Wishbone Opinie




1.8 - poziom obsługi



1.8 - jakość usług / cena



2.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
j
link | zgłoś
2018-08-30
*.184.24.*
Piękna biżuteria, natomiast już dwa razy nie udało mi się dostać tego, co chciałam. Za pierwszym razem przez pomyłkę dostałam inny produkt a kiedy chciałam wymienić mój był już niedostępny. Za drugim razem zamówiłam produkt i zapłaciłam i dopiero dostałam maila, że jest już niedostępny, zamówienie z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2018-02-27
*.1.239.*
Nie znam sklepu stacjinarnego ale internetowy szczerze odradzam i przestrzegam. Zamówienie złożyłam przed świętami, zrobiłam przelew przez szybkie płatności i czeakłam . Od razu dostałam maila z potwierdzeniem zaksięgowania płatności i linkiem do śledzienia przesyłki. Niestety ta nigdy nie została w [rozwiń/zwiń]
atrakcyjna oferta, fajna strona
nie realizowanie zamówień, zero komunikacji, obsługa klienta nie istnieje .Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Emil
link | zgłoś
2018-01-20
*.205.188.*
Zakupiłem produkt 29.12, po czym zapłaciłem przez szybkie płatności internetowe. Otrzymałem maila, iż wpłata została zaksięgowana, oraz numer listu przewozowego. Po dwóch tygodniach oczekiwania wyslalem maila z zapytaniem co z moją przesyłką, po czym w odpowiedzi (opóźnionej odpowiedzi) otrzymuje in [rozwiń/zwiń]
Produkt finalnie doszedl
Mega opóźnienia, słaby kontakt, brak dowodu zakupu, produkt źle zapakowanyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klientka
link | zgłoś
2018-01-13
*.185.41.*
Oceniam sklep internetowy - odradzam wszystkim!! na zamówienie czekam już 2 tyg i nic, zero kontaktu ze strony sklep, obsługa na poziomie poniżej jakiejkolwiek krytyki - nikt nawet nie raczy mi odpisać na maila - czuję że ani nie otrzymam zamówienia ani nie odzyskam pieniędzy... W DZISIEJSZYCH CZAS [rozwiń/zwiń]
Brak
Obsluga, brak zamówienia po 2 tygodniach, brak zwrotu gotowkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kombajn
link | zgłoś
2016-04-06
*.231.34.*
Świetny sklep z drobną biżuterią, wszystko estetycznie zapakowane, brak śladów noszenia, pop prostu rewelacja.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt