Wizaż Sklep Opinie




2.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



2.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Margolka
link | zgłoś
2018-12-21
*.40.19.*
Kupiłam dwa produktu w sobotę; zrobiłam przelew, po czym od razu wysłałam im na e-mail potwierdzenie zapłaty. Ku mojemu zdziwieniu (bo była sobota, późne popołudnie), ktoś mi niemal natychmiast odpisał, że przesyłka zostanie w poniedziałek nadana. Wybrałam wysyłkę usługą Pocztex48. Faktycznie, w pon [rozwiń/zwiń]

nie podają numeru nadania paczki, nikt nie odbiera telefonuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt