Thomas Beton Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
sławomir
link | zgłoś
2015-01-05
*.30.84.*
Oddział w gdańsku wynajmuje sprzęt zewnątrz i nie potrafi dopilnować czasu pracy operatorów ,którzy świadomie nabijają godziny. Przedstawiciel firmy TOMAS BETON jest dobry do brania pieniędzy z góry po fakcie brak nadzoru nad zlecenie .Gdy złożyliśmy reklamację odnośnie pracy pompy i złego betonu, ( [rozwiń/zwiń]
biorą pieniądze z góry,zlecają podwykonawcą i pozatym nic nie robią
brak dostatecznej ilości sprzętu,brak nadzoru nad wykonywaną usługąPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt