Pocztex Opinie

1.4 - poziom obsługi
1.4 - jakość usług / cena
1.3 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 79
Średnia ocen:
1.4 / 5

Kategoria:
Firmy kurierskie

Strona internetowa:
www.pocztex.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Kamil
link | zgłoś
2023-01-09
*.173.147.*
Pocztex dostarczył paczką w stanie wskazującym na nieprawidłowe traktowanie (liczne uszkodzenia kartonu, zgniecenia) w trakcie transportu, pomimo wykupienia opcji ostrożnie oraz ubezpieczenia. Zawartość została uszkodzona, ale według Poczty Polskiej to wina nadawcy ze względu na złe opakowanie. Skła [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
żółty
link | zgłoś
2023-01-02
*.173.3.*
Kiedyś miałem już złe doświadczenia z przesyłka dostarczaną za pośrednictwem poczty polskiej dlatego generalnie zawsze wybieram innego dostawcę. Niestety tym razem sprzedający miał tylko taka możliwość transportu. To był koszmar, przesyłka wysłana ok. 11.12.22 miała być maksymalnie dostarczona 15.12 [rozwiń/zwiń]
niestety nie dostrzegam żadnych
nie terminowe dostawy, nie dostarczanie pod adres dostawy tylko do urzędu pocztowego
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Przemcio
link | zgłoś
2022-12-29
*.5.212.*
Co to za kurier, co przywozi samo awizo. Paczki trzeba odbierać samemu na poczcie. Nie polecam Zalet brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Adresat
link | zgłoś
2022-12-27
*.254.171.*
Kurierzy Pocztex - TRAGEDIA !!! Szczególnie UWAGA (!) na kuriera w okolicach Rondo ONZ !!! Ne dowozi żadnej paczki do mieszkania, a od razu przekazuje - na pocztę . żadnego Awizo Nie zostawia w skrzynce i nie odbiera telefonu , chociaz adresat otrzymuje SMS z numerem do Kuriera. Tak jest cały [rozwiń/zwiń]
BTAK
PRACA KURIERÓW - TYLKO NAZWA -PRACA
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
rafi
link | zgłoś
2022-12-12
*.29.133.*
Termin odbioru z automatu paczkowego w smsach / mejlach 12.12. Próba odbiory 12.12 - nieudana - rzekomo minął termin. Tak też twierdzi baba na infolinii, informacje o mylących komunikatach olewa, kłamie, że na odbiór są 2 dni (w FAQ zamieszczona jest informacja, że 3) i radzi protekcjonalnym tonem z [rozwiń/zwiń]
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Zbigniew
link | zgłoś
2022-12-06
*.49.101.*
Ludzie uważajcie - wybierzcie dla swojego dobra innego kuriera. Kurier nie przyjeżdża po paczkę przez 3 dni. Nie ma żadnego odzewu w tej sprawie, nie wiadomo co się dzieje. Państwowe gunwo. Godzina oczekiwania na kontakt z infolinią.
Brak
Nie funkcjonuje.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Jerzy
link | zgłoś
2022-11-22
*.173.112.*
Witam bardzo nie polecam tej firmy ponieważ wysłałem paczkę i zglosił mi odbierający że była otwarta oraz rozwalona paczka ! Płaciłem za kuriera który odbiera od mnie z domu i dostarcza do domu a nie jakiś pośrednik listonosz !
Żadne
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
sylwia
link | zgłoś
2022-11-16
*.112.182.*
najgorsza firma kurierska nie dostarczają paczki a zaznaczają w systemie że kurier był np o godz 18 30 sprawdzam na swoim monitoringu na bramie kuriera o tej godzinie nie było sytuacja kilkukrotnie sie powtarzała z różnymi paczkami ponadto zauważyłam że paczki były otwierane i taśmowane ponownie nie [rozwiń/zwiń]
brak zalet
zaznaczanie że kurier był mimo że na monitoringu widać ze go nie było
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Aneta
link | zgłoś
2022-10-28
*.248.38.*
Jedna wielka przesyłki z Chin przychodzą szybciej
Dno totalne
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
natalia
link | zgłoś
2022-10-19
*.49.244.*
Porażka totalna, kurier nie przywozi przesyłki trzeci dzień z rzędu. Infolinia na żałosnym poziomie, konsultanci mają głęboko w czterech literach, że ludzie płacą kolosalne nieraz kwoty za przesyłki i nie zapewniają należytej obsługi klienta. Jednym słowem unikajcie jak najbardziej tej firmy chyba ż [rozwiń/zwiń]
Brak
WSZYSTKO. Żałosna firma, wstydziłabym się przyznać że tam "pracuję".
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Grzegorz
link | zgłoś
2022-10-17
*.30.219.*
Paczka zawierająca moją własność jest przetrzymywana w sortowni od kilku tygodni. Wielokrotne interwencje na infolinii i w placówkach poczty nie przynoszą żadnego rezultatu. Podobnie jak setki innych osób zostałem okradziony przez Pocztex. Sprawa zgłoszona na Policji. Innym pokrzywdzonym polecam to [rozwiń/zwiń]
brak
złodzieje i oszuści
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Adam
link | zgłoś
2022-08-26
*.199.7.*
DNO DNA, zrezygnujcie z pocztexu48, nie ma to nic wspólnego z kurierem, z Warszawy do Sochaczewa szło 7 dni, odbiór w okienku pocztowym, sms kieruje na główny oddział, odbiór w filii zupełnie pod innym adresem, pełna porażka
DNO!!!!!!!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Ania
link | zgłoś
2022-08-12
*.46.181.*
Najgorsza firma kurierska. Awizo w skrzynce, a wszyscy w domu. Muszę jechać po paczkę do UP oddalonego o 13km. A gdzie druga próba doręczenia? Nigdy więcej!
brak
jak wyżej
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Jacek
link | zgłoś
2022-06-12
*.116.193.*
Wszystko co umieją to dostarczyć awizo. NIE POLECAM!!!
--
nie doręczają przesyłek
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
SAN
link | zgłoś
2022-06-12
*.116.193.*
ZŁOśLIWE GNOMY! Po raz kolejny nie dostarczyli przesyłki! W Poznaniu, na Dębcu, w przypadku większych paczek jest to normą. Zamiast targać paczkę, za co biorą przecież pieniądze - wrzucają awizo i po kłopocie. Tym razem przez telefon dowiedzieli się, kiedy akurat przez 2h mnie nie będzie i oczywiści [rozwiń/zwiń]
brak
SAME
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Dominika
link | zgłoś
2020-11-27
*.179.181.*
Kurier wysłał mi smsa, że zostawił przesyłkę u ochrony. Nawet nie zadzwonił do mnie domofonem i nie sprawdził czy jestem w domu. Jestem niepełnosprawna, jeżdżę na wózku i mieszkam sama. Teraz nie mam możliwości odebrania przesyłki a to były leki bardzo ważne dla mnie. Zadzwoniłam do kuriera, kurier [rozwiń/zwiń]
BRAK
SAME
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Monika
link | zgłoś
2020-07-07
*.173.105.*
Poczta Polska zagubiła już drugą przesyłkę w tym miesiącu z trzech wysłanych przez nas paczek, w tym jedna wysłana jako PRIORYTET do Serbii, druga to paczka Pocztexem w Polsce. Reklamację można złożyć dopiero po 30 dniach od nadania. ODRADZAM usługi wysyłania Pocztą Polską paczek, kurier odbiera j [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Mariusz
link | zgłoś
2020-02-28
*:325e:1014:*
Dno i metr mułu. Zamawiałem w niemieckiej perfumerii perfumy warte 1000 zł oraz krem o wartości 130 zł w drugim zamówieniu. Wcześniej ten nadawca korzystał z Dhl, jednak potem przeszedł na ten dziadowski pocztex. Przesyłki w systemie widnieją jaki dostarczone, co jest kłamstwem, byłem tego dnia w do [rozwiń/zwiń]
Brak
Najgorsza usługa w krajach unii europejskiej
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
efchi
link | zgłoś
2019-09-16
*:5ccf:8b0f:*
TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIMI WOŁAMI!!!!!!!!!!!!! Czegoś "takiego" nigdy nie doświadczyłem w życiu! Nie miałem możliwości wyboru inego dostawcy bo firma alleloombard44 jak wszystkie loombardy stosuje bardzo wysokie koszty przesyłki korzystając z najbardziej DZIADOWSKIEJ firmy jaką jest POCZ [rozwiń/zwiń]
Brak
Wszystkiw moziwe
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Zbigniew
link | zgłoś
2019-07-29
*.212.120.*
Witam.sześć dni czekam na przesyłkę.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Pocztex Opinie