TOM-EL Ogrzewanie Elektryczne Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Andrzej
link | zgłoś
2014-06-13
*.31.225.*
Polecam, szybka realizacja zamówienia, pomoc przy doborze ogrzewania, po montażu też mogłem liczyć na pomoc przy programowaniu termostatu.
I dorzucili fajny gadżecik :)
szybka wysyłka towaru, miły kontakt z doradcą,
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek Bójko
link | zgłoś
2014-05-22
*.42.212.*
Ogólnie jako klient jestem bardzo zadowolony z ich usług, ponieważ cała instalacja grzewcza została położona spawenie i sprawdza się znakomicie. Chciałbym jedak ostrzec wszystkich zainteresowanych tą techniką, ze względu na strasznie wysokie rachunki za prąd. Niby miało być tani, ale jak grzeję kilk [rozwiń/zwiń]
sprawna i uczciwa firma
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2014-05-21
*.31.219.*
Polecam ten sklep wszystkim niezdecydowanym - naprawdę szybka i miła obsługa. Można bez problemu skontaktować się ze sprzedawć, żeby o coś dopytać. Polecam!
szybka wysyłka towaru, miły kontakt z doradcą,
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt