CCC Opinie




1.4 - poziom obsługi



1.4 - jakość usług / cena



1.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 96
Ciesiul
link | zgłoś
2026-03-19
*.2.20.*
Kupujesz buty płacisz 200 zł a buty po 2 miesiącach się rozklejają i nie nadają do użytku. Po czym nie przyjmują reklamacji bo buty za bardzo zniszczone. O co chodzi? Nie polecam
Nie ma
To jest kpinaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



JAX
link | zgłoś
2024-12-17
*.150.199.*
UWAGA NA SKLEPY CCC . TO SĄ OSZUŚCI . REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAJĄ ! PIĘTY MAM OBDARTE DO KRWI A REKLAMACJA NIE UWZGLĘDNIONA . PROSIŁEM O NAPRAWĘ BO CHODZIĆ SIĘ NIE DA ALE KLIJENTA MAJĄ W DU ... . NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE !!!!!
OSZUŚCI
J/WPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2024-11-20
*:64f5:f7ce:*
Sklep fatalny. Kilka lat temu miaam podobne zdanie, ale zaryzykowałam i kupiłam ponownie. Paczka zaginęła w drodze. Jedyne, co sklep zapropoował to reklamacja, którą złożą u przewoźnika. CCC poinformowało mnie ze rozpatrzenie takiej reklamacji trwa 0d 30 do 60 dni. Kupiłam buty zimowe więc śmiech mn [rozwiń/zwiń]
żadnych
tylko wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karolina
link | zgłoś
2024-06-18
*.173.168.*
Otrzymałam klapkibo różnej numeracji. Zamierzam je zwrócić. Żądam też zwrotu kosztów dostaw. To nie z mojej winy przyszły buty o różnej numeracji. Jestem zawiedziona.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Basia
link | zgłoś
2024-03-21
*.26.199.*
Jestem zadowolona z obslugi w sklepie CCC w M1 w Czeladzi.Pani Ola udzieliła mi w sposob bardzo grzeczny wyczerpującej informacji na temat butów, którymi byłam zainteresowana oraz o obowiązującej promocji i pomogła mi złożyć zamówienie przez portal CCC.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2024-02-06
*.205.207.*
Otrzymałam dzisiaj zamówione 2 pary obuwia.Jedna para o key.A druga moze dlatego że przeceniona ,botki Lasocki ze zamszu mam wrażenie że były noszone.Podeszwy lekko ubrudzone,to jeszcze nie problem,ale zamsz juz solidnie w niektórych miejscach przetarty i brudny.na cameliowym kolorze bardzo widoczny [rozwiń/zwiń]
rozmiar dobry,wysokość obcasa b.dobra,tęgość b.dobra,ponieważ mam szczupłą i niską na przygubiu nogę
Przetarty i brudny zamsz, .moje stare buty wygląd mają lepszy.Podeszwy brudne,można wytrzeć.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2024-02-06
*.19.179.*
Żałuję zakupów w tym sklepie.Zwrot butów bez kartonu ,który został w sklepie niemożliwy,o tym nikt nie informuje."Pomoc" infolinii tylko dodatkowo mnie upokorzyła,gdyż kazano mi wrucić do tego okropnego sklepu i że powinno przyjąć zwrot.Po rozmowie z pracownikiem sklepu stwierdzono,że nic nie da się [rozwiń/zwiń]
Brak
PrzykrościPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna
link | zgłoś
2024-02-04
*.248.160.*
Jestem niezadowolona,ponieważ buty zakupione w CCC wytrzymały około 1,5miesiąca. Reklamacja została rozpatrzona odrazu, ale nie dostałam zwrotu pieniędzy. Musiałam wybrać nowe buty do których musiałam dopłacić, bo w tej samej cenie nie były butów. A więc zostałam zmuszona do wydania dodatkowych pien [rozwiń/zwiń]

Brak zwrotu pieniędzy Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ROBERT
link | zgłoś
2024-01-17
*.11.116.*
Buty zamówione za PONAD 500 zł , 14 stycznia 2024roku, zapłacone od razu, jest koniec dnia 17 stycznia i przesyłka nadal nie nadana i nie wysłana. Odpowiedzi przez biuro obsługi na odczep się że mają 2-4 dni na wysyłkę, że czekać , że przyjdzie mail itd... ileż można czekać na wysłanie 2 par butów! [rozwiń/zwiń]
BRAK
SZKODA GADAĆPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Leon_ek
link | zgłoś
2024-01-15
*:34b9:dd3e:*
Tragedia sklep. Robilem zwrot butow kupionych online 3 par. Wyslalem w jednym kartonie zapakowalem 3 pary a sklep twierdzi, ze niby jedna para wyparowala i zwrocili pieniadze za dwie pary. A jedna na to wychodzi wzieli pracownicy. Uwaga zlodziejstwo !!!!
Brak
WszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Justyna
link | zgłoś
2023-12-29
*:832:95e8:*
Ich szampon do nabuku zniszyl mi buty UGG.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maria
link | zgłoś
2023-12-22
*.205.3.*
Buty oddane do reklamacji 1grudnia ,dzisiaj jest 22grudnia a moich butów nie ma, żądaniem reklamacyjnym była naprawa.
Ciekawostką jest że 15grudnia miałam informację że buty naprawiono i wysyłają.
Zastanowię się czy warto kupować buty w CCC raczej nie i będę wśród znajomych robić anty reklamę.

Żenujące podejście do reklamacjiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Natalia
link | zgłoś
2023-12-18
*.31.233.*
Odradzam!!!! Brak zwrotu środków pomimo że minęło
Juz 18 dni od odebrania przesyłki na magazynie, brak kontaktu email, na infolini obiecują że będzie wszystko załatwione


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sabina
link | zgłoś
2023-11-28
*.191.109.*
Zdecydowanie odradzam!!!! Drugi miesiąc próbuje dochodzić nieprawidłowo naliczonego zwrotu - zwykli oszuści do tego aroganccy!
Droga przez męke...

Obsługa klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Patrycja
link | zgłoś
2023-10-25
*.91.46.*
Kompletnie nie polecam zakupów w sklepie CCC.
On-line zakupy. Katastrofa, bardzo długi czas oczekiwania, aby dostarczyli paczkę do sklepu. W sklepie okazało się, że źle podali długość wkładki. But nie pasował. Zostały zwrócone. Ale brak zwrotu pieniędzy!
Osoba udająca, że pracuje na Messengere, [rozwiń/zwiń]
BRAK
Wyżej wymienione.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Barbara
link | zgłoś
2023-10-16
*.4.4.*
Dotychczas byłam bardzo zadowolona z obsługi online. Zmieniłam zdanie kiedy po raz drugi otrzymałam te same buty z których jeden był większy od drugiego o numer. Zwróciłam pierwszą otrzymaną parę w sklepie na Stawowej w Krakowie informując ekspedientkę o różnicy w rozmiarze (nr na prawym bucie był [rozwiń/zwiń]
możliwość bezpłatnych zwrotów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klientka
link | zgłoś
2023-10-05
*:ceff:fe97:*
Arogancka, chamska wręcz obsługa zamówień internetowych. Ma się wrażenie, że chcą koniecznie zrobić klientowi na złość. Odradzam ten sklep.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamilakama
link | zgłoś
2023-08-16
*.173.65.*
Nie polecam jednym zdaniem dno zamówiłam dla córki buty pięć par trzy mi doszły czwarte doszły takie jakie nie zamawiałam oczywiściezwrocilam i dostałam kasę... Ale nie stety nie doszły mi te piętę buty nie stety dzwoniłam na infolinię żeby powiedzieć o sytuacji 31 lipca dzwoniłam i pani mi powiedzi [rozwiń/zwiń]
Nic
Nie otrzymałam towaru !!!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jaaa
link | zgłoś
2023-07-15
*.147.108.*
obsluga klienta oszujuje,kłamie zwodzi-sprawa znajdzie sie na policji, oszusci przywłaszczyli sobie moje pieniadze.gdy poprosiłam o przesłsanie przelewu-milcza od kilku dni,sprawa jest jasna. tak naciagneli prawdopodobnie wiele osób,zwalajac wszystko na inpost,ze wygenerowali złe kwoty pobrań


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna Dzikowska
link | zgłoś
2023-07-04
*:f2b1:1db1:*
Brak kontaktu z obsługą, po 1,5 godziny prób, gdy się dodzwoniłam problem nie został rozwiązany (inna kwota do zapłaty u kuriera, niż podana na stronie) Konsultantka poleciła nie odbierać paczki, to wiedziałam beż marnacjii czasu na dodzwonienie


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt