THERMECO MIROSŁAW WRÓBLEWSKI Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Monter
link | zgłoś
2025-04-05
*.185.63.*
Potwierdzam powyższa opinie , krótko i na temat oszust i sciemniacz
Fałszywa miła osobowość , naciąga fakty , kombinuje jak nie zapłacić
Oszust , kłamcaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2015-06-19
*.69.238.*
Niesłowny, niewypłacalny, ma kilka spraw komorniczych. Sympatyczny sposób bycia to jego sposób na naciąganie ludzi.
Np: "pani Aniu co mam zrobić - dałem się namówić na leasing 3 samochodów i teraz nie mam pieniędzy"
Niejasny adres firmy, gdyż na tej ulicy są dwa domy o tym samym numerze
bardzo miły
oszustPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt