Hitobuwie Opinie




1.9 - poziom obsługi



2.1 - jakość usług / cena



1.9 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 42
Iryna
link | zgłoś
2022-05-25
*.173.140.*
Nie polecam nikomu. w obliczu SCAM STORE. w sklepie NIE MA BEZPŁATNEJ WYSYŁKI I ZWROTU TOWARU - ZA WSZYSTKO ZBIERAJĄ PIENIĄDZE. niegrzeczny stosunek do klientów. faktury wysyłane są na e-mail, w którym NIE MA CENA ZA DOSTAWĘ I ZWROT TOWARU, a jeśli chodzi o ROZŁĄCZANIE ZE SKLEPEM WYSYŁAJĄ ZUPEŁNIE I [rozwiń/zwiń]
Nie ma
Nie polecam nikomu. w obliczu SCAM STORE. w sklepie NIE MA BEZPŁATNEJ WYSYŁKI I ZWROTU TOWARU - ZA WSZYSTKO ZBIERAJĄ PIENIĄDZE. niegrzeczny stosunek do klientów. faktury wysyłane są na e-mail, w którym NIE MA CENA ZA DOSTAWĘ I ZWROT TOWARU, a jeśli chodzi o ROZŁĄCZANIE ZE SKLEPEM WYSYŁAJĄ ZUPEŁNIE INNE FAKTURY: faktury „czarny portfel”. Produkt dostarczany w zabrudzonych i odrapanych pudełkach. wszystkie towary bez metek i zabrudzone. PRZERAŻENIE. NIE POLECAM TEGO SKLEPU. CAŁKOWITE OSZUSTWO.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sabina
link | zgłoś
2022-04-10
*.225.135.*
Odradzam, ponieważ Pan jest arogancki i niemiły. Nie respektuje prawa konsumenta odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość ponieważ w razie zwrotu butów „blokuje go” i przy kolejnym zamówieniu przesyła informuje na e-mail, że nie będą już realizowane jego zamówienia.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



aleks
link | zgłoś
2021-12-31
*.49.170.*
W razie reklamacji klient jest traktowany dosłownie jak śmieć, w przypadku przemakającego obuwia otrzymałam bezczelne odpowiedzi mailowe typu: proszę zakupić kalosze lub jak kupi pani samochód to też nie wjeżdża nim do jeziora świadczą o tym, jakie firma hit (KIT!!!) obuwie ma podejście do klienta. [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewa
link | zgłoś
2021-04-23
*.205.4.*
Obsługa fatalna. Pan z obsługi arogancki, wręcz chamski,totalne lekceważenie klienta.Bez względu na wartość zamówienia-za przesyłkę zawsze płacimy,procentowa prowizja za płatność Blikiem i inne formy płatności oprócz przelewu. Zwroty na własny koszt. Anulują zamówienia bez powiadomienia klienta-c [rozwiń/zwiń]
brak
Wyłącznie i jedyniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magda
link | zgłoś
2021-03-19
*.237.168.*
Bezczelna obsluga.
"informujemy, że reklamacja obuwia Rieker 73494-02 zostaje odrzucona. Obuwie nie jest produktem wodoodpornym, ma prawo przemakać i jest przeznaczone na sezon przejściowy.
Jeżeli interesuje Panią obuwie wodoodporne zalecamy kupienie kaloszy lub śniegowców.
--
Pozdrawiam
Ada [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



chmurek79
link | zgłoś
2020-10-15
*.25.224.*
Sklep nie zwraca kosztu wysyłki po odstąpieniu od umowy oszukując w ten sposób klientów


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Barbara
link | zgłoś
2020-07-16
*.47.41.*
Nie polecam jest miło, dopóki nie ma problemu. Kupiłam w tym sklepie buty które ulegly uszkodzeniu po kilku użyciach. W odpowiedzi na reklamacje otrzymałam zwrot obuwia i opinie rzeczoznawcy, ktory odrzucił reklamacje. Nie mam wady postawy, nie stawiam stóp pod niewłaściwym kątem, a buty założyłam [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2020-05-28
*.30.30.*
Polecam w 100% towar zgodny z opisem szybka wysylka


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aneta
link | zgłoś
2020-05-12
*.136.137.*
Uwaga na oszustwa Pana Krzysztofa Przesławskiego i właściciela Piotra Kulaka z Hitobuwie. Odmawiają zwrotu pieniędzy ! za odesłany ( 04.05. b.r. ) w terminie po 4 dniach odbioru ( 30.04 b.r.) wraz z kartą odstąpienia od umowy, NIEUŻYTKOWANY przeze mnie towar, sneakersy w rozmiarze 36, które okazały [rozwiń/zwiń]

nieuczciwość złodziejstwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



PAWEŁ
link | zgłoś
2019-12-21
*.175.226.*
expresowa wysyłka towar zgodny z opisem miła obsługa polecam sklep !!!
niska cena szybka wysyłka
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joanna
link | zgłoś
2019-09-25
*.185.100.*
Pierwszy raz zdarzyło mi się, że sklep twierdzi, że wysłał paczkę a przewoźnik twierdzi, że jej nie odebrał. Nie mam butów i pieniędzy a informacja ze sklepu jest taka, że zgłosili to do przewoźnika i mam czekać 30 dni i że takie są procedury. Skandal. Nie polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Martyna
link | zgłoś
2019-06-17
*.175.109.*
Z przykrością stwierdzam, że obsługa jest niewspółmiernie słaba do cen towarów na sklepie. Reklamacja fatalnie obsłużona. Absolutnie nie polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



SF
link | zgłoś
2019-05-05
*.235.178.*
Masakra. Towar zamówiłam 28.04. Dokonałam płatności przez PayU.pl, ponieważ zależało mi na czasie (WYSYŁKA 1-2 DNI - info na stronie). Pieniążki zaksięgowane zostały tego samego dnia. Ze względu na brak jakiejkolwiek informacji ze strony sklepu, 30.04. skontaktowałam się ze sprzedawcą telefonicznie, [rozwiń/zwiń]
BRAK
Niedotrzymywanie terminów dostawy. Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wioleta
link | zgłoś
2018-10-15
*.11.69.*
Buty kaleczą stopy, a w odpowiedzi dostała" wygoda użytkowania nie podlega reklamacji"


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Damian
link | zgłoś
2017-12-05
*.174.66.*
Buty zamówiłam, przyszły nawet szybko - extra. Po rozpakowaniu okazało się, że obcas jest zdarty! Ponadto na podeszwie jest naklejona standardowa naklejka informująca o składzie obuwia. Chciałam ja odkleić i wszystko byłoby idealnie gdyby razem z naklejką nie odchodził lakier z podeszwy! Poinformowa [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



eM.
link | zgłoś
2017-11-07
*.6.30.*
po zwrocie butów nie do dziś nie zwrócono mi pieniędzy.
brak.
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Arletta
link | zgłoś
2017-10-03
*.113.4.*
Pierwszy i ostatni raz zrobiłam zakupy w tym sklepie."Parametry" przysłanych butów absolutnie niezgodne z opisem na stronie sklepu.
W opisie podają wysokość obcasa 5,5 cm, w rzeczywistosci obcas ma ledwie 4cm. Pod danym rodzajem obuwia umieszczona jest tabela rozmiarów według producenta i sposób ja [rozwiń/zwiń]
brak
za duże, za szerokie, za niskie, za badziewiastePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



elzyr
link | zgłoś
2017-08-31
*.160.153.*
Niestety wszystko ładnie pięknie jak nic z butami się nie dzieje.
Obsługa posprzedażowa - FATALNA!!!!!!!!!
Podejście do klienta w momencie reklamacji obuwia - FATALNE!!!!!!!!!!!!!!!
Nie polecam tam zakupów.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2015-11-17
*.182.85.*
Piekne buty za rozsadna cene, szybka przesylka, towar wysokiej jakosci, i czesto ciekawe promocje.
cena do jakosci
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jer
link | zgłoś
2015-08-28
*.231.13.*
Zakupy udane,cena towaru bardzo dobra, obsługa przez sklep doskonała.
szybkość, rzetelność, jakość usługi
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt