Wiki Meble Opinie




3.9 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 22
[1][2]
Lidia
link | zgłoś
2026-03-28
*.0.58.*
Zamówiłam szafę z nadstawką wg własnych wymiarów. Zanim zakupiłam, prowadziłam korespondencję z firmą. Dopytywałam się o wszystko i następnego dnia miałam solidną odpowiedź, łącznie z przesłaniem próbki koloru. Zamówienie zrealizowano w podanym terminie. Wszystkie elementy były solidnie zapakowane i [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zbigniew
link | zgłoś
2026-02-19
*.117.111.*
Zamówiłem 4 meble, następnie kolejne 3, bo jestem bardzo zadowolony. Świetne wyroby, w przystępnych cenach, bardzo dobrze zapakowane i dobry kontakt z działem sprzedaży. Nawet wynegocjowałem pewien rabat przy kolejnym zamówieniu, ponieważ w komplecie nie dojechały siłowniki do łóżka, ale to drobiazg [rozwiń/zwiń]
dobra jakość, solidnie zapakowane, wzorowy kontakt ze sprzedającym
czas oczekiwania na realizację zamówienia ok. 6 tygodniPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Danuta
link | zgłoś
2024-12-15
*.173.176.*
Zakupiłam szafę wysoką 1 dzrzwiowa i komodę. Meble wizualnie ładne, ogólnie efekt pozytywny .Obsługa miła, realizacja tydzień wcześniej niż deklarowano. Meble bardzo ciężkie, masywne z grubej płyty, niestety nie dopracowane, po złożeniu pokazały się 2 mm szpary, płyty słabo zlicowane. Zawiasy 2 taki [rozwiń/zwiń]
wizualnie ładne meble, solidna płyta
zły system mocowańPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewa
link | zgłoś
2023-11-23
*:234b:b14f:*
Kupiłam 2 komody, 2 witryny, słupek, 2 półki wiszące i szafkę na buty i muszę napisać, że mąż sam skręcał. Nie miał jakiegoś większego problemu, wszystko jest dopasowane, stabilne, płyta porządnej jakości. Co jest wielkim plusem jest możliwość modyfikacji mebli i to naprawdę wszystkiego, bo zmieniał [rozwiń/zwiń]
Zaangażowanie, uczciwość, dobra jakość i jeszcze wiele innych.
Nie mam do czego się przyczepić. Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Waldemar
link | zgłoś
2023-09-29
*.0.181.*
Zakupiona szafa przesuwna dwudrzwiowa zmontowana przez rekomendowanego przez firmę montażystę rozpadła się po 2 tygodniach użytkowania przez 80 letnią staruszkę niskiego wzrostu i wadze ~44 kg. Konkludując - źle zaprojektowana szafa i źle zmontowana.
Reklamacja oczywiście odrzucona pomimo ewidentny [rozwiń/zwiń]
brak
słaba konstrukcja, słaby montaż, brak uczciwości handlowej.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwet
link | zgłoś
2023-08-10
*:7cd4:a3f6:*
Zamówiona internetowo nadstawka na szafę Natalia Kasztan Wenge, porządne wykonanie, dobrze zabezpieczone i zapakowane elementy, przystępna cena, pasuje idealnie do mojej szafy z Abry w kolorze Dąb Sonoma Ciemny. Bardzo miła kompetentna obsługa, dostawa w umówionym terminie, transport na 5
cena obsługa wykonanie realizacja dostawa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tofi
link | zgłoś
2023-01-26
*.215.160.*
wszystko gitara
wybór kolorów i możliwość zmian
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maria
link | zgłoś
2022-02-04
*.23.63.*
Zamówiłam nadstawkę na wymiar - super, żaden marketowy badziew. Świetna, dobrej jakości płyta, dobre okucia.
Elementy zapakowane z dbałością o szczegóły (przekładki).
Zamówienie dostarczone nawet przed czasem.
Nic nie było uszkodzone - ani jednej rysy!
Jestem mega zadowolona.
świetna płyta (gęsta), dokładność wykonania, mebel na lata.
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joanna
link | zgłoś
2021-11-24
*.254.166.*
Jestem rozczarowana. Zamowilam szafe Zuzia sevroll 2 wg standardowych modulow i romiarow podanych na stronie. Gdy ja otrzymalam, zdalam sobie sprawe, ze kolor wybrany niestety nie pokrywa sie ze zdjeciem online. Jest w rzeczywistosci o wiele chlodniejszy i sztuczny. Zadzowniam od razu do sklepu jak [rozwiń/zwiń]
terminowosc
kolorystyka online odbiega od rzeczywistosciPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2021-08-12
*.47.74.*
Dobrze wykonana i spasowana,kolor taki jak w ofercie bardzo dobrze zapakowana, żadnych problemów z transportem.
Komoda bota40 jest ok. Dobrze zapakowana, estetycznie wykonana, najszybszy termin realizacji zamówienia. 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



artur
link | zgłoś
2021-03-15
*.208.93.*
Odradzam. Najpierw podejmują się wykonania zamówienia, po czym w trakcie zmieniają zdanie. Niepoważne i nieprofesjonalne. Firma chimeryczma, jak stara panna. Szkoda słów.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirosława
link | zgłoś
2020-08-18
*.172.239.*
Pomimo niedociągnięć w kontaktach i nie uznaniu wniesionej reklamacji na braki, meble są super i warto skorzystać z oferowanych propozycji. Przede wszystkim dobra cena i koszty transportu bardzo niskie, wykonanie bez zarzutu, wizualnie nic dodać nic ująć. Sklep mogę polecić innym.
cena i dostosowanie produkcji do uzgodnień klienta
Trochę uciążliwa komunikatywność i zbyt kategoryczna odmowa uznania reklamacjiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zabłocka-Rempalska Laura
link | zgłoś
2019-03-04
*.248.156.*
Meble świetne. Dostawa w terminie. Wszystko się zgadzało zgodnie z zamówieniem . Cena idealna, jakość również. Zamawiam już drugi raz. Transport w porządku, pan na tyle miły, że pomaga we wniesieniu.Odpowiadają na każdego e-maila.Polecam z czystym sumieniem.
Wszystkie możliwe
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kuba
link | zgłoś
2018-02-15
*.215.235.*
Dobry kontakt. Szafa Giber świetna cena i przyzwoita jakość. Z czystym sumieniem polecam.
Cena, wygląd, jakość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamilianie
link | zgłoś
2018-01-22
*.107.152.*
Wszystko sprawnie! Dobry kontakt. Meble śliczne! Zamawiałam serie Lido. Polecam !
design, wykończenia
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kagga
link | zgłoś
2018-01-18
*.6.77.*
Kupowałam meble z kolekcji EWA z https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE
Jestem zadowolona z obsługi i jakości. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. 5+


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



1qazxsw2
link | zgłoś
2017-11-09
*.49.34.*
uwaga na ten sklep zamówiłem u nich meble miały być w ciągu 4 tygodni minęło sześc tygodni dalej nie ma


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



aria
link | zgłoś
2017-09-11
*.0.125.*
Zamówiłam meble w Wiki już 2 razy. Raz do salonu, raz do sypialni. Jestem bardzo zadowolona. Meble solidne, ładne i cena też nie jest wygórowana. Niczego nie brakowało, transport ok, zgodne z opisem. Teraz przymierzam się do 3 zamówienia. Jeśli chodzi o obsługę na maile odpowiadają czasem po kilku d [rozwiń/zwiń]
meble solidne, bez skaz, cena atrakcyjna, transport, zgodne z opisem
czasami długo czeka się na odpowiedź na mailaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adrianna
link | zgłoś
2017-07-25
*.0.39.*
Zamówiłam meble smyk zestaw 8 do pokoju dziecka. Jestem zachwycona. Super obsługa. Dobry kontakt. Same meble przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam
Wygląd, jakość mebli, jakość obsługi, czas realizacji.
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirek
link | zgłoś
2017-07-18
*.184.6.*
Zdjęcia kanapy są piękne. Niestety w realu już tak pięknie nie jest (sporo niedoróbek). Bardzo dobre zachowanie sklepu na zgłaszane drobne reklamacje. Ogólnie sklep godny polecenia.
Dobra obsługa reklamacyjna
Towar nieznacznie różni się od przedstawianego na zdjęciachPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt