Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci w Ameryce koło Olsztynka Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.3 - jakość usług / cena



1.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
rodzic
link | zgłoś
2016-06-11
*.97.254.*
Uważam,że personel (nie twierdzę,że wszyscy,bo niektórzy są naprawdę bardzo mili),potrafi być arogancki i wręcz chamski.Pobyt mojego dziecka w tym szpitalu to istny koszmar.Jedzenie beznadziejne-dowoziłam "wałówki",bo bez tego by nie przetrwało.Na stronie szpitala "złote góry",informacja o zakazie d [rozwiń/zwiń]
niezałe efekty
beznadziejne jedzenie,beznadziejna obsługa niższego prsonelu,olewanie dziecka,szkoła tylko z nazwyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mama
link | zgłoś
2016-06-11
*.97.254.*
Ogólnie bardzo słabo pod kątem organizacji i zachowań niższego personelu.Jeden,wielki młyn.Pielęgniarki wrzeszczą-oczywiście nie chcę uogólniać. Pod kątem opieki medycznej i samego leczenia,efektów uważam,że są nieźli.Zabiegi i ćwiczenia naprawdę dają efekty.Lekarze są szczegółowi,dokładni i skrupul [rozwiń/zwiń]
dobre efekty leczenia
brak organizacji,bałagan,młyn,dziecko zdane na siebie,arogancki personelPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mama
link | zgłoś
2016-05-27
*.97.254.*
Pobyt mojego dziecka w tym szpitalu to istny koszmar.Jedzenie beznadziejne-dowoziłam "wałówki",bo bez tego by nie przetrwało.Na stronie szpitala "złote góry",informacja o zakazie dowozu jedzenia i,o szkodliwości sztucznych pokarmów i 5 posiłkach dziennie.Jeden automat (w mgnieniu oka pusty)z batonam [rozwiń/zwiń]
piękne miejsce,dobry klimat,duży i nowoczesny szpital,dobry sprzęt
bardzo zła organizacja,niemiły personel niższy,beznadziejne posiłki,problem z bagażemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt