobra firma
Niemiła obsługa, fatalny serwis tel.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bogdan
link | zgłoś
2018-11-28
*.28.167.*
Wszystkie najgorsze słowa cisną mi się na usta, Fedex to firma, która ma w wielkim poważaniu klienta, tak można było zrozumieć słowa pani w siedzibie firmy w Choroszczy, na moje pytanie, dlaczego przesyłka do dnia dzisiejszego nie została dostarczona - cóż mamy dużo takich spraw - z idiotycznym uśmi [rozwiń/zwiń]
brak
wszystkie możliwe u kurieraPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra
link | zgłoś
2018-11-28
*.225.84.*
Zdecydowanie nie polecam, pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem, dodatkowo brak kontaktu w celu wyjaśnienia, dlaczego przesyłka tydzień leży w magazynie.
brak
samePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Renata
link | zgłoś
2018-11-27
*.28.251.*
Nie polecam Firmy Fedex. Paczka leżała kilka dni na sortowni w Krakowie . Po paru telefonach na infolinię dowiedziałam się że na mój rejon nie mają kuriera , że są w trakcie rekrutacji. Paczka wróciła do nadawcy.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ela
link | zgłoś
2018-11-27
*.67.85.*
OMIJAJCIE FIRMĘ FEDEX SZEROKIM ŁUKIEM !!! Zatrudnianie tak bezczelnych kurierów nie świadczy dobrze o tej firmie. Najpierw kurier próbował mnie wysyłać do biedronki, aby rozmienić kasę (podobno nie miał wydać...) , a później jak powiedziałam że tego nie zrobię rzucił słuchawką i nie odbierał w nast [rozwiń/zwiń]
brak
niekompetencja, nierzetelność, ignorowanie klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



vicky19
link | zgłoś
2018-11-22
*.163.182.*
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
Jedna z najgorszych firm z jaką miałam do czynienia. Bez skutku próbuje dodzwonić się na infolinię. Brak poszanowania czasu klienta. Cały dzień muszę siedzieć w domu i koczować jak idiotka, bo może łaskawie zjawi się Pan kurier (albo oleje sprawę i nawet się u mnie nie z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2018-11-16
*.254.248.*
Za pierwszym razem nie było mnie w domu. Dostałam informację, że w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych w godzinach 9-17 zostaną podjęte kolejne próby dostarczenia paczki. Siedziałam w domu jak kretynka w wyznaczonych godzinach, a kurier zrobił ze mnie jeszcze większą krytykę nie przyjeżdżając. Natom [rozwiń/zwiń]
Brak!
Chyba mają za dużo na głowie we Wrocławiu. Ponad to nie spotkałam tam ani jednej kompetentnej osoby.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2018-11-15
*.167.116.*
Dobry kurier, przesyłki zawsze na czas. Ceny jedne z najlepszych w kraju.
Cena, sprawność
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lechu
link | zgłoś
2018-11-15
*.21.18.*
Żenada. Brak słów. Niekompetencja a kurier zwraca paczkę do oddziału i przekierowuje na dzień następny w którym również nie dostarcza.... ech... Nigdy FEDEXEM!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łukasz
link | zgłoś
2018-10-29
*:e39e:693e:*
Jako opinie i przestrogę przesyłam list do "firmy" FedEx :)
"Szanowni Państwo, Chciałbym bardzo uprzejmie prosić i błagać na kolanach (na złość już nie mam siły) o dostarczenie mi paczki o numerze xxxxxxxxxxx. Codziennie rano, począwszy od dnia 24.10.2018, dzwonię na infolinie, opowiadając o tym [rozwiń/zwiń]
totalny brak zalet
wszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aga
link | zgłoś
2018-10-24
*.173.24.*
Nie polecam tej firmy. Kurierzy opryskliwi, foszaści, bez kultury. Z komentarzem że mają nadzieję że nie skorzysta się z ich usług więcej. Brawo oni, niech zmienią pracę skoro im źle.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kamil
link | zgłoś
2018-10-22
*.134.33.*
Nie polecam kurier bez podania przyczyny zabral paczke z powrotem do oddzialu. Podawałem nr telefonu (normalny kurier zawsze dzwoni jak ma jakis problem). KATASTROFA!!!!
brak
WszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klient odbiorca
link | zgłoś
2018-10-11
*.0.123.*
Totalna Porażka. Kuriera nie było wcale mijaj 2 dzień a Pani na infolini kłamie jak z nut. W śledzeniu paczki informacja że uzgodniona ze mną odbiorcą dyspozycja zmiany terminu doręczenia - bzdura bo nikt ze mną się nie kontaktowł i niczego nie zmieniałem. Ale najlepsze w systemie doręczeń. 1 Paczka [rozwiń/zwiń]
kompletny brak
kłamią przez trlefon i na stronie śledzeniaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



TOMASZ
link | zgłoś
2018-10-05
*.146.165.*
Jedna wielka KPINA. Kurier mając niedokładny adres zamiast zadzwonić woli zwieźć paczkę z powrotem na magazyn. Przez TYDZIEŃ wydzwaniania na infolinię nie mogłem doprosić się o doręczenie paczki. Jako adresat pytałem czemu paczka leży na magazynie i kurier jej nie zabiera, arogancki konsultant odpow [rozwiń/zwiń]
BRAK
SAME WADYPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Artur
link | zgłoś
2018-09-22
*.95.89.*
Tragedia obsluga klienta niemiła , kurier 2x nie potrafi dostarczyć przesyłki pod wskazany adres i zostawia byle gdzie nie polecam nikomu - oddzial Katowice


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Odys
link | zgłoś
2018-09-05
*.234.233.*
Dno!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ona
link | zgłoś
2018-09-04
*.244.208.*
Kurier poinformował mnie że paczka waży ponad 30kg i że nie dostarczy jej pod wskazany adres, mąż musiał łapać go na mieście, po zważeniu paczki w domu, okazało się że wazy ona dużo mniej niż 20kg.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maro
link | zgłoś
2018-09-04
*.60.249.*
Beznadziejna firma, twierdzą że nie dostali mojego numeru telefonu, po 1 nieudanym doręczeniu paczki podałem sam obsłudze telefon, przy drugim podejściu kurier znowu twierdził że nie ma mojego telefonu, podają błędną informację że można zapłacić kartą, kurier 2 dzień z rzędu przychodzi bez zapowiedz [rozwiń/zwiń]
brak
wszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt