Tu Biedronka Opinie




2.8 - poziom obsługi



2.0 - jakość usług / cena



2.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Barbara
link | zgłoś
2018-01-23
*.212.31.*
Zgadza się i to nie tylko takie rzeczy...!!!!
1.Zawsze bierzcie paragon i poświęcie chwile, aby go przeczytać, czy aby nie ma tam niespodzianek...UWAGA są błędy i należy to od razu zgłosić ! No chyba że wolicie dotować obcy kapitał.
2. Zawsze sprawdzajcie cenę na czytniku bo potrafi sie różnić od [rozwiń/zwiń]
Dobry towar
Ceny nieaktualne lub manipulowanie nimiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Seba23
link | zgłoś
2016-01-21
*.231.34.*
Kupiłem ostatnio w Biedronce Hammera i dostałem starteer. Ceny nie są rewelacyjne, ale skoro i tak miałem za doarmo w dodatku tel na dual sim to wykorzystałem;)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kazik Popławski
link | zgłoś
2014-06-17
*.9.107.*
Nie wiem po co Biedra pakowała sięw tą siec, jak nikt z niej nie korzysta. Pewnie wkrótce zamkną tak jak Carrfour Mova. Miałem bo myślałem ze za zakuoy beda mi wpadac minuty a tu doopa. Trzeba normalnie ładowac tak jak wszedzie.

drogo, nikt nie korzysta z ich sieciPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ziutek Lutek
link | zgłoś
2014-06-16
*.42.214.*
Ale badziewie n ie polecam. Miało byc tak pieknie a tu nawet doladowac przez internet nie mozna tylko trzeba jechac do biedronki. Nie dajcie sie nabrac, co z tego ze w sieci mozecie gadac za darmo, jak nikt nie ma tubiedronki. OMIJAC!!!!

nie mozna doladowac online, poza siecia drogoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt