Viva Club Opinie




4.0 - poziom obsługi



3.8 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Pan Tadeusz
link | zgłoś
2014-06-09
*.42.207.*
Skorzystałem z usług Viva Club i jestem mega zadowolony. Ogromna oferta oraz super promocje skłoniły mnie i moja zone do wyjazdu do Grecji. BYło bardzo fajnie, tak jak obiecywał organizator. Polecam firme turystyczna wszystkim swoim znajomym oraz rodzinie, bo naprawde warto!
ogromna oferta i duzo promocji
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



marlena29
link | zgłoś
2014-06-09
*.42.207.*
Czy ja wiem czy warto, jak dla mnie ich oferta nie jest wcale taka powalajaca, z powodzeniem mozna znalezc w sieci duzo tansze wycieczki. Moja znajoma mi poleciła ale z tego co widze to jednak nie skorzystam.

DROGOPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lasu
link | zgłoś
2014-04-11
*.80.103.*
Nam też się mega podobało. Warto, oj warto z nimi jeździć;)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stefan
link | zgłoś
2014-04-11
*.134.142.*
Z Viva Club przeżyliśmy swoje najpiękniejsze wakacje. Przewodnik ciekawie opowiadał. Warunki OK, wszystko zgodnie z zapowiedziami.
wszystko super
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt