Windykacja DCC FINANSE z Bytomia, ul. Segiet 28 Opinie




3.4 - poziom obsługi



3.4 - jakość usług / cena



3.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 10
Monika
link | zgłoś
2020-12-15
*.49.131.*
Trudny kontakt, odpisywanie na maile po miesiącu lub dopiero po kilku telefonach. Obciążanie kosztami - pomimo braku jakiejkolwiek skuteczności - kancelariaultimatum załatwiła sprawę w niecały rok. Nie polecam.
Brak
Koszty mimo braku skuteczności Problem z komunikacją Zerowa skutecznośćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin H
link | zgłoś
2020-07-30
*.173.234.*
Firma porażka - obciążyli mnie kosztami i nic nie odzyskali


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2020-06-02
*.246.130.*
Uwaga na tą firmę. Umowy konstruuje w taki sposób, że jeśli nie odzyska długu, to obciąży Was kosztami. W moim przypadku dług, który mieli ściągnąć, to ok. 3000 zł. Nie zrobili zbyt wiele w tym kierunku, nie ściągnęli długu, a mnie kosztowało to ok. 2700 zł. Jak dla mnie oszustwo w białych rękawiczk [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamila
link | zgłoś
2020-04-29
*.96.120.*
Wszystko było wspaniale - serdecznie polecam.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2016-06-21
*.68.212.*
Polecam, odzyskali pieniądze szybko i sprawnie, obeszło się bez spraw sądowych, jeśli szukasz firmy, która odzyska pieniądze to polecam DCC Finanse
tempo, obsługa, porady na przyszłość
biuro czynne do 16Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2015-03-09
*.73.99.*
Polecam- w 30 dni odzyskali dla mnie pieniądze, a wcześniej dochodziłem się z dłużnikiem ponad pół roku. Jak następnym razem znów będzie potrzeba bez wahania skorzystam z pomocy. Pozdrawiam.
szybko, komunikacja, mało papierków
brak Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Patrycja
link | zgłoś
2015-03-06
*.73.99.*
Szybko, sprawnie, tanio odzyskali moje pieniądze. Podeszli do sprawy naprawdę indywidualnie. Polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tadeusz K.
link | zgłoś
2014-12-19
*.73.99.*
Polecam każdemu kto ma problemy z dłużnikiem. Bardzo konkretni- szybko i sprawnie odzyskali moje należności. Pozdrawiam
szybkość w działaniu, zaangażowanie
brak Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łukasz
link | zgłoś
2014-10-31
*.73.99.*
Moja firma zlecała windykację długu kancelarii dcc już trzykrotnie. Za każdym razem mieliśmy profesjonalną obsługę, a co najważniejsze szybko zamkniętą sprawę. Jeśli następnym razem będę mieć kłopoty z kontrahentem ( liczę, że nie )z pewnością udam się po pomoc do DCC.
profesjonalizm, szybkość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aleksander
link | zgłoś
2014-09-20
*.205.197.*
Firma windykacyjna DCC FINANSE nie dość, że nie odzyskała moich należności, ale wystąpiła do sądu w Bytomiu o połowę należności, obciążając mnie kosztami sądowymi, których nie miała, to jest kwotą 2.417 zł o czym dowiedziałem się z listu Syndyka masy upadłościowej mojego dłużnika.
Czy tak działają [rozwiń/zwiń]
kanciarze, to małe słowo
szwindelPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt