Szum Gum Opinie

2.1 - poziom obsługi
2.4 - jakość usług / cena
2.0 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 51
Średnia ocen:
2.2 / 5

Kategoria:
Sklepy internetowe

Strona internetowa:
www.szumgum.com
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Mariusz
link | zgłoś
2026-04-09
*.248.211.*
Nie polecam,ewidetnie klamie,niby przesylka twierdzil,ze jest w sortowni bez zadnego potwierdzenia wysylki i ze towar juz jedzie a wogole nigdzie nie zostalo nadane. Zgadza sie z opiniami kupojacych negatywnymi. No i ta informacja pod produktem o dostepnosci"ok" Sam sobie na to pracuje.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Tomek
link | zgłoś
2026-04-07
*.173.190.*
Realizacja sporego zamówienia bez większych kłopotów. W paczce brakowało jednego przedmiotu ale obsługa szybko zwróciła pieniądze. Reszta akcesoriów zgodna z opisem.
Spory wybór toreb, lampek i akcesoriów w przystępnych cenach
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
kamil
link | zgłoś
2025-09-17
*:317a:a07c:*
zakupiłem w tej firmie buty mtb, przejechałem w nich 100 km, efekt, buty mają wytarte zapiętki, w środku się odklejają, i śmierdzą sztucznością, poprosiłem o zwrot należności, a "obsługa klienta mi odpisuje", że wyglądają normalnie i powinienem je wyczyścić... omijać szerokim łukiem
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Kinga
link | zgłoś
2025-07-25
*.112.220.*
Mimo zapoznania się z opiniami innych o sklepie, postanowiłam zaryzykować, skuszona fantastyczną ceną kasku. Jednak sytuacja z anulowaniem zamówienia już po płatności się powtórzyła, mimo statusu produktu - stan magazynowy - „OK” (może to „ok”, a nie konkretna ilość powinny nam podpowiedzieć, że dla [rozwiń/zwiń]
Brak
Wprowadzania klienta w błąd, wabik w postaci niskiej konkurencyjnej ceny i ostatecznie brak w magazynie, o którym dowiadujesz się po zamówieniu i opłacie
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
lb
link | zgłoś
2025-07-04
*:eca5:b16b:*
Zamowienie zostalo anulowane, brak podania powodu.
Prezentowany towar nie jest dostepny. Nie ma kontaktu telefonicznego ze sklepem.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Lobzzzz
link | zgłoś
2025-04-08
*.31.151.*
Sklep do którego nie można dzwonić a jak się jednak śmie do Szanownych Państwa zadzwonić to słyszymy od księgowego jaką są wielką firmą (a główna siedziba raczej skromna patrząc na google maps????),ile to mają zamówień, jaki jest zapracowany. Pan Prezes również nie był szczęśliwy a ja tyloo chciałe [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Mariusz
link | zgłoś
2024-12-04
*.15.208.*
Sklep z tradycjami niestety nie polecam. Zamówiłem spodenki kolarskie z wkładką. Towar był dostępny, zapłaciłem a rano enigmatyczny email: Zamówienie złożone w sklepie zmieniło swój status. Aktualny status Twojego zamówienia: Anulowany Przepraszamy, niestety Twoje zamówienie zostanie anulowan [rozwiń/zwiń]
nie stwierdzono
sklep schodzi na psy, nie polecam
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Bogdan
link | zgłoś
2024-11-21
*.10.207.*
Kupiłem rękawiczki. Sklep miał wszystkie rozmiary i dobrą cenę. Towar zamówiony w piątek odebrałem w środę, czyli dość szybko. Kontakt mailowy - informacja o produkcie OK.
ceny
nie stwierdziłem
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
mk
link | zgłoś
2024-10-27
*.182.241.*
Zamówienie doszło bardzo szybko, ale zgłoszenie reklamacji to był koszmar. Dodatkowo sklep usiłował mi wmówić, że nie umiem prawidłowo korzystać z zakupionego przedmiotu (wg sklepu nie wiem jak myć kubki). Do tego stopnia, że pytali mnie czy moje wykształcenie jest z technikum, czy też mam tytuł mag [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Michał
link | zgłoś
2024-10-08
*.177.28.*
Sklep ma 2 oblicza - 1 zamawiasz, wszytsko super szybko, sprawnie lux, ale jest mega wielkim problem, kiedy trzeba coś zrobić w druga stronę - 2 - zwrot towaru i tu zaczyna sie góra. Jak czytam opinie już widzę ,że to nie tylko u mnie tak jest. Kupiłem bagażnik, zamontowałem, sprawdziłem i okazało s [rozwiń/zwiń]
jest towar
poszukać innego sklepu
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Agnieszka
link | zgłoś
2024-06-24
*:107:ef43:*
Odradzam. Sklep pobiera opłaty za dostawę i za każdą formę płatności. Przy zwrocie towaru Sklep oszukuje na zwrocie kosztów dostawy- zamiast zwrócić faktycznie dostępny obecnie kosztów dostawy tj. 12,90 Sklep zwraca najniższy koszt z regulaminu tj. 8,60, który nie jest dostępny. Dodatkowo wysyłka [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Krzysztof
link | zgłoś
2024-02-10
*.27.191.*
Najgorszy sklep z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia! Totalna olewka i parszywe opnie! Jeśli szanujesz Swój czas i pieniądze nie kupuj w tym sklepie!!!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
SYLWESTER
link | zgłoś
2023-12-05
*.26.62.*
Nieco długi czas realizacji zamówienia ale cena niska i uczciwa więc rekompesnuje całość obsługi. Szybkie odpowiedzi @ Polecam.
Ceny
Czas realizacji zamówienia.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
mp_mil
link | zgłoś
2023-11-13
*:7293:5898:*
Udane zakupy. Dobrze podana rozmiarówka rękawiczek. Pomierzyłem zgodnie z tabelkami i są dopasowane, ale nie ciasne. Polecam.
Jakość towaru, ceny
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
xyz
link | zgłoś
2023-09-26
*.134.168.*
Przestrzegam przed tym sklepem, jeżeli ktoś szanuje swój czas i swoje nerwy. Do momentu zakupu z odbiorem osobistym wszystko OK. W przypadku reklamacji to piętrzące się problemy. Opóźnienia w jej realizacji, chamskie odzywki, uniemożliwianie odbioru reklamowanego produktu, pozyskiwanie i przetwarzan [rozwiń/zwiń]
wady przerastają zalety
poziom intelektualny właściciela
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Marcin
link | zgłoś
2023-08-14
*.246.68.*
Nie polecam sklepu, anulują zamówienie pod pretekstem, że nie mają towaru, a tak naprawdę podnieśli cenę... Nie polecam kłamcy i krętacze.
Brak
Kłamcy
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
ewa
link | zgłoś
2023-07-26
*.25.242.*
Kontakt mailowy doskonały. Wysyłka w ciągu dwóch dni. Towar tak jak w opisie. Realizacja zwrotu natychmiastowa!!!(niestety nie trafiłam z rozmiarem. Nie rozumiem tak niskich ocen!!
Szybko kontakt
Brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Grzegorz
link | zgłoś
2023-07-04
*:d247:a520:*
Wbrew występującym opiniom mój zakup w sklepie szumgum.com był pozytywny. Zamówienie zostało wysłane następnego dnia po złożeniu. Tak też zostałem poinformowany podczas rozmowy telefonicznej. Ponadto z uwagi na niewielką wadę fabryczną zakupionego produktu, byłem zobligowany złożyć reklamację. I w [rozwiń/zwiń]
sprawna obsługa klienta. Atrakcyjne ceny
Nie doświadczyłem
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
pogo
link | zgłoś
2023-07-03
*.178.117.*
Gdybym przeczytał poniższe opinie, dwa razy zastanowiłbym się nad zakupem w tym sklepie. Zamiast szukać informacji w internecie postanowiłem się skontaktować ze sklepem i od pierwszego maila widać było, że MAM DO CZYNIENIA Z KOMPETENTNYMI OSOBAMI. Dalszy kontakt tylko mnie w tym utwierdził, a wys [rozwiń/zwiń]
dobry kontakt, atrakcyjna cena, szybka wysyłka
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Rg
link | zgłoś
2023-06-21
*.85.184.*
Beznadziejna obsługa. Zamówienie opłacone blokiem. Po 24 godz. Od opłacenia zero informacji. Nic się nie dzieje. Kiedy wysłałem mejla czy wyślą przesyłkę dziś w ciągu kilku minut dostałem zdawkowa informacje że 2-3 dni robocze. Kiedy wysłałem kolejna informacje że w takim razie chce anulować zamówie [rozwiń/zwiń]
Brak
Obsluga
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Szum Gum Opinie