WIWA Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Przemek18
link | zgłoś
2015-04-01
*.101.89.*
Korzystam z ich usług od trzech lat i jestem w pełni isatysfakcjonowany. Jak dla mnie wyprzedzają konkurencję o lata świetlne pod wzglem obsługi klienta.
bardzo dobre pakiety
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Henryka
link | zgłoś
2014-11-01
*.10.239.*
W dniu 13.08.2012 zakupiłam w sklepie w Cieszynie przy ul Matejki 3
za 139zł tuner WIWA HD 50.po około roku przestał działać,udałam się z reklamacją do sklepu lecz nie została przyjęta ponieważ zagubiłam
paragon(w trakcie przeprowadzki).po paru miesiącach przestał działać pilot. Wizyta w sklepie , [rozwiń/zwiń]
brak
j/w w treści opiniiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt