TAURON Polska Energia Opinie




1.2 - poziom obsługi



1.2 - jakość usług / cena



1.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 166
Robert
link | zgłoś
2025-12-18
*.111.156.*
Tauron funkcjonuje jak państwowy monopol, który nie ponosi realnej odpowiedzialności za własną nieudolność. Częste i długotrwałe braki zasilania niszczą ludziom pracę, sprzęt elektroniczny i nerwy, a odszkodowania – jeśli w ogóle są wypłacane – nie rekompensują faktycznych strat. Przerwy w dostawach [rozwiń/zwiń]
brak
ciągłe zaniki zasilaniaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dominik
link | zgłoś
2025-09-25
*.111.150.*
Marianówka kolejny raz bez prądu! ???? Ile można? Lodówki się rozmrażają, jedzenie się psuje, sprzęty narażone na uszkodzenia. Tauron – czy naprawdę w XXI wieku takie awarie muszą zdarzać się tak często? Mamy dość bycia pozostawianymi w ciemności!”
brak
awarie awarie awariePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



DAWID
link | zgłoś
2025-06-05
*.111.150.*
Obecnie ogromna liczba miejscowości w województwie dolnośląskim doświadcza przerw w dostawie prądu – zarówno z powodu planowanych prac konserwacyjnych, jak i licznych awarii. Dziesiątki lokalizacji, takich jak Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Żmigród, Lubiąż, Strzegom, Walim czy Błonie, zostały części [rozwiń/zwiń]
brak
monopolPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2025-06-04
*.111.156.*
27°C, bez burz, bez wichur, a w Tauronie znowu przerwy w dostawie prądu . Sieć nie wytrzymuje nawet przy dobrej pogodzie. Serio?
brak
przerwy przerwyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dawid
link | zgłoś
2025-05-22
*.111.150.*
To, co dzieje się obecnie w powiecie trzebnickim, to absolutna kompromitacja firmy TAURON. Cały region odcięty od prądu – i to nie na godzinę, ale na wiele godzin – bez żadnej konkretnej informacji, bez skutecznej komunikacji i bez widocznych działań naprawczych. W XXI wieku, w środku Europy, takie [rozwiń/zwiń]
brak
samePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dawid
link | zgłoś
2025-04-07
*.111.150.*
Od kilku godzin cały nasz obiekt firma produkcyjna stoi
Tauron nie dostarcza pradu. Miejscowośc Kostomłoty jak tak można?.
W prywatnej firmie było by to nie do pomyslenia
brak
notoryczne przerwy w dostawiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jasiek
link | zgłoś
2025-03-15
*.111.150.*
Kamieniec Wrocławski- od rana brak prądu. Uszkodzenie przyłącza zdiagnozowane po tylko 10 godzinach... Brak słów... Dramat...
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kłodzko taurona
link | zgłoś
2024-11-20
*.21.15.*
Kłodzko 17ta godzina bez zasilania a nie ma powodzi żadnej, ceny miesięcznie za energię po 1500zł, za takiej jakości usługi czas chyba rozstać się, bo taniej będzie kupić agregat baterie i panele, przynajmniej nie będzie sytuacji, ze 2 dni bęz prąd! Co wy tam wyprawiacie w tym monopolu rządowym?
brak
ciągłe braki prau, przerwy po kilka dniPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MIeszkaniec Staniszowa
link | zgłoś
2024-11-14
*.36.54.*
Dzień dobry,
jestem mieszkańcem Staniszowa, od 2 dni nie mamy zasiania, przyjechali 2 dni temu zobaczyli, ze przewód uszkodzony pod asfaltem i do dziś nic nei zrobili, na infolinii mówią, że jest zgłoszenie i czekać, w domu mamy bardzo zimno, ogrzewanie nie działa, dzieci marzną, jedzenie się roz [rozwiń/zwiń]
brak
same wady monopolu PaństwowegoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jaca
link | zgłoś
2024-11-13
*.28.41.*
Jestem mieszkańcem Staniszowa już 5 godz nie mam zasilania dzwoniłe do tauron powiedzieli że jutro naprawia...
Mają monopol, wszyscy klienci są ich, nie mają żadnej konkurencji, mają najwyższe ceny na świecie za śmieciowy prąd i dlatego mogą klientów mieć w nosie, przykład skrajnej rządowej patolog [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dawid
link | zgłoś
2024-09-12
*.150.180.*
Ledwo zaczeło padac a wiele miejscowości już odcięte od prądu,
jest godzina 11 - a Tauron podaje ze do 18 prak zasialania na Stogu Izerskim...
Żadna porządna prywatna firma by sobie na to nie pozwoliła.
Istnieja tylko dlatego że sa monopolistami...
brak
notoryczne braki w dostawiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zdzisław
link | zgłoś
2024-02-07
*.10.10.*
Jak można żądać zapłaty za fakturę nie dostarczoną ?


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jack
link | zgłoś
2023-08-21
*.179.249.*
Kontakt z biurem obsługi to tragedia. O załatwieniu sprawy nie ma mowy . Wizyta w POK musi być umówiona - długie terminy oczekiwania . Po kilku godzinach wysłuchiwania koncertu z infolinii i przebrnięcie przez pytania chatbota połączenie i wreszcie podanie terminu wizyty.
Po przybyciu na miej [rozwiń/zwiń]
żadnych
same wady Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janusz z miejscowosci Kolejka
link | zgłoś
2023-08-21
*.3.222.*
24h bez prądu była cała miejscowość, banda pracowników z tej monopolistycznej firmy, jeździła z lornetkami i szukała usterki przyjechało 6 samochodowo, nie potrafili nic zrobić przyjechał siódmy samochód po 24godzinach udało im się znaleźć problem, na dworze 34 stopnie jedzenie na śmietnik z lodówek [rozwiń/zwiń]
brak
same wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



RAV
link | zgłoś
2023-04-24
*.10.119.*
Szczerze? To nawet szkoda czasu komentować.
Tauron to firma, która cały czas czyha aby oszukać klienta.
Beznadziejne umowy, beznadziejna obsługa, błędy w odczytywaniu licznika, źle działająca strona, opłaty nie wiadomo za co...
To powinno zostać zaorane równo z ziemią.
brak
po całościPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek
link | zgłoś
2023-04-18
*.44.211.*
Po raz kolejny Tauron daje popis swojego amatorstwa, firma kilkanaście godzin bez prądu, przez taki zagrywki musiałem wydać kilkadziesiąt tysięcy na zasilanie awaryjne żeby moja infolinia działała. Rachunki za prąd ciągle rosną a jakość usługi maleje. Tragedia !!!!!
brak
brak modernizacji sieci, ciągłe przerwyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



KOnsument
link | zgłoś
2023-04-18
*.55.160.*
Czy to mi się wydaję, ale to z wszystkim tak jest, co jest Państwowe to jest dziadostwo, ciąle mają awarię, nie panują nad nimi, nieudacznicy po kilka razy w tygodniu grzebią coś wyłączają prąd, na infolinii dezinformacją, straszą, że obciążą karą, bo u nich wszystko działą, a okazuje się, że ponow [rozwiń/zwiń]
Brak
socjalistyczny wytwór Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata
link | zgłoś
2023-03-06
*.26.118.*
Coś załatwić to tragedia. Idsyłanie od dzisłu do działu. I wielkie fochy że klient coś chce. Poprostu tregewia.
Żale brak
Niekompetencja i ignorancja pracowników Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



hjk
link | zgłoś
2023-02-21
*.29.123.*
Sponsorzy Pisowskiego Sylwestra Marzen, Non stop płaci sie za proad coraz to wyższe kwoty za mniejsze zuzycie produ. Pisowskie złodzieje Monopol, którego powinno juz dawno nie być. Pracownicy to totalna chołota nic n ie iwedzaca nic nie słysząca
ZŁODZIEJE
OSZUSCI Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ela
link | zgłoś
2023-01-28
*.64.63.*
Brak mi słów od wczoraj nie mamy zasilania, zimno, ciemno i strach dzieci bo nie rozumieją jak może nie być przez tyle czasu zasilania. Gdzie my żyjemy !!!!! TRAGEDIA !!!!!
Komunikat od SUPER dostawcy energii elektrycznej za którą płacimy bardzo dużo
27.01 18:27 do 28.01 22:15 (awaria) Srebrna [rozwiń/zwiń]
brak
samePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt