ELEKTROGIN S.C. D. Ginter M. Ginter Opinie




1.2 - poziom obsługi



1.3 - jakość usług / cena



1.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 135
tm
link | zgłoś
2021-05-07
*.146.228.*
Moja najgorsza transakcja allegro w życiu. Wysłana kosiarka jest niekompletna. Nie posiada dolnego uchwytu co uniemożliwia korzystanie z niej. Najgorszy jednak jest brak kontaktu ze sprzedającym - nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile. Pisałem 3 razy - brak odpowiedzi. Brak wysłania brakując [rozwiń/zwiń]
brak
towar niekompletny, brak kontaktu ze sprzedającymPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tomek
link | zgłoś
2021-05-06
*.129.113.*
Widać będę odosobniony lecz w 2020r w styczniu kupiłem tam rozdrabniacz do gałęzi bez żadnych problemów. Obecnie popsuł mi się lecz zawieruszył mi się gdzieś dowód zakupu. Kontakt bez problemów w ciągu jednego dnia otrzymałem wtórnik paragonu zakupu ze stycznia 2020r. Moja ocena wypada pozytywnie cz [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



KRZYSZTOF
link | zgłoś
2021-04-30
*.240.57.*
Firma nie wystawia pragonow i nie reklamuje na rekojmi towarow.
Powienien sie prokurator zainteresować dzialalnoscia firmy krzak


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2021-04-15
*.185.220.*
Totalny syf! Omijać szerokim łukiem. Szkoda pisać, kasę wzięli a towar nie doszedł.
brak
pieniądze zapłacone towaru brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2021-04-15
*.3.134.*
Firma katastrofa. Zamówiony towar dostarczony dopiero po 2 tygodniach. Zero kontaktu telefonicznego. Nie polecam !!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Leszek
link | zgłoś
2021-04-12
*.115.2.*
Totalna porażka. Całkowity brak kontaktu


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2021-03-24
*.237.15.*
Totalna porażka. Jak najdalej od tego sprzedawcy. Brak kontaktu towar wysyłany z dużym opóźnieniem. Towary wysyłane. Problem z reklamacją
Brak
Wszystkie z mozliwychPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Fiki
link | zgłoś
2021-02-22
*.232.158.*
Nie odbierają telefonów .Nie można się nic dowiedzieć na temat zareklamowane go towaru .
Brak szacunku do klienta
Nie polecam !!!!!!!!!!
Brak
W każdym szczegolePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



P-W WIRD
link | zgłoś
2021-02-05
*:b6dd:39d5:*
Dlaczego nie odbieracie tef.zwróciłem towr list przewozowy nr.EE56754095Pl na wciągarki GKO 2 szt.żadnej odpowiedzi
czekam na odpowiedz
brak szacunku
brok rzetelności tej firmyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



saider
link | zgłoś
2021-02-01
*.14.100.*
Uwaga bezczelni oszusci, obsługa na poziomie dna, rzucaja telefonem, proces reklamacyjny trwa 3 miesiace, brak kontaktu, zero szacunku, chamstwo z jakim sie jeszcze nie spotkałem, dziwie sie że w tych czasach jeszcze takie firmy działaja, wszystkich przestrzegam przed tymi naciągaczami! Uwaga!!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kakadu
link | zgłoś
2020-12-09
*.254.199.*
Uwaga! Nie kupujcie w sklepie stacjonarnym.Nie przyjmują zwrotów, problem z oddaniem do naprawy reklamacyjnej bo nie ma Mirka ,który jest odpowiedzialny za reklamacje i podobnie z odbiorem, nie ma Mirka i nie ma jak odebrać a pan sprzedawca nic nie wie.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kupujący w tym sklepie
link | zgłoś
2020-11-19
*.173.200.*
OSTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TYM SKLEPIE. Nikt nie odbiera telefonu. Mają w *** wszystko i wszystkich. NIE KUPUJCIE !!!
całkowity brak
same wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marzena
link | zgłoś
2020-10-30
*.188.118.*
Nie polecam, sprzedawca chamski i arogancki, rzuca głupie komentarze i pomimo zapewnień nie wysyła towaru.
Brak
Zły kontakt, bark szacunku, brak towaruPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



karol
link | zgłoś
2020-10-02
*.182.214.*
Ostrzegam wszystkich przed zakupami w tej firmie , zakupiłem u nich podnośnik hydrauliczny GEKO 2 tony udźwigu i po dwukrotnym użyciu wygięły się dłużnice ,odesłałem go z uwagą iż nie chcę tego sprzętu i proszę o zwrot pieniędzy gdyż podnośnik mający 2 tony udźwi [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jolanta
link | zgłoś
2020-10-01
*.162.213.*
Zakupiłam od nich przedmiot przez allegro, który był niekompletny. Prosiłam wielokrotnie o przesłanie brakującego elementu, kontakt był tylko mailowy, odpowiedzi były przeciągane w czasie i po dwóch tygodniach straciłam z nimi kontakt .Zostałam oszukna na kwotę 120 zł. Na moje prośby nikt nie odpowi [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



we15d
link | zgłoś
2020-09-16
*.173.220.*
masakra; ludziska omijajcie tą firmę z daleka; zero kontaktu; towar przyszedł w uszkodzonym kartonie, szlifierka podziała minute i padła w iskrach i smrodzie spalenizny; chciałem zwrot kasy bo jest 14 dni na odstąpienie od umowy to mi przysłali rzekomo po serwisie; żenada; jak to coś jeszcze funkcjo [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



luciano
link | zgłoś
2020-09-16
*.47.203.*
Dramatyczna, absolutnie DRAMATYCZNA, wręcz katastrofalna obsługa klienta. Towar wysłany niekompletny, kontakt przez maila zawsze dopiero po 1-2 dniach, telefon milczy. Po awarii sposób załatwienia reklamacji właściwie żaden. Minęło 20 dni i wciąż nic, a tymczasem przysłali mi towar innego klienta. B [rozwiń/zwiń]
tani sprzęt
fatalna obsługa sprzedażowa i reklamacyjnaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tigersoldier
link | zgłoś
2020-09-09
*.173.243.*
Kupiłem kosiarkę z napędem, a przysłali niesprawną- bez napędu. Do chwili obecnej nie zwrócili pieniędzy. Do tego chcą zaniżyć zwrot - kpina. Brak kontaktu. Uważajcie i z daleka.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



sp5mby
link | zgłoś
2020-09-07
*:47ae:b074:*
Kupiłem spawarkę po5razach używania dala dupi i niedziela dzwonie cisza nie odbierają telefonów pisze maila 0 odpowiedzi firma krzak54


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Artur
link | zgłoś
2020-09-02
*.134.184.*
Nie polecam porażka przyjęli reklamacje a potem zbywali mnie i zbywali z miesiąca na miesiąc omijać z daleka towaru do dziś nie dostałem A jeszcze szydercze wyśmiewani i kpili ze mnie syf kila i mogiła
Brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt