TEXO Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Agata
link | zgłoś
2023-08-22
*:63e6:21d8:*
Zdecydowanie polecam zakupy w sklepie firmy TEXO. Kupiłam u nich do swojego domu drzwi, okna pvc oraz bramę garażową marki Wiśniowski. Ze względu na duże zamówienie dostałam rabat. Dostawa została zrealizowana w ustalonym terminie, podobnie zresztą jak montaż stolarki budowlanej. Zamówiony asortymen [rozwiń/zwiń]
duży asortyment, fachowe doradztwo
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt