W&W Twój Bus - Busy do Holandii, Belgii, Niemiec Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
maleńka
link | zgłoś
2015-12-13
*.146.72.*
Zdecydowanie polecam, mili kierowcy, przyjazd na miejsce o ustalonej porze, podróż bez żadnych problemów - tylko 13 godzin i byłam w Holandii. Dobry kontakt z biurem
krótki czas trwania przejazdu
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karzeł M.
link | zgłoś
2015-03-03
*.30.103.*
Korzystam z ich usług od dawna i jestem więcej niż zadowolony, pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. lepiej niż więksi przewożnicy
profesjonalizm, bezpieczeństwo
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



strazakus
link | zgłoś
2015-03-03
*.14.253.*
Tani przejazd oraz komfortowe busy sprawiły że trasa przebiegła szybko i bez jakichkolwiek komplikacji. Kierowcy mili i pomocni. Jak najbardziej polecam osobom planującym wyjazdy za granicę jak i wyjazdy krajowe!
tani, szybki, wygodny, bezpieczny
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt