Wysyłaj Taniej Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.3 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Teresa
link | zgłoś
2023-11-16
*.11.94.*
Zleciłam przesyłkę paletową firmie Wysyłaj Taniej, wybrałam DPD.
Przesyłka przeleżała w DPD przez 11 dni,nie było żadnego kontaktu z odbiorcą przesyłki ani ze mną, i obciążyła Wysyłaj Taniej a oni mnie jako zlecającego kosztami magazynowania.Nie znam powodu magazynowania,a mam zapłacić koszty.Po zł [rozwiń/zwiń]
brak
samePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



TRW
link | zgłoś
2023-10-05
*.173.96.*
Nie polecam, totalna porażka. Pobranie opłąt za anulowanie nie wysłanej przesyłki, zasilenie konta trwa 24h co jest jakims żartem przy dzisiejszych szybkich płatościach. drogie przesyłki!
brak
SamePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Nick
link | zgłoś
2023-01-03
*.146.4.*
wystawiają dodatkowe faktury z niezamówione usługi


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Filip
link | zgłoś
2021-04-08
*.173.130.*
Witam. Przed świętami zamówiłem kuriera poprzez tą witrynę na termin 06.04 między godz 10-14. Kurier się nie pojawił wcale, ani nawet nie raczył zadzwonić mimo, że przez ten czas byłem w domu. Próba reklamacji w tej firmie pośredniczącej skończyła się tym, że została odrzucona z informacją, że kurie [rozwiń/zwiń]
Brak
Cały proces obsługi.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andy
link | zgłoś
2020-11-17
*:2a2d:8ecd:*
Zamówiłem i opłaciłem usługę InPost kurier. Okazało się, że to za mało. Trzeba dodatkowo zapłacić za przyjazd kuriera. Nie polecam usług tej firmy.
Brak
Podwójna opłata za tę samą usługę. Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



fatum
link | zgłoś
2016-03-17
*.240.248.*
Totalny NEGATYW!
Do niedawna wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy. Za ostatnią przesyłkę otrzymałem do zapłaty fakturę na 97 groszy. Podobno źle zmierzyłem paczkę. Jestem na 100% pewien, że wymiary nie były zaniżone. Według mnie oraz Internautów firma wyłudza nienależne zapłaty. Zapewne liczą [rozwiń/zwiń]
Zalety już były
Klient jest traktowany przedmiotowo. Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt