Transport Oes Opinie




4.8 - poziom obsługi



4.8 - jakość usług / cena



4.8 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 23
[1][2]
Maja
link | zgłoś
2016-10-26
*.146.81.*
Najlepiej jeździć i przewozić z OES krakowskim. Zawsze dobrze przygotowane samochody, czy autokary. Punktualni kierowcy. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam
Szybko, solidnie, bezpiecznie czyste i sprawne samochody
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Eryk Żak
link | zgłoś
2015-12-29
*.231.22.*
Uczciwa i bardzo dobrze zorganizowana firma przewozowa, współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.
wszytsko ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek Doąbrowski
link | zgłoś
2015-12-27
*.231.22.*
Wynajmowałem u nich autokary już wiele razy i za każdym razem byłem zzdowolony z ich usług. Auta są zadbane, mają wszystkie ważne badania no i ceny za wynajem są bardzo aktualne.
duży wybór pojazdów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt