ELEKTROGIN S.C. D. Ginter M. Ginter Opinie




1.2 - poziom obsługi



1.3 - jakość usług / cena



1.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 135
lnuras
link | zgłoś
2018-09-25
*.13.106.*
UWAGA OSZUST!! Sprzedaje towary niezgodne z opisem o zaniżonych parametrach - u mnie kosa spalinowa o mocy 3KM a nie 6KM jak w opisie!! Wykorzystuje luki prawne, utrudnia zwrot towaru - nie odbiera przesyłek pobraniowych, nie odbiera telefonów. Skargi do Allegro nic nie dają - proszę zgłaszać łamani [rozwiń/zwiń]
brak
samePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomasz
link | zgłoś
2018-09-17
*.254.185.*
Podpisuję się pod opiniami poprzedników, nie polecam absolutnie tej firmy, krętacze i oszuści!!! kupiłem odkurzacz do biura, zepsuł się po paru dniach, mimo kilku e-maili z reklamacją i przypomnieniem absolutny brak reakcji, po telefonicznej rozmowie w której obiecywano mi natychmiastowe załatwienie [rozwiń/zwiń]
Brak
DużoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



PETROL
link | zgłoś
2018-09-15
*:2f2:3a4:*
Jak poniżej - Sprzedający to oszust do n=tej potęgi !!! Towar ma opis z dziesięciokrotnie zawyżonymi parametrami. Nie uznaje reklamacji bo towar działa - tak stwierdził serwis (tyle tylko że dziesięć razy słabiej). Nie pomaga tłumaczenie, że w instrukcji i na(w) opakowaniu jest zupełnie coś innego n [rozwiń/zwiń]
Brak
Bubel a nie towarPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



nuras
link | zgłoś
2018-09-14
*.13.106.*
Również zostałem oszukany. Proszę o kontakt w celu zablokowania tego użytkownika na alle gro, [email protected]
0
moc 3 KM zamiast 6 KMPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kupujący
link | zgłoś
2018-08-23
*.228.9.*
Sprzedający to oszust do n=tej potęgi !!! Towar ma opis z dziesięciokrotnie zawyżonymi parametrami. Nie uznaje reklamacji bo towar działa - tak stwierdził serwis (tyle tylko że dziesięć razy słabiej). Nie pomaga tłumaczenie, że w instrukcji i na(w) opakowaniu jest zupełnie coś innego niż obiecywał w [rozwiń/zwiń]
-
OSZUSCI I PRZESTĘPCYPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



rudolf
link | zgłoś
2018-08-13
*.76.98.*
OSZUST - Należy omijać szerokim łukiem. Zwrócony towar w ustawowym czasie do 14 dni z pismem o odstąpieniu od umowy, zwrotu kasy brak. Nie odpisuje na maile. Kręci strasznie. Sprawa na policji.
Allegro powinno się nimi zająć - tacy jak oni utwierdzają mnie w tym, że jednak nie ma co na siłę przez i [rozwiń/zwiń]
wysyłka gratis
towar uszkodzony, brak jakiejkolwiek obsługi klienta, nie stosuje się do przepisów prawa konsumentaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kupujący
link | zgłoś
2018-08-11
*.254.134.*
Elektrogin to sprzedający, który oszukuje. Wysyła wadliwy towar, wcześniej używany. Towar bardzo słabej jakości. Poza tym później zachowuje się nieuczciwie przez co sprawa musi kończyć się w różnych instytucjach. Omijać szerokim łukiem!!!!! NIE POLECAM !!!!
Żadne
Wszystko to jedna wielka wadaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Człowiek
link | zgłoś
2018-08-08
*.0.32.*
Takich oszustów powini usuwać z slegro

OszustyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bogusław
link | zgłoś
2018-08-03
*:646c:9fb:*
UWAŻAJCIE TO JEST OSZUST NIE WIEM DLACZEGO ALLEGRO AKCEPTUJE


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stanisław
link | zgłoś
2018-07-24
*.22.247.*
zamówiłem stolik warsztatowy ok 15.05.2018 płatne przy odbiorze. - brak przesyłki i kontaktu
ponowiłem zamówienie 25.06.2018 do chwili obecnej brak przesylki
brak kontaktu- nie odbierają telefonów
miarka sie przebrała
o
minusPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



chester655
link | zgłoś
2018-07-19
*.192.179.*
LEKCEWAŻENIE KLIENTA. Zakupiłem rozdrabniacz Lider GTR2801, który zepsuł się przy trzecim użyciu. Sprzedawca nie przyjął reklamacji z tytułu rękojmi. Oddałem więc sprzęt do serwisu a ten stwierdził nienaprawialną wadę silnika i polecił zgłosić się do sprzedawcy po nowy sprzęt lub pieniądze. Po dwóch [rozwiń/zwiń]
cena produktu
lekceważenie klienta, nieprzyjęcie reklamacji, brak kontaktu, długi czas oczekiwania na zwrotPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2018-07-01
*.47.129.*
Koszmarna jakość towaru. kupiłem myjkę ciśnieniową popsuła się po drugim włączeniu. Dopiero po tym jak nie mogłem się dodzwonić do firmy a na maila odpisali po kilku dniach.
Znalazłem o nich opinie. Potwierdzam je w 100%. Już 3 tygodnie po odesłaniu myjki a nikt się nie kontaktuje. Urządzenie miało [rozwiń/zwiń]

Brak kontaktu telefonicznego, fatalna jakość sprzętuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marek
link | zgłoś
2018-06-20
*.238.167.*
nie zgodne z zamówieniem,brak kontaktu .Nie polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



stihleron
link | zgłoś
2018-06-08
*.253.67.*
oszuści


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2018-06-07
*.146.44.*
Tragedia , dostałem inną wkrętarkę wartą 50zł a zapłaciłem za sprzęt ponad 300zł gosciu nie odbiera tel typowy oszust!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



GABRIEL
link | zgłoś
2018-05-24
*.254.254.*
zakupiona kosiarka po złożeniu i próbie odpalenia jest nie sprawna.Utrudniony kontakt ze sprzedawcą,po nawiązaniu kontaktu kazano mi na własny koszt udać się do serwisu tj.28km.Nie chcą nowej kosiarki tylko zwrot gotówki i tu pojawia się problem ponieważ kosiarka została rozpakowana i złożona
[rozwiń/zwiń]
brak
oszukują Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Józef
link | zgłoś
2018-05-22
*:bf4e:47cf:*
Kupiłem w tej firmie wertykulator Powermat oczywiście dostałem z połamany kółkiem. Tydzień trwał odbiór i drugi tydzień zwrot pieniędzy. Proponuję mocno przemyśleć zakupy w tej firmie


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Henryk
link | zgłoś
2018-05-21
*.1.222.*
Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.Totalna beznadzieja


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Monika
link | zgłoś
2018-04-20
*.32.178.*
Nie POLECAM FIRMY 100 razy się zastanów zanim coś zamówisz. Utrudniony kontakt z FIRMĄ sprzęt przed wysyłką nie jest testowany musieliśmy odesłać na własny koszt.
brak
same wady odradzam zakupu w tej FIRMIEPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jef
link | zgłoś
2018-04-13
*.135.164.*
Niesolidna firma . Brak kontaktu z kimkolwiek . Nie odbierają telefonów ani nie odpowiadaja na maile. Myślę , ze to po prostu naciągacze.Jeśli ktoś chce u nich coś zamówić to niech nie płaci z góry tylko przy dostawie.

Brak słów by opisać ich podejście do klienta.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt