home & you Opinie




1.7 - poziom obsługi



1.8 - jakość usług / cena



1.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 104
K
link | zgłoś
2025-12-08
*.123.191.*
Wysłali zły rozmiar produktu, po maliu i 2 telefonach każą czekać 2 tygodnie na odpowiedź na reklamację w sytuacji w której oni popełnili błąd.Odmawiaja przyjęcia towaru własnej marki w ich sklepie stacjonarnym, każą odsyłać na własny koszt, i drukować formularz zwrotu nie zamieszczając go w przesył [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sandra
link | zgłoś
2024-12-04
*.171.107.*
Jak nigdy wystawie opinie o home and you we Włocławku.Obsługa w dniu dzisiejszym była bardzo pomocna i życzliwa. Dzięki takiej obsłudze,z przyjemnością wrócę tam na zakupy
Przemiła obsługa
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dorota
link | zgłoś
2023-12-28
*.30.67.*
złożyłam zamówienie. Bardzo proste - 4szt. jednakowych koszy z pokrywami. Wysłano mi brudne, bez opakowań kosze, BEZ POKRYW !Telefonicznie niczego nie można załatwić, czy ustalić. Na wysłanego e-maila odpowiedź przychodzi po 5 dniach ! Odesłane zamówienie, choć mam potwierdzenie o doręczeniu i przek [rozwiń/zwiń]
PRZESTROGA DLA INNYCH
strata czasu i zdrowiaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2023-11-03
*.130.108.*
Zdecydowanie nie polecam przede wszystkim obsługi! Z tak lekceważącym stosunkiem do kupującego dawno się nie spotkałam! Dotarł do mnie uszkodzony towar w 80 % i nie mam żadnej informacji zwrotnej! Od ponad tygodnia!!
Brak
WszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksandra czyż
link | zgłoś
2023-10-13
*.25.195.*
Home and You to skle który zwyczajnie oszukuje na cenach, od jakiegoś czasu mam bon 200 zł wiec przeglądam regularnie, to co oni wywyijają z cenami to jest żart. Dziś rzekomo drugi produkt -90%...szkoda, że wszytko wzrosło o 100% ... pościel którą oglądałam kosztowała oik 100 teraz 200... wiec to si [rozwiń/zwiń]
brak
mało produktów, zmieniające się ceny w zalezności od potrzebyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Celina
link | zgłoś
2023-10-04
*:7e0a:687:*
Galeria Neptun W Starogardzie gd
Obsluga zerowa musisz miec drobne bo panie ekspedientki sa za leniwe by zmienic pieniadze np w sklepie obok Po spytaniu ile chca drobnych z 3 pan zadna noch e odpowiada masz placic karta


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



konsument który nie wróci
link | zgłoś
2023-08-25
*:ee02:28f8:*
Cóż, sklep w ogóle nie jest godny polecenia, już coś zamówiłem, niestety dotarło z błędami produkcyjnymi i skontaktowałem się z obsługą klienta ze zdjęciami i opisem z prośbą o wymianę lub zniżkę. Potem minęły miesiące bezowocnych dyskusji i powtarzanych głupich odpowiedzi, w których wielokrotnie o [rozwiń/zwiń]
nie widzę
olewanie klientów na maksaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



dulber
link | zgłoś
2023-08-18
*.116.208.*
Fatalna obsługa. Najpierw zapisz się do newslettera dla jednorazowego rabatu, a później przy jednej nieudanej próbie zapłaty zamówienie wraz z JEDNORAZOWYM kodem przepada. Kontakt ze sklepem daje odpowiedź "nie da się", ani cofnąć anulowania, ani opłacenia, ani przywrócenia niewykorzystanego kodu, a [rozwiń/zwiń]
Ładne i dobrze wykonane
Tragiczna obsługa, zarówno stacjonarnie jak i w Internecie. Wałki, naciągania i "nie da się"Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Małgorzata
link | zgłoś
2023-06-23
*.174.4.*
W dniu dzisiejszym zostałam bardzo niegrzecznie potraktowana przez panią kierowniczkę zmiany Magdę H. w sklepie Złota Karczma centrum Matarnia w Gdańsku.
Drzwi sklepu były otwarte dlatego tak na oko 8 osób weszło do środka i po chwili wyszła z zaplecza pani Magda i kazała nam opuścić sklep. Pani by [rozwiń/zwiń]
duży wybór
kiepska obsługaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika
link | zgłoś
2023-05-30
*.115.81.*
Zamówiłam okrągłe stoliki. Na zdjęciu nie widać kształtu, a są one w formie migdała? Łezki? Gdy chciałam zareklamować to otrzymałam odpowiedz, że opis jest prawidłowy i zamówienie zgodne. No nie wiem czy oni tam wiedzą jak wyglada okrąg. Owszem, mogę zwrócić, ale na mój koszt.
Oszuści
Brak
WszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



EWA
link | zgłoś
2023-04-15
*:2b21:62e6:*
Kupiłam pościel w piękne złote pszczółki, ale niestety po drugim praniu (wg.zaleceń producenta) pszczółki wyblakły i są ledwie widoczne. Jestem zawiedziona. Nie polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



anna
link | zgłoś
2023-03-29
*.251.205.*
bo podarunkowy 100zł to ściema, próbowałam go reklamować( nie aktywny) ale obsługa porażka( mimo wysłanych wielu screenów koszyka według prośby), brak zainteresowania i jakiej kolwiek pomocy, procz tego, że u nich aktywny a u klienta nie.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2023-03-14
*.254.144.*
Witam!Co za ludzie pracują w home&you przy pakowaniu żeby wkładać uszkodzone wszystko ,ręce mi opadaja a i nie przy transporcie!!!to wy nie patrzycie co pakujecie!!!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maria
link | zgłoś
2023-01-15
*.61.166.*
Witam chciałam się podzielić opinią na temat zakupów w Home and You za pomocą strony internetowej. Po pierwsze oczekiwanie na paczkę było zdecydowanie dłuższe niż To co było napisane po drugie po otrzymaniu paczki karton po prostu rozlatywał się w rękach bardzo niechlujnie zapakowane produkty jeszcz [rozwiń/zwiń]
Brak
Słaba jakość, niechlujne zapakowanePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2022-12-19
*.205.132.*
Dziś otrzymałam obrus świąteczny. Tzn. Miał być obrysem swiatecznym a wygląda jak obszyta zasłonka okienna . Dramat. A podkładki które miały być dopełnieniem do obrusu są z grubego korka z motywem szyszek pod chyba garnki . Koszmar. To moje ostatnie zakupy!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2022-12-19
*.172.233.*
Piszę do Was bo od lat jestem Waszym stałym klientem - kupuję od dawna różne Wasze produkty do domu własnego ale również robię prezenty dla swoich bliskich. Zawsze Was poleciałam również swoim klientom - którym wykonywałam aranżacje wnętrz, ale również organizację przyjęć i uroczystości. Ale muszę p [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Małgorzata
link | zgłoś
2022-12-06
*:f502:36fa:*
Obsługa w sklepie w Chorzowie w AKS-ie KOSZMARNA. Panie stoją znudzone albo rozmawiają sobie o byle czym. Proszone o pomoc robią to z taką miną i niechęcią że aż nie chce się tam nic kupować. Panie w kasach np.w Biedronce są milsze. Nawet mam zamiar oficjalnie zgłosić to kierownictwu bo to już kt [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



maarkel14
link | zgłoś
2022-11-17
*:7c9d:e7a2:*
To juz nie jest ten sam sklep co kiedyś niestety jakość słabiutko wykonanie tez a ceny są z kosmosu uważajcie bo konkurencja juz was przegoniła zarówno jakościowo jak i cenowo Nie polecam:(

Drogo jakość produktów Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



anna
link | zgłoś
2022-10-29
*.251.205.*
Zakupy w home&you na dzień obecny to porażka, gorsza jakość produktów, pościel nie jest już opakowana,lepszej jakości i za niższą kasę produkty mozna już zakupić w najtańszej sieciuwce.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Arek_12
link | zgłoś
2022-08-17
*.24.207.*
Promocja wydaj 100 PLn a uzyskasz bon 100 PLN na kolejne zakupy na pierwszy rzut oka wydaje sie atrakcyjna. Przy realizacji jednak okazuje sie , że należy przeczytać dokładnie warunki z 8 stronicowego regulaminu. Kilka razy podchodziliśmy z żoną do kasy z powodu złego wyboru (nie wchodzi w zakres pr [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt