TVshop24h Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 10
Grażyna
link | zgłoś
2016-12-25
*.65.98.*
zwykli oszuści! otrzymałam towar niezgodny z zamówieniem, dużo gorszy niż chciałam; na moje odstąpienie od umowy, reklamację, wezwanie do zwrotu zapłaconej kwoty, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi i nie ma z nimi kontaktu.
Ostrzegam przed zakupami u tych oszustów.
nie ma
wszystko nie takiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Barbara
link | zgłoś
2016-12-06
*.205.5.*
Po raz pierwszy spotkałam się z tak nie uczciwym sklepem. Zamówiony towar otrzymałam ale nie zgodny z ofertą, dużo uboższy niż ten co proponowali w ofercie. Wysyłałam kilka e-maili aby go zareklamować i wymienić na ten który był w ofercie ale niestety nikt nie odpowiedział na moje e-maile, a telefon [rozwiń/zwiń]
Brak
Nieuczciwość, oszustwo, towar nie zgodny z ofertą .Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kasia
link | zgłoś
2016-02-25
*.22.51.*
Zakupiliłam przyrzad do cwiczeń total chrancz produkt przysłano z wadą. Sprzedawca nie wystawił paragonu ani faktury VAT, nie odpowiada też na majle, nie odbiera telefonu bo ma prezentację i wie kto dzwoni. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej jest fałszywy bo według firmy kurierskiej nie ma [rozwiń/zwiń]
NIE MA
DARDZO DUŻOPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



wgartym
link | zgłoś
2015-12-04
*.156.130.*
Potwierdzam powyższe opinie, jednym słowem wredni oszuści, wyrafinowani złodzieje zacierający ślady za sobą, od kilku dni w żaden dostępny sposób nie mogę z nimi znaleźć kontaktu. Mają świetnie opracowaną blokadę kontaktowania się z nimi.
żadne
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Oszukani
link | zgłoś
2015-07-14
*.68.70.*
Zakupiliśmy produkt który zaraz przy pierwszym użyciu się rozleciał. Sprzedawca nie wystawił paragonu ani faktury VAT, nie odpowiada też na majle, nie odbiera telefonu bo ma prezentację i wie kto dzwoni. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej jest fałszywy bo według firmy kurierskiej nie ma tam [rozwiń/zwiń]
brak
Oszust, sprzedaje podróbki które się szybko psują, nie wystawia rachunków, nie można złożyć reklamacji, brak kontaktu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości email, fikcyjny adres firmy. Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ziutek
link | zgłoś
2015-07-07
*.231.110.*
Naciąganie ludzi. Balansowanie na krawędzi prawa.
brak zalet
same wady, wkalkulowane w działalność oszustwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zbyszek
link | zgłoś
2014-11-01
*.169.82.*
oszukują klientów wysyłając towar gorszej jakości, lub niekompletny, nie przyjmują reklamacji, naciągacze i oszuści !!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jan
link | zgłoś
2014-08-10
*.113.136.*
tvshop24h. to oszuści. Przysyłają jakieś zamienniki
i to bez uzgodnionego wyposażenia. Przy próbie reklamacji nie odbierają telefonu, lub kasują połączenie.
Brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bogusław
link | zgłoś
2014-07-22
*.47.146.*
Jest to kopia z innego forum...
------------------------------------
Dotyczy sklepu internetowego TVshop24h.
Tak jestem oszukany ... Nie tylko ja, ale jest to plaga osób oszukanych.Działa bezwzględnie i kompletnie się nie boi.Oszukuje od lat i wygląda,że jest bezkarny.A jest to wynik tego,że sł [rozwiń/zwiń]
to oszust
to oszustPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Amelia
link | zgłoś
2014-06-18
*.48.39.*
Najgorsza firma oszustów. Towar nie nowy, choć zapewniali, że tak. Przysłali popsuty i od tego czasu e-maile niby do nich nie dochodzą. Telefonu nie odbierają. Wiele osób oszukali, a nadal działają w sieci. Jak to robią ?
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt