Pocztex Opinie




1.4 - poziom obsługi



1.4 - jakość usług / cena



1.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 79
Arek
link | zgłoś
2019-07-21
*.184.99.*
Paczka od 4 dni leży w magazynie w Warszawie.Jest to prezent urodzinowy dla 6-latka, dziecko było rozczarowane brakiem prezentu a ze mnie zakpiono.Nigdy więcej Pocztexu, zmieńcie nazwę z Pocztex 48 na Pocztex bez gwarancji dostawy.
brak
opisane powyżejPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mavis Dracula
link | zgłoś
2019-02-18
*.4.73.*
Ekspres 24, dzisiaj jest 18 luty, paczka nadana z Dopniewa 11 lutego, w śledzieniu przesyłki wisi w Centralnej Sortowni. Kpina :D i Wstyd dla takiej spedycji, lepiej zajmijcie się pobieraniem 500+ waląc grychę w domu, bo jesteście naprawdę zbędni. A Wasza strona z usługami, to jakiś artykuł dla naiw [rozwiń/zwiń]
brak
jakie mozna sobie tylko założyćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marek
link | zgłoś
2018-12-21
*.96.230.*
Kpiny z klienta. Przysylaja sms, z info ze "w dniu dzisiejszym.... itd, (podajac nr tel do kuriera) i na tym koniec. Kurier nie raczy uprzedzic o ktorej bedzie, nie raczy odebrac telefonu (bo i po co), a czlowiek ma byc uwiazany caly dzien w domu, bo JASNIE PAN KURIER z WIELKIEGO POCZTEXU przyjedzie [rozwiń/zwiń]
nie widze
istnienie tego tworu zwanego Pocztex na rynku kurierskim, to ich jedyna wadaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Justyna
link | zgłoś
2018-08-17
*.1.254.*
Omijać szerokim łukiem! Kolejny już raz firma nie spełniła oczekiwań. Paczka opóźniona o kilka dni. Kurier nie odbiera telefonów, w systemie wpisuje fikcyjne próby doręczenia!! NIGDY WIĘCEJ!
Żadnych
-opóźnienia w doręczeniu, - brak kontaktu z kurieremPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



teresa
link | zgłoś
2018-08-02
*:4cb8:4adb:*
Beznadziejną sprawą jest fakt,że dostaję sms-a że kurierowi mogę płacić kartą, po czym gdy przyjeżdża o 16-tej chce tylko gotówkę i mówi ,że nie można płacić kartą.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartosz
link | zgłoś
2018-02-20
*.74.95.*
PAN ANDRZEJ Kontakt do kuriera: tel. 725232667
Przesyłka nie została dostarczona w gwarantowanym czasie.
Dostałem SMS od poczty polskiej mówiący że paczka dojdzie w tym samym dniu wraz z numerem kuriera.
Do kuriera dzwoniłem około 30 razy - brak kontaktu.
Wysłałem SMS z Pytaniem o której prz [rozwiń/zwiń]
BRAK
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



bnov
link | zgłoś
2017-09-29
*.219.96.*
wszystko działa jak należy, mój kurier ogarnięty i sprawny, dla mnie przy okazji liczy się też to, że wspieram polską firmę


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karol
link | zgłoś
2017-09-06
*.7.207.*
Zamawiałem 7 paczek. GLS, DHL i Siódemki dostarczyły paczki we wskazane dwa (wziąłem wolne w pracy) a od kuriera pocztexu dostałem dwa awiza mimo że byłem całe dnie w domu i czekałem na przesyłki (nie chciało mu się wejść na I piętro). Na infolinii pani powiedziała mi, że trzeba napisać maila do pla [rozwiń/zwiń]
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



zawiedziony
link | zgłoś
2017-06-09
*.14.110.*
Kurier dostarczający paczkę zostawił avizo ze paczka do odbioru na PP po 17:30 nawet mu się nie chciało wykonać tel. co w przypadku kuriera konkurencji jest standardem(siódemki,dpd,dhl itp.). A byłem w domu i czekałem na niego 4 godziny.
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łoński
link | zgłoś
2017-04-20
*:40ac:97da:*
no ja osobiście nie polecam firmy pocztex ponieważ potrafią przetrzymac przesyłkie nawetponad 22 godz a jak jużdojdzie to nawet nikt nieraczy cię poinformoeać o kturej będzie tylko zostawią awizo imają cię w d....
NIE
TAKPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joanna
link | zgłoś
2015-06-10
*.76.179.*
Przekazano mi przesyłkę POCZTEXem. Dostałam maila z powiadomieniem, iż "w dniu dzisiejszym mam oczekiwać na kuriera". Nie podano ani godzin, ani kontaktu do kuriera. Muszę w ciągu dnia wyjść, więc skontaktowalam sie z Pocztexem i dowiedziałam się, że "kurier doręcza między 8,00 a 20,00, a telefonu d [rozwiń/zwiń]

1. brak kontaktu z kurierem 2. kurier nie uzgadnia terminu dostarczenia przesyłki, 3. "spychologia" - na odczepnego podaje się telefony, gdzie wiadomo, że klient nic sie nie dowiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adrian
link | zgłoś
2015-05-08
*.25.182.*
Nie polecam, przesyłka dotarła uszkodzona, po złożeniu reklamacji przez 1,5 miesiąca prosiłem o odpowiedź. Gdy w końcu ją otrzymałem, napisali mi że nie uznają reklamacji za zasadną bo nie było widać żadnych uszkodzeń z zewnątrz. NIE POLECAM.
BRAK
przesyłka dotarła uszkodzonaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tomek
link | zgłoś
2015-02-27
*.9.166.*
Dokumenty nie dotarły na miejsce dwukrotnie bez żadnego awizo mimo złożonej reklamacji z kurierem nawet nie przeprowadzono rozmowy porażka.
nie ma
nie dostarczenie przesyłkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marta
link | zgłoś
2014-12-20
*.186.215.*
kozsmar, zapłaciłam 58 pln za przesyłkę która musiała być nastepnego dnia w Warszawie.Już 5 dni listu nie ma, na ich stronie sledzenie przesyłki list dotarł do Warszawy.Infolina zajęta po godzinie oczedkiwania usłyszałam,że Pan z infolini nie wie gdzie ona jest.Naprawdę poczta i jej agendy to przezy [rozwiń/zwiń]
nie ma
wszytko,termin, obsługa,informacjaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek Wolski
link | zgłoś
2014-09-16
*.42.219.*
Korzystam z usług Pocztexu już od ładnych kilka miesięcy, a dokładniej od czasu, kiedy DPD zaczęło mnie regularnie denerwować stałym podnoszeniem opłat i gubieniem paczek. Teraz wszystko jest ok, klienci zadowoleni, ja również polecam wszystkim Darek
gra i buczy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Allegrowicz1984
link | zgłoś
2014-04-10
*.202.30.*
Niom, jeszcze nie spotkałem się z firmą, która rozpatrywałaby reklamacje tak szybko. Raz zgłosiłem uszkodzoną paczkę i okazało się, że bez problemu w ciagu 2 tygodni oddali mi jej równowartość. uczciwi są;)
uczciwa firma
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Szymonowicz34
link | zgłoś
2014-04-10
*.69.216.*
Popieram. nadane paczki szybko docierają do klientów i w całosci hhehe. Pocztex dba o klientów i co równie wazne szybko rozpatruje reklamacje.
krótki okres rozpatrywania reklamacji
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joann Bojanowska35
link | zgłoś
2014-04-08
*.111.79.*
Nadałam paczke w poniedziałęk o 12, a mój klient otyrzymał ją już nastepnego dnia. Podróż z Warszawy do Gródka odbyła się wiec bardzo szybko. To tylko przykład, korzystam z Pocztexu na co dzien i jak dotad nie mam zadnych zastrzezen.
bezproblemowe nadawanie paczek, mozliwosc sledzenia paczki po numerze przesyłki
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Julian Kownacki
link | zgłoś
2014-04-07
*.108.117.*
Pocztex pozytywnie mnie zaskoczył, myślałem na początku że będą mieć tyk samo jak przesyłki nadawane na poczcie, ale na szczęscie mam same pozytywne doświadczenia. Przesyłki szybko docierają, w stanie idealnym , cenowo równiez nie jest najgożej,myśle ze bede kontynuował z nimi współpracę, polecam
duży zakres usług, szybkie przesyłki w całej Polsce
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt