x-com Opinie




2.3 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Kasia
link | zgłoś
2024-03-10
*:6ef4:1d0f:*
16 lutego odebrałam laptopa w sklepie x-kom w Katowicach. Pan, który wydawał moje zamówienie, robił pod moim adresem głośne i aroganckie komentarze, komentował w bezczelny sposób mój wybór i zakup. Szczytem wszystkiego było dosłownie WRZUCENIE laptopa do opakowania, jakby to był WOREK ZIEMNIAKÓW. St [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lukas
link | zgłoś
2015-10-20
*.231.55.*
W X-comie robiłem już zakupy chyba ze 4 trazy. Zawsze wybierałem odbiór osobisty bo takm było tanieu. Zero problemów. Sprzęt tani i na gwarancji tak jak trzeba


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



andrzej wesołowski
link | zgłoś
2015-10-19
*.3.162.*
Witam
pisze tą opinie 19.10.2015.
W kwietniu 2015 zakupiłem w Firmie X-Com w sklepie w Galerii Reduta w Warszawie tablet Lenowo Yoga.
Przeleżał w szufladzie 4 tygodnie i kiedy chciałem go uruchomic niestety był problem.
Odniosłem jako reklamacje do sklepu w czerwcu 2015 roku.
Do dnia dziesiejsz [rozwiń/zwiń]
nie ma zalet ale same wady
tylko wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt