Warta Opinie

1.9 - poziom obsługi
2.0 - jakość usług / cena
2.0 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 10
Średnia ocen:
2.0 / 5

Kategoria:
Ubezpieczenia

Strona internetowa:
www.warta.pl
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
dd
link | zgłoś
2026-01-31
*.243.3.*
SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO POCZTY SPAMERSTWO P [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Stanisław
link | zgłoś
2025-11-20
*.0.26.*
Byłem ubezpieczony w Warcie w do czerwca b.r po upływie roku na która zawarta była umowa ubezpieczyłem się w innej firmie, która oferowała mi znacznie korzystniejszą finansowo ofertę za ten sam zakres ubezpieczenia, Wyobrżcie sobie Państwo,że pomimo zgłoszenia telefonicznego/podobno wszystko jest na [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Andy
link | zgłoś
2016-10-29
*.182.81.*
Podzielam zupełnie opinię p. Stanisława!!!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Stanisław
link | zgłoś
2015-08-28
*.192.198.*
Cała prawda wychodzi dopiero w czasie nieszczęścia. Ubezpieczam się w Warcie od wielu lat ale nie korzystałem na szczęście z odszkodowań. Ostatnio adwokaci ostrzegają mnie ,że w sądach toczą się procesy głównie z tytułu ubezpieczenia nieruchomości (domu). Trzeba uważać czy ma się w porządku papiery [rozwiń/zwiń]
Mają biura w terenie, są uczyni i grzeczni.
Jak w opinii.
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Elżbieta
link | zgłoś
2015-01-05
*.75.75.*
Kompletne DNO nie towarzystwo, które powinno pomóc a niestety patrzy żeby okraść. Miałam wypadek nie z mojej winy samochód został przeznaczony do kasacji przez rzeczoznawców z PZU i WARTY. Czekałam ROK na pieniądze i musiałam sprawę skierować do sądu.Nawet Rzecznik Praw Ubezpieczonych udawał że coś [rozwiń/zwiń]
Zadnych zalet
Same wady
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Wieslaw
link | zgłoś
2014-11-04
*.190.39.*
Jednym słowem: SKANDAL. Ubezpieczyłem parowar tefal za 70 PLN na sugestię sprzedawcy Saturna. Kiedy pękło mi sitko dowiedziałem się że koszt naprawy może być zwrócony "gdyby urządzenie uczestniczyło w wypadku". Nie tak mnie zapewniał sprzedawca, a kto przy kasie czyta umowę drobnym drukiem? Najwięks [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Felix
link | zgłoś
2014-11-03
*.99.121.*
Jako jedna z najstarszych firm w Polsce ubezpiecza jachty i pozostały sprzęt wodny. W ubezpieczaniu budynków i mieszkań ma ciekawą ofertę. W branży samochodowej niestety jest za droga.
Ubezpieczanie sprzętu wodnego do pływania.
Drogie ubezpieczenia samochodowe
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
jerzyk63
link | zgłoś
2014-09-08
*.243.32.*
Warta, jako ubezpieczyciel sprzętu komputerowego czy AGD z MediaMarkt to totalna lipa. Opłacone ubezpieczenie od nagłych, niespodziewanych i niezamierzonych uszkodzeń sprzętu, a jak do takiego doszło, to okazuje się, że "nagły" czy "niespodziewany" to wg Warty byłby chyba tylko upadek meteorytu albo [rozwiń/zwiń]
ściema totalna Warty i ubezpiecznie od nagłych zdarzeń
tylko kase potrafią zgarnąc i wykpić sie, jak się tylko da :-(
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Klient
link | zgłoś
2014-09-06
*.190.192.*
Leasing mi narzucił ubezpieczenie w Warcie. Zapłaciłem za pakiet 4800, a za Zieloną Kartę chcieli dodatkowo 120 zł (i Pan nie umiał jej wypełnić), w kolejnym roku chcieli 4300, ale poszedłem do zaprzyjaźnionego agenta z PZU i zaproponował mi z jakimis dodatkowymi zniżkami 1800 zł. To chyba spora róż [rozwiń/zwiń]
nie znam
wysokie stawki, a do tego nie mam do nich zaufania, bo to to samo co HDI
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Krasnal Norbert
link | zgłoś
2014-04-06
*.11.71.*
Zdecydowanie warto, bo Warta to solidna marka, która dba o swoich klientów i dopasowuje ofertę do ich wymagań. Jestem z nimi od wiueou lat, mam ubezpoieczone mieszkanie oraz samochód i muszę przyznać ze nigdy nie miałem z nimi problemów. Mi odpowiada
niskie ceny, bogate pakiety, szeroka oferta
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Warta Opinie