Europejskie Centrum Odszkodowań Opinie




4.7 - poziom obsługi



4.7 - jakość usług / cena



4.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 370
Magda
link | zgłoś
2017-01-04
*.146.155.*
Zdecydowanie warto. Ja się próbowałam borykać ze swoją sprawą sama i nie warto. Czas, nerwy i tak nic z tego..
Szczerze mówiąc prowizja to rzecz zrozumiała, bo nikt z nas nie pracuje za darmo. To jest dużo, ciężkiej pracy.
Ja jestem zadowolona. To są ludzie, którzy się na tym znają i warto im zauf [rozwiń/zwiń]
Fachowe załatwienie sprawy
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2017-01-04
*.146.155.*
Witam, ja i moja rodzina korzystaliśmy z usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wydobyli za nas wszystkie dokumenty mimo, że poprzednie firmy zrzucały to na nas. Bardzo miła i rzetelna obsługa.
Polecam wszystkim, a działania na własną rękę nie mają sensu bo z TU nie wygracie.
Szybka, sprawna, rzetelna obsługa
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert zomPP
link | zgłoś
2016-11-16
*.72.8.*
Kolesie biorą 30% + 23%VAT (LOL czyli z wywalczonego 10.000 firma kasuje niemal 4.000) za wysłanie papierka z propozycją ugody i zazwyczaj biegusiem jest wsio załatwione tyle że nie dostajecie tyle i się faktycznie należy bo kwoty ugodowe oczywiście są odpowiednio "wypośrodkowane" i sporo przepłacac [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



damian
link | zgłoś
2016-09-27
*.238.53.*
czego nie polecam, to walczyć z ubezpieczycielem na własną rękę. Lepiej po prostu pójść do EuCO i mieć spokój.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zosia
link | zgłoś
2016-09-24
*.113.224.*
Moja sprawa była podobno bardzo bardzo skomplikowana i zajmowało się nią kilka osób. W innej firmie nawet nie bardzo chcieli się tym zajmować i namawiali na ugodę bo ponoć w sądzie mogłoby się ciągnąć latami


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Daniel M
link | zgłoś
2016-09-19
*.8.170.*
Ocena pozytywne. Akurat EuCO to jest dobry wybór, bo mają swoją kancelarię radców prawnych, a z tego co się orientowałem przed zleceniem, to nie wszystkie z tych firm odszkodowawczych ma swoich radców.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Norbert
link | zgłoś
2016-09-16
*.179.72.*
Moja mama chodziła na rehabilitację po wypadku, musieliśmy kupić dla niej kule i specjalne łóżko, a zwrócili nam za to z ubezpieczenia dopiero jak EuCO się włączyło.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



rider
link | zgłoś
2016-09-13
*.119.53.*
Polecam!! opieka ze strony firmy na każym etapie sprawy tak powinno wyglądac podejście do klienta wszędzie!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Elżbieta
link | zgłoś
2016-01-30
*.61.141.*
Fachowa pomoc w trudnej sytuacji. Nie pobierają opłat wstępnych. Doprowadzili moją sprawę do końca. Odzyskali odszkodowania.
odzyskali odszkodowanie
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



gg
link | zgłoś
2016-01-24
*.61.140.*
Firma EuCO bardzo mi pomogła w odzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. Jestem pod dużym wrażeniem. Obsługa zarówno ze strony agenta, jak i konsultanta naprawdę świetna. Pieniądze mam już na koncie. SUPER!
szybkie działanie, egzekwowanie dużych kwot odszkodowania, miła obsługa
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt