Tikkurila Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Arturro
link | zgłoś
2016-09-29
*.156.117.*
W Tikkurili kupowałem wiele, naprawdę wiele pierdół. Nie sposób wszystkich zliczyć. Z każdego zakupu byłęm bardzo zadowolony. Raz zdarzyło mi się coś reklamować, jednakże z tym też nie było żadnych problemów. Wszystko było załatwione od ręki. Jakość ok. Obsług amiła i profesjonalna. Ceny nie spędzaj [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



komputerowiec
link | zgłoś
2014-06-23
*.42.208.*
Jedna z najbardziej wydajnych farb na rynku. lepiej zaplacic drozej,ale miec z glowy malowanie 3 albo 4 razy. Tikurilla to najlepsza farba na rynku. Polecam!
cena duza, ale farna ma dobra wydajnosc
Cena!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wałbrzych Wita
link | zgłoś
2014-06-23
*.42.208.*
Nie ma co sie oszukiwac Tikkurila to jedna z najlepszych marek farb dekoracyjnych. Pomimo tego, ze sie cenia, to malujac nia ma sie pewnosc ze nie spotka nas zadna przykra niespodzianka. Ja stosuja ja od lat i nie mam zadnych zastrzezem, no moze oprócz ceny;)
nie ma sobie równych
drogaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt