Hitobuwie Opinie

1.9 - poziom obsługi
2.1 - jakość usług / cena
1.9 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 42
Średnia ocen:
2.0 / 5

Kategoria:
Sklepy internetowe

Strona internetowa:
www.hitobuwie.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Donata
link | zgłoś
2026-05-12
*.243.130.*
Obuwie bardzo dobrej jakości, nigdy się nie zawiodłam nawet gdy buciki były niedopasowane rozmiarem nie było problemu ze zwrotem lub wymianą.Poza tym ceny bardzo przystępne. Polecam serdecznie
Buty dobrej jakości w stosunku do ceny
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Krystyna
link | zgłoś
2026-03-05
*.159.49.*
Obuwie skórzane bardzo dobrej jakości.Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa, bezproblemowy i ekspresowy zwrot.Polecam.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Karolina
link | zgłoś
2026-02-27
*.146.175.*
Tragedia towar i podejście do klienta. W ekspresowym tempie odrzucona reklamacja, bo podobno buty Hilfiger zakładane były bez łyżki i rozwiązywania, co nie jest prawdą i przy innym obuwiu nie występowało przetarcie w takim miejscu. W 3 minuty odrzucone mailowe odwołanie, ze zdjęciami. Nie polecam! O [rozwiń/zwiń]
Dobre ceny
Tragiczna jakość, podejście do klienta, odrzucanie reklamacji
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Bene
link | zgłoś
2025-10-26
*.216.137.*
Odradzam ten sklep!!! Po niecałym miesiącu podeszwy w obu butach ( marka z tzw wyższej półki) odkleiły się całkowicie. Składam reklamację i po pnad 2 tyg. cisza!Po zgłoszeniu odstąpienia od umowy pan stwierdza, że to on zdecyduje , co zrobić a jak się mi nie podoba to mam sobie iść do sądu! Po 3 tyg [rozwiń/zwiń]
żadne!
Arogancja, tupet, lekceważenie obowiązującego prawa!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Anna
link | zgłoś
2025-09-05
*.221.122.*
Zakupiłam buty po 2 mieisacach uzytkowania zczely sie sypac...zlozylam reklamacje po czym sklep ja odzucil stwierdzajac ze to prze nadmierna exploatacje! Buty skorzane ktore rozwalily sie po 2 miesiacach podkreslam i reklamacji nie uznali. sprzedaja szmaty i smieci i nie uznaja zwrotów, porazka nigd [rozwiń/zwiń]
BRAK
naciagacze
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Wiktoria
link | zgłoś
2025-06-03
*.46.56.*
Odradzam wszystkim. Sklep nie uznaje ŻADNYCH reklamacji z tego co da się przeczytać w opiniach. Zarzucają złe zakładanie oraz zdejmowanie butów. Sam fakt niemożności wystawienia opinii na Ceneo o czymś świadczy. Pierwszy raz spotykam się z takim traktowaniem klienta. Żałuję, że zamówiłam buty z tego [rozwiń/zwiń]
Brak
Odrzucenie reklamacji z powodu złego użytkowania butów
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Ola
link | zgłoś
2025-04-11
*.160.215.*
Nie polecam firmy, ponieważ zakupiłam u nich produkt , który po kilku miesiącach się rozwalił okazał się szajstwem . Zgłosiłam reklamację , jest z nimi nie przyjemny kontakt , państwo odpisują w chamski sposób jakby im nie zależało wogóle na klientach . Naprawdę z takim podejściem nie polecam nikomu [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Anna
link | zgłoś
2024-11-30
*.112.2.*
Ekspresowy sklep, poniedziałek zamówienie, środa dostawa. Kontakt telefoniczny bezproblemowy. SUPER
szybkość, cena
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Izabela
link | zgłoś
2024-11-19
*.131.151.*
Uważajcie! Zamówiłam buty Ryłko za ponad 400 złotych. Zakładając prawego buta sklaczyłam się, bo okazało się, że w bucie sterczy ostry gwóźdź!! Opisałam całą sytuację w mailu i załączyłam zdjęcie. W odpowiedzi otrzymałam tylko i informację, że obsłudze jest przykro i wymienią mi buty, a zwrócić mo [rozwiń/zwiń]
Gwóźdź w bucie
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Iwona
link | zgłoś
2024-10-17
*:1c:994:*
Nie polecam sklepu
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Anna
link | zgłoś
2024-06-17
*.112.72.*
Tragedia!!! Z takim brakiem kultury i brakiem profesjonalizmu nie spotkałam się nigdy w życiu. Odmowa reklamacji butów użytkowanych 2 miesiące! Człowiek z obsługi pisze do klienta na "Ty" i grozi, że na zwrot pieniędzy za anulowane zamówienie "sobie poczekasz". Nie polecam tego sklepu, ani towaru. N [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Agnieszka
link | zgłoś
2024-02-16
*.95.147.*
Po krótce. Nie polecam tego sklepu, ponieważ Pan z obsługi w trakcie zwrotu był opryskliwy, niegrzeczny i nie profesjonalny. Stwierdził, że zasługuje na kare przedłużenia oczekiwania na zwrot pieniędzy, gdyz nie odebrałam paczki, ponieważ mąż w prezencie zakupił mi te same buty. Brak poszanowania [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Angelika_M
link | zgłoś
2023-11-20
*.182.241.*
Nie polecam tego sklepu! Kupiłam 2 pary butów , obie rozpruły się na szwach a jedna para odpadła z tyłu podeszwa Stwierdzili że buty się zużyte. Najgorsza obsługa !
Brak
Brak brania odpowiedzialności że sprzedawany rozwalajacy się towar
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Ilona
link | zgłoś
2023-10-22
*.11.131.*
Ostrzegam!!!! Facet blokuje telefony,gdy winny jest pieniądze tytulem zwrotu!Ja czekam do dnia 25.11.23 i zglaszam sprawe organom prawnym!!!!
Brak
100% za caloksztalt
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Daria
link | zgłoś
2023-04-25
*.196.226.*
Bardzo mocno nie polecam tego sklepu. Buty nie mają nawet roku, a doszło do rozklejenia buta, za pierwszym razem skleili beznadziejnie, nieestetycznie i zadowoleni, po czym mineły dwa tygodnie i znowu to samo. Niestety Pan stwierdził, że to z mojej winy, a nie z winy etapu produkcji. Dramat. Nie pol [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Aga
link | zgłoś
2023-04-22
*.173.3.*
NIE POLECAM!!!!! Nie uwzględniając reklamacji mimo że buty dosłownie rozpadły s8e po tygodniu normalnego użytkowania rozkleiły się zarówno z przodu jak i z tyłu. Jakość obsługi tragiczna i bezczelna. Klient jest ok jeśli kupi i nie upomina się o swoje prawa. NIE POLECAM NIKOMU
Brak
Nieuczciwość brak kultury osobistej oszukańcze praktyki bezczelność towar prawdopodobnie jest nieoryginalny
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
bea
link | zgłoś
2023-04-03
*.221.121.*
Sklep nie szanuje klienta .Zamówiłam obuwie ,zapłaciłam za nie ,a dzisiaj dostałam maila ,że nie zrealizują mojego zamówienia ,bo im się to nie opłaca!?ponieważ kiedyś zwracałam zamówiony towar. Przecież sprzedają buty ,a one mogą być za duże ,niewygodne itp. Istota sklepu internetowego jest możliwo [rozwiń/zwiń]
Brak
Nie szanowanie klienta
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
M
link | zgłoś
2023-01-27
*:51:5ec5:*
Pan który odbiera telefony powinien zmienić leki najlepiej na melisę
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
AC
link | zgłoś
2022-08-10
*:e698:b305:*
Sklep stosuje szereg oszukańczych praktyk względem klienta. Nie uwzględnia zwrotów, reklamacji i wszelkich innych środków prawnych ochrony konsumenta. Obecnie, bezprawnie przywłaszczył towar, z de facto nie istniejącej w obrocie prawnym umowy kupna-sprzedaży, co potwierdza sam Miejski Rzecznik Praw [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Iryna
link | zgłoś
2022-05-25
*.173.140.*
NIE POLECAM. brak szacunku dla klientów, oszustwa z fakturami: jedna faktura jest wysyłana wraz z towarem, a druga faktura z dodatkowymi cenami, których nie ma na stronie sklepu wysyłana jest do „czarnego portfela”. Nie ma darmowej dostawy i zwrotu towaru, jakość towaru jest na niskim poziomie: towa [rozwiń/zwiń]
Nie ma
Nie polecam nikomu. w sklepie NIE MA BEZPŁATNEJ WYSYŁKI I ZWROTU TOWARU - ZA WSZYSTKO ZBIERAJĄ PIENIĄDZE. niegrzeczny stosunek do klientów. faktury wysyłane są na e-mail, w którym NIE MA CENA ZA DOSTAWĘ I ZWROT TOWARU, a jeśli chodzi o ROZŁĄCZANIE ZE SKLEPEM WYSYŁAJĄ ZUPEŁNIE INNE FAKTURY: faktury „czarny portfel”. Produkt dostarczany w zabrudzonych i odrapanych pudełkach. wszystkie towary bez metek i zabrudzone. PRZERAŻENIE. NIE POLECAM TEGO SKLEPU. CAŁKOWITE OSZUSTWO.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Hitobuwie Opinie