Totem Studio Opinie




3.7 - poziom obsługi



3.7 - jakość usług / cena



3.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Marek
link | zgłoś
2017-06-09
*.157.64.*
Witam,
chciałem okleić 3 szt. samochodów do firmy. Przez półtora tyg. wysyłają wycenę. Pani Iwona Olszewska ściemnia, że wysłała maila. Niby wysyła już 5 raz ale nie dochodzi, nie oddzwania. Po prostu wywalone na klienta. Brak profesjonalizmu i żadne podejście do nowego klienta. Smiech na sali z [rozwiń/zwiń]
ŻĄNYCH ZALET
Kontakt- mają gdzieś klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Demotek
link | zgłoś
2015-05-22
*.61.131.*
Ja ich cenie za wysoka jakość usług poligraficznych. Korzystałem wiele razy i jak Dla mnie są bezkonkurencyjni, ogromny plus.
bardzo atrakcyjne ceny 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Józek
link | zgłoś
2015-05-22
*.61.131.*
Zamówiłem u nich oklejanie aut firmowych. W sumie wybrałem totem studio w ciemno ale nie żałuje. Auta wyglądają bardzo profesjonalnie. Nie na żadnych zalaman ani bąbelki. Polecam!
profesjonalnie wykonane oklejanie 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt