Wydawnictwo Prawo i Praktyka Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Mussi
link | zgłoś
2015-03-30
*.245.53.*
Naciągają, męczą telefonami i stosują nielegalne praktyki przy zawieraniu umów przez telefon. Wystawiają faktury na zamówienia, których się nie złożyło. Niby wydawnictwo z prawem w nazwie, a nie dość, że materiały ma z mnóstwem błędów merytorycznych, to jeszcze nieuczciwie nimi handlują.
brak
szczerze odradzam pracownikom instytucji kulturyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt