Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Tymek
link | zgłoś
2017-01-17
*.156.117.*
Mam wrażenie, że w Łodzi wszystko działa nie tak jak powinno. Zwik jest względnym wyjątkiem - woda czysta, ścieków na ulicach brak. Ceny idą w górę, ale to chyba w każdym mieście od nowego roku poszły.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt