K-EX Opinie




1.3 - poziom obsługi



1.4 - jakość usług / cena



1.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 82
darek
link | zgłoś
2014-04-08
*.242.238.*
K-EX to sprawdzony porzewoźnik i dla kogoś, kto zajmuje sie sprzdażą na Allegro tak jak ja to naprawdę ciekawa pferta. Maj dobre ceny a paczki docierają do adresatów bardzo szybko. Sam korzystam od wielu lat i bede to robil dalej.
niskie ceny, szybki czas wysyłki paczek
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Szczepan
link | zgłoś
2014-04-07
*.203.10.*
Korzystam od wielu lat i jestem w pełni zadowolony. Raz zdarzyło mi się, że paczka zagineła ale otrzymałem zwrot wszelkich kosztów, wiec sprawa zakończyła się pozytywnie. Moim zdaniem do ideału niedużo brakuje;)
paczki docierają w nienaruszonym stanie, nie giną
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt