V max sp.j. Jacek Siemaszko Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Sprinter
link | zgłoś
2014-11-03
*.126.228.*
Drogo , drożej niż w autoryzowanym servisie , nie terminowo ,więcej ukrytych zniszczeń niż naprawionych a rachunek kosmiczny .
Brak zalet
naburmuszony właściciel i pracownikPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Easy Rider
link | zgłoś
2014-11-02
*.231.39.*
Wstawiłem im kiedyś samochód z drobną usterką (wyciek oleju z chłodnicy oleju). "Naprawa" trwała chyba z miesiąc. Efekt: olej dalej wyciekał, silnik zaczął się przegrzewać (źle podłączone przewody od elektrycznej pompy wspomagającej układ chłodzenia powodowały gotowanie się płynu, co "majster" tłuma [rozwiń/zwiń]
Trudno tam trafić.
Drogo, nieuczciwie i niesolidnie.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt